حتی قبل از این مجلس نمایندگان و سنا به طور رسمی برگزار شده در ظهر روز شنبه, خانه, سرمایه گذاری کمیته لگد کردن 2020 قانونی جلسه با یک ساعت 8 صبح جلسه به شروع کار بر روی آنچه که به احتمال زیاد بزرگترین بیل از سال: یک میلیون چند اندازه گیری به صندوق عمومی پروژه های ساخت و ساز.

خانه پنل بررسی خود را در سطح ایالت پیوند تورهای پاییز گذشته و شنیده مینه سوتا, مدیریت و کمیسر بودجه مایرون فرانس در حال حاضر رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را 2 میلیارد دلار مطابق درخواست.

از سپتامبر تا نوامبر کمیته سفر بیش از 3200 کیلومتر با اتوبوس بیش از 17 روز به بازدید از 143 پروژه سایت ها و شنیدن 87 سخنرانی از مقامات محلی و دولت نمایندگان آژانس به دنبال بیش از 5 میلیارد دلار بودجه برای پروژه های ساخت و ساز گفت: کمیته صندلی مری مورفی, DFL-هرمانتاوون.

“ما تا به حال جلسات با مردم شهر خود را در شهر محل زندگی,” مورفی گفت. “ما گوش; ما آموخته است.”

در حال حاضر او قصد دارد برای انجام یک برنامه بلند پروازانه از جلسات عمومی را بیشتر شهادت در پروژه ها از دولت و مقامات محلی است. او می خواهد به تصویب یک لایحه از کمیته تا پایان ماه مارس آن را به مجلس نمایندگان و سنا پیوند مذاکره کنندگان چند هفته به چکش نهایی سازش قبل از قانونگذاری adjourns یا قبل از مارس 18.

مجلس سنا در پیوند کمیته صندلی دیوید Senjem R-روچستر گفت: او نیز خواهد “به دریافت صورتحساب را در یک ماه یا بیشتر.” مانند خانه خود همتایان خود پنل نیز انجام ایالت پیوند تورهای پاییز گذشته به جمع آوری اطلاعات در ساختمان درخواست.

اگر چه او هنوز در برنامه ریزی جلسات عمومی Senjem گفت که او می خواهد به شنیدن سخنرانی از سازمان های دولتی و فرماندار کارکنان قبل از تهیه پیش نویس یک پیوند لایحه.

او نمی باید هزینه های, هدف, هنوز, اما, دیگر توافق قانونگذاران باید گفت که آنها امید به نگه داشتن هزینه به حدود 1 میلیارد دلار. مورفی شخصا نفع $3.5 میلیارد مطابق لایحه اما او اذعان کرد که دیگر اعضای کمیته می خواهید به صرف کمتر است.

چه مدت طول خواهد آن را به مجلس نمایندگان و سنا در اعتراض به چکش کردن یک مصالحه ؟ این بستگی دارد که تا چه حد از هم جدا مربوطه خود را مطابق با صورتحساب هستند Senjem گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su