دیدار با سوزان یک Sasquatch که در تلاش برای پیدا کردن خود را یتی در حلقه گم شدهاست که در حال حاضر جریان در Hulu. حسن نیت ارائه میدهد از استودیو لایکا / آناپورنا تصاویر

Early در ژانویه هر کس به نظر می رسید به توافق برسند که داستان اسباب بازی 4 یا یخ زده دوم شد و رفتن به خانه را امسال گلدن گلوب برای بهترین انیمیشن تصویر متحرک. هر دو از کسانی که دیزنی-حمایت زيرلايه محبوب منتقدان و مخاطبان و منجمد II فقط در حال تبدیل شدن به بالاترین پرفروش فیلم انیمیشن تا کنون.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

اما زمانی که Amy Poehler و تیلور سویفت باز پاکت نامه اعلام گلدن گلوب برنده این عنوان که دهان خود را ندارد یکی از دیزنی juggernauts. آن حلقه مفقودهیک جعبه دفتر بمب ایجاد شده توسط پورتلند مبتنی بر (خوب ژنراتور-based) انیمیشن توقف حرکت استودیو لایکا.

Missing Link‘s تهیه کننده و کارگردان نمی تواند حتی توان با دوربین; آنها نشسته بودند تمام راه را از تئاتر است. این احساس آنها را در زمان سه دقیقه برای رسیدن به این مرحله است.

“من مات و مبهوت,” panted Missing Link‘s, نویسنده و کارگردان Chris Butler در زمان او رسیده تریبون. ساقی تا به حال نیز نوشته و کارگردانی لایکا 2012 متحرک ضربه ParaNorman—اما بر خلاف ParaNormanساخته شده است که در سراسر جهان در مجموع 107 میلیون دلار در یک 60 میلیون دلار بودجه از دست رفته بود یک فاجعه مالی. آن را به سختی بهبود یک چهارم از آن 100 میلیون دلار بودجه در دفتر جعبه را. (برای ثبت این هزینه 100 میلیون دلار برای ایجاد و گربه که در زمان نوشتن این مقاله است فروش حدود 62 میلیون نفر در سراسر جهان است. بله حلقه مفقوده شکست مواجه سخت تر از گربه ها.)

چرا حلقه مفقوده مانند یک جعبه دفتر بازنده? و چگونه این بازنده تا پایان ضرب و شتم بزرگترین فیلم انیمیشن از همه زمان در گلدن گلوب?

پاسخ به هر دو پرسش از آن را با فیلم طرح.

این فیلم به شرح زیر انگلیسی explorer نام آقا لیونل فراست ابراز شده توسط uppity هیو جکمن است که استخدام های عجیب و غریب اقیانوس آرام Northwesterner به نام آقای Link ابراز شده توسط Zach Galifianakis, برای پیدا کردن یک یتی. اما آقای Link معلوم است catfishing آقا فراست. آقای لینک است که در واقع یک Sasquatch و از او می پرسد به نام “سوزان.”

Missing Link‘s تریلر ترویج Galifianakis-ابراز Sasquatch مایل بود به نام “سوزان” به عنوان یک شوخی—”Ha-ha, Sasquatches را درک نمی کنند و جنسيت و سوزان است و یک دختر به نام”اما من خواندن سوزان به عنوان عجیب و غریب. سوزان به طور کامل آگاه است که سوزان یک دختر است و نام او نیز می خواهد به او/او ضمایر. مرور جنسیت متحرک Sasquatch است آه ،

سوزان خواستار آقا فراست چرا که او نیاز به کمک پیدا کردن طولانی از دست رفته نسبی یتی. این جفت ارز به هیمالیا. در راه آنها با اکسپلورر, Adelina دو هفته (ابراز شده توسط Zoe Saldana). دو هفته و آقا فراست را پیچیده رمانتیک گذشته و این ارتباط زهر کل فیلم. آن را خسته کننده و کم عمق و احتمالا یکی از دلایل اصلی برای این فیلم شکست تجاری است. به عنوان یک بیننده من را نگه داشته که مایل به بازگشت به genderqueer Sasquatch که یک ستاره است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Galifianakis تصویر سوزان است که همواره تعجب آور و مناقصه. آیا عمدی یا نه این فیلم به پایان می رسد تا گفتن یک داستان عجیب و غریب از طریق سوزان, و در راه است که قابل فهم و مناسب برای مخاطبان جوان این تم نیست آشکار, اما آنها وجود دارد. سوزان به خانه آورد که گلدن گلوب.

حلقه مفقوده هنوز هم ممکن است برنده اسکار (مراسم روز شنبه, مارس 9). داستان اسباب بازی 4 باقی می ماند مدعی پیشرو. اما اگر لایکا می کند در نهایت برنده بزرگ جایزه آنها خواهید سوزان با تشکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im