منگنز DNR لغو تخم مرغ-مصرف برنامه برای ماهی

جوراب ساق بلند

با وزارت منابع طبیعی مینه سوتا کارکنان حوزه عملا محدود به محله در طول فرماندار “در خانه ماندن” منظور این سازمان روز سه شنبه گفت: آن را لغو تمام آن سال 2020 تخم مرغ-در نظر گرفتن برنامه.

DNR شیلات کارکنان به رودخانه ها هر بهار و چنگ زدن به تخم مرغ-laiden زن ماهی به ویژه انواع مختلف اردک ماهی و سپس برداشت و آن تخم مرغ به افزایش در مراکز تکثير میباشند. بزرگ زن ماهی ها منتشر شد اما تخم مرغ خود را استفاده می شود به سهام دریاچه ها در سراسر کشور. عمده عملیات برگزار می شود سالانه نزدیک به قطع پا Sioux دریاچه و دریاچه شنگرف.

Muskellunge شمال پایک و steelhead ماهی قزل آلا نیز گنجانده اند در تخم مرغ-مصرف برنامه اما نه در این سال با توجه به COVID-19 pandemic محدودیت هایی که نیاز به کارگران برای حفظ فاصله خود از یکدیگر DNR گفت.

“جمع آوری اسپرم و تخم مرغ از تخم ریزی ماهی در یک کار فشرده تلاش است که نیاز به تیم از شش تا هشت نفر مشغول به کار در مجاورت نزدیک” DNR گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “پس از یک معاینه دقیق از اینکه تخم مرغ را فرایند می تواند دوباره مهندسی DNR مصمم است که آن را نمی ممکن است با خیال راحت به دسته ماهی در تخم مرغ گرفتن و تمرین مناسب اجتماعی فاصله برای محافظت از کارکنان از COVID-19.”

در حالی که این فیلم مهم است برای حفظ جمعیت ماهی و ماهیگیری فرصت ها در طول زمان در برخی از آبهای که اصلا طبیعی تولید مثل مقامات آژانس گفت: از دست رفته یک سال نمی تواند در دراز مدت آسیب به جمعیت ماهی از هر آب بدن است.

“جمعیت ماهی به طور طبیعی ساخته می شوند تا از ماهی ها از تخم در سال های مختلف, بنابراین از دست رفته یا ضعیف-سال کلاس غیر معمول نیست” براد پارسونز, DNR شیلات بخش مدیر گفت. “در واقع در دریاچه های طبیعی مثل یک قوی سال کلاس اغلب به دنبال یک ضعیف کلاس سال پس از فوت برای یک سال ممکن است در واقع سود سال بعد را نگردند سرخ.”

مینه سوتا می پیوندد برخی دیگر از میانه متحده از جمله داکوتای جنوبی, میشیگان و ایندیانا در تعلیق تخم مرغ-نگاهی به عملیات. علاوه بر این ایالات متحده Fish & Wildlife Service لغو همه برنامه ریزی شده دریاچه ماهی خاویار تولید برای سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de