منگنز خانه ایران پیشنهاد شدیدتر باند مجازات بیشتر در اجرای آن طفره رفتن از حمل و نقل کرایه

در پاسخ به جرم و جنایت خشونت آمیز در مینیاپولیس و سنت پل ایالت مینه سوتا آمریکا روز دوشنبه پیشنهاد یک بسته از صورت حساب هدف قرار دادن فعالیت باند قاچاق مواد مخدر حمل و نقل ایمنی و اجرای قانون در ورزش عمده و امکانات سرگرمی است.

خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گفت: در کنگره آمریکا در کنفرانس خبری که در حالی که DFLers کنترل خانه های خالی امید خود را به “ایمنی در شهرهای ما” قانون را “jumpstart بحث و مبارزه اخیر افزایش جرم و جنایت در بخش هایی از شهرهای دوقلو و در راه آهن نور است.”

در حالی که ایران با قانونگذاران نمایندگی حومه و مناطق روستایی Daudt گفت: جرم و جنایت در شهرها تاثیر می گذارد نه تنها ساکنان شهر اما Minnesotans که در سفر به شهرستانها برای رویدادهای ورزشی و کنسرت. “امنیت مردم به هنگام مراجعه مینیاپولیس و سنت پل است نه یک مسئله حزبی” او گفت:.

اما مینیاپولیس شهردار یعقوب فری یک دموکرات که با حضور در کنفرانس خبری متهم جمهوریخواهان از “تلاش برای آن را به یکی.

“آنها نمی رسیدن. … آنها نیست چک کنید و بپرسید” مینیاپولیس و سنت Paul رهبران برای کمک به پیش نویس جرم و جنایت-پیشگیری از اقدامات او گفت:. اگر آنها به دنبال حمایت هر دو حزب “که فوق العاده خواهد بود,” فری گفت: اما به جای او مقصر توافق قانونگذاران برای تلاش برای تقسیم مناطق شهری و روستایی Minnesotans.

خواه پیشنهادات شامل صورتحساب به:

  • افزایش مجازات برای اعضای باند که با استفاده از اسلحه برای ارتکاب جرم. این لایحه را حامی Rep., Marion, o’neill, R-بوفالو گفت: در حال حاضر دادستان نیست دنبال تفنگ اتهامات علیه جنایتکاران که با استفاده از سلاح گرم به دلیل مجازات سطح به اندازه کافی بالا است.
  • افزایش بودجه برای مینه سوتا اداره جنایی دلهره برای باند و قاچاق مواد مخدر تلاش. Daudt گفت: جمهوری خواهان در حال “باز به (یک) بحث و گفتگو” بیش از این منبع و مقدار زیادی از پول.
  • گام به گام تا اجرای نور-راه آهن کرایه فرار اضافه کردن به تعداد مترو حمل و نقل افسران پلیس و نصب تعاملی دوربین در نور-ایستگاه های راه آهن.
  • نیاز شهرستانها با اصلی ورزش و سرگرمی با ارائه تسهیلات مناسب حفاظت پلیس در آن سالن و یا خطر از دست دادن دولت محلی کمک از دولت است.

در سنت پل وجود دارد 30 قتل در سال گذشته — ترین در این شهرستان از سال 1995.

به طور کلی جرم و جنایت خشونت آمیز — که اف بی آی در نظر قتل و تجاوز به عنف و سرقت و تشدید حمله — کاهش 10 درصد در سال گذشته در سنت پل در مقایسه با سال 2018 با توجه به مقدماتی آمار. قتل نمایندگی 1.7 درصد از جرایم خشونت آمیز گزارش شده در این شهرستان در سال گذشته است.

جنایت علیه اموال که شامل سرقت, سرقت خودرو, سرقت و آتش سوزی شد و تا 12 درصد در سنت پل در سال گذشته در مقایسه با سال 2018 است.

مارا H. Gottfried کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر