MN امور خارجه, پارک, باز, برنامه, برنامه لغو و یا به تعویق افتاد

Category: توین سیتی No comments

یک قرن پیش زمانی که آنفلوآنزای همه گیر ایجاد شده در سراسر جهان به هرج و مرج گرفتن در خارج از منزل تشویق می شد به عنوان یک راه برای مبارزه با ویروس.

بسیار تغییر کرده است در 100 سال اما با کروناویروس جدید باعث همه گیر در سراسر جهان با چالش های مقامات از وزارت منابع طبیعی مینه سوتا در حال نگه داشتن پارک دولت باز است.

“در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای گرفتن خارج از منزل گفت:” DNR کمیسر سارا Strommen در بیانیه ای اشاره کرد که دولت پارک اردو مناطق تفریحی و اراضی عمومی باز باقی می ماند در سطح ایالت. “پارک یک محل عالی برای انجام برخی از اجتماعی فاصله و لذت بردن از مزایای بهداشت و درمان از طبیعت است.”

اما با توصیه های بهداشتی دولتی و مقامات DNR نیز لغو و یا به تعویق انداختن تعدادی از رویدادهای عمومی در تلاش برای کاهش تعداد افراد تجمع و امیدوارم آهسته گسترش COVID-19. بنابراین در حالی که دولت پارک باز هستند برای بازدید کنندگان پارک ایالتی بازدید کننده مراکز تماس با ایستگاه ها و ساختمان های دیگر بسته شده است. پارک پذیرش پرداخت می شود در خود پرداخت ایستگاه و بازدید کنندگان ممکن است از خرید روزانه و سالانه پارک عبور آنلاین.

در این پارک امکانات سرویس بهداشتی و حمام ساختمان باز باقی خواهد ماند و DNR متعهد شده است افزایش یافته است ، دولت پارک طبیعت برنامه ها لغو شد تا گروه تعیین می کند که اگر هر کدام از برنامه های سازگار با اجتماعی فاصله.

در حالی که DNR باز می ماند برای کسب و کار آنها نیز دلگرم کننده از راه دور گزینه های که اجازه می دهد تا برای فاصله اجتماعی مانند خرید و یا تمدید مجوز آنلاین, ساخت کمپینگ رزرو از طریق تلفن و تماس با وزارت اطلاعات مراکز از طریق ایمیل و نه در فرد. اگر شما بازدید از یک DNR, اتاق کار پرسنل وجود داشته است و دستور به حفظ 6 – 10-پا راه دور در هر بخش از دستورالعمل های بهداشتی. DNR وب سایت www.dnr.state.mn.us.

به تعویق افتادن چندین DNR حوادث نیز اعلام کرد روز دوشنبه از جمله گوزن خانه باز الک ورودی جلسات در شمال غربی ایالت مینه سوتا, و همه, ایمنی, آموزش و پرورش, آموزش, از جمله سلاح گرم آموزش ایمنی.

دومی 12 ساعت دوره آموزشی در امن و مناسب حمل سلاح گرم است که باید تکمیل شود به منظور به دست آوردن یک سلاح گرم در ایالت مینه سوتا گوزن مجوز. این کلاس در حال تدریس در بهار و پاییز به کودکان به عنوان جوان به عنوان 11 و آنها باید یک گواهی پایان دوره برای به دست آوردن مجوز شکار گوزن

“امید من این است که ما در این تابستان برای رسیدگی به هر پرونده از بچه ها که نمی توانند اسلحه گرم ایمنی در حال حاضر به طوری که هیچ کس که می خواهد به شکار این سقوط است مانع از انجام این کار گفت:” کریگ Engwall, مدیر اجرایی, مینه سوتا, شکارچیان گوزن انجمن که انجام داده است را برای پرورش نسل بعدی از شکارچیان در دولت به دلیل کاهش تعداد شکارچیان در سراسر کشور.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آخرین برنامه لغو و تعویق افراد ممکن است در تماس با DNR مرکز اطلاعات توسط تلفن در 651-296-6157 یا 888-MINNDNR (646-6367) و یا از طریق ایمیل در [email protected]

ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و از ساعت 8 صبح – 4:30 بعد از ظهر شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>