منگنز کالج ها به اتاق و هیئت مدیره بازپرداخت پس از coronavirus حرکت می کند کلاس های آنلاین

Category: توین سیتی No comments

پس از ارسال بیشتر دانش آموزان خانه با توجه به گسترش رمان coronavirus و تغییر کلاس های آنلاین, شهرهای دوقلو کالج ها در حال حاضر ارائه به دانش آموزان و والدین بازپرداخت برای اتاق و هیئت مدیره.

دانشگاه سنت توماس معاونت دانشجویی و امور فرهنگی کارن Lange نوشت: در یک به روز رسانی در هفته گذشته که مدرسه خواهد بود ارائه سرشکن بازپرداخت از تاریخ خود, مارس 16 اعلام. آنها همچنین تقسیم بازپرداخت در برنامه های غذایی.

سنت کاترین ارائه سرشکن اعتباری برای مسکن هزینه برای بقیه ترم و همچنین پردازش بازپرداخت برای استفاده نشده مانده از برنامه های غذایی. در Macalester college ارائه خواهد شد بازپرداخت برای دانش آموزانی که حرکت به دور از محل سكونت سالن پوشش مارس 30 از طریق پایان ترم و همچنین به عنوان دادن به رفت و آمد دانش آموزان با برنامه های غذایی بازپرداخت جزئی.

و در دانشگاه مینه سوتا مدرسه است که به یک تخت اعتباری 1200 $برای مسکن و ناهارخوری هزینه خواهد شد که اعمال شده به حساب های دانشجویی. اما برخی از دانشگاه مینه سوتا پدر و مادر در حال جریان توسط بازپرداخت ارائه شده به دانش آموزانی که تخلیه خوابگاه در تلاش برای آهسته رمان coronavirus.

استیو ویلسون گفت: او دانشجوی سال اول پسر را صرف فقط 54 روز در محوطه دانشگاه این ترم و دیگر 60 روز بازگشت به خانه در اینور گروو هیتس. در عین حال او تنها حدود یک پنجم از $5,902 اتاق و هیئت مدیره پرداخت بازگشت.

“من درک می کنم که همه ما در این با هم” ویلسون گفت: “اما آن را به من طول می کشد ماه به ذخیره تا 2000 دلار” در نرم افزار تاریخ پرداخت او چهره او را به علت.

ویلسون گفت: U توضیح داد که آن را تا به برخی از هزینه های ثابت آن را به پوشش چنین به عنوان متولیان و خدمات غذایی کارگران است. برخی از دانش آموزان با هیچ جای دیگری برای رفتن باقی می ماند در دانشگاه مسکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>