لیگ برتر فوتبال و لیگ بازیکنان ارتباط توافق در اصل در پنج سال جدید توافق دسته جمعی.

این موافقتنامه منوط به تصویب MLS حکام و عضویت در MLSPA.

آیتم های اصلی عبارتند از: افزایش سرمایه گذاری در بازیکن هزینه های انعطاف پذیری بیشتری برای باشگاه ها برای استفاده از منابع جدید بازیکنان برای به اشتراک گذاشتن در رسانه های درآمد در سال 2023 و 2024, افزایش پروازهای چارتر و گسترش رایگان آژانس های سیستم.

“همانطور که ما آماده برای جشن ما 25 فصل ما بسیار خوشحال برای نهایی کردن یک پنج سال جدید توافق دسته جمعی با بازیکنان ما,” MLS کمیسر دان گاربر گفت. “این توافقنامه آدرس های کلیدی و اولویت های استراتژیک برای لیگ و بازیکنان ما در حالی که همچنین حفظ بازیکن اصلی ساختار جبران خسارت شده است که در پایه و اساس رشد و ثبات لیگ برتر فوتبال.

“ما تا به حال سازنده و مثبت بحث و گفتگو با رهبری MLSPA و بازیکنان چانه زنی کمیته در طول مذاکرات بیش از چند ماه گذشته و من می خواهم برای تشکر از آنها را برای همکاری در انعقاد یک توافق است که در خدمت به عنوان پایه و اساس برای یک دوره جدید از همکاری با بازیکنان ما است.”

MLS خواهد افزایش سرمایه گذاری در حقوق و دستمزد بودجه عمومی تخصیص پول و پاداش عملکرد برای بازیکنان بالا بردن قدرت هزینه های هر باشگاه هر سال از $8,490,000 در سال 2019 به $11,643,000 در 2024.

همچنین حداقل حقوق و دستمزد سالانه برای ارشد فهرست بازیکنان را افزایش می دهد در هر فصل به $109,200 در 2024.

“از طریق این کار و همبستگی ما شده اند قادر به رسیدن به یک توافق است که ارائه خواهد شد بازیکنان بیشتر با حقوق و افزایش جبران خواهد شد و اطمینان حاصل شود که لیگ منابع در ادامه به توان مورد استفاده برای ایجاد یک لیگ از انتخاب برای بازیکنان هر دو در و خارج از میدان” MLS عضو هیئت اجرایی و آتلانتا, United FC هافبک جف Larentowicz گفت.

در سال 2023 و 2024, بازیکنان نیز باید از این فرصت برای به اشتراک گذاشتن در لیگ رسانه ای درآمد. CBA جدید را افزایش می دهد بازیکن صرف یک مقدار معادل 25 درصد از افزایش رسانه ها درآمد.

با شروع این فصل باشگاه ها را ملزم به استفاده از پروازهای چارتر برای هشت پاها از سفر. این تعداد افزایش خواهد یافت و به 16 برای 2024 فصل است. این باشگاه تا به حال چهار منشور از سفر.

“بازیکنان باید امن یک توافق است که قابل ملاحظه ای تغییر آنچه در آن به معنی یک لیگ بازیکن” مدیر اجرایی MLSPA باب Foose گفت. “ما بر این باورند که تغییرات گسترده و افزایش سرمایه گذاری در این توافق نه تنها به انتگرال به این لیگ ادامه داد: رشد, اما آن را نیز حرکت خواهد کرد MLS نزدیک به سیستم در محل در لیگ های خارج از کشور که ما با آن آرزوی به رقابت بپردازند.”

یکی دیگر از بزرگ مورد گسترش واجد شرایط به صورت رایگان آژانس. تحت قبلی CBA بازیکن 28 ساله با هشت سال خدمت بودند واجد شرایط به صورت رایگان آژانس. در طرح جدید بازیکنان 24 سال یا مسن تر با پنج سال خدمات واجد شرایط خواهد بود.

قبلی CBA به پایان رسید Jan. 31 اما هر دو طرف به توافق برای تمدید تا جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im