مینه سوتا در تابستان اردوگاه های صورت نامشخص در آینده در پی COVID-19

امرسون Siefken نمی توانید تحمل به فکر می کنم در مورد از دست رفته خود را ششم تابستان در اردوگاه Tomahawk.

این هفته او خرج می کند در پیشاهنگی پسر اردوگاه در شمال غربی ویسکانسین است که برجسته تر از تابستان است. آن گم شده می گوید: 14 سال خواهد بود بدتر از گیر بودن در خانه بدون, دوستان, مدرسه, ورزش, و طلایه دار فعالیت های.

“از آنجا که زمان وجود دارد, بنابراین, فشرده, یادگیری و تجارب فقط که بسیار شدید تر گفت:” امرسون که در خدمت به عنوان نیروهای bugler. “فقط آن را واقعا به خوبی قادر به گرفتن و دور از خانه صرف برخی از زمان با برخی از دوستان است و فقط باید در طبیعت است.”

امرسون ممکن است خوب. وودبری Scout Troop 5 که ملاقات در سنت آمبروز کاتولیک, کلیسا رفتن نیست به Tomahawk دیده بانی رزرو تا ماه اوت است. شاید پس از آن انگشتان دست, عبور, Emerson خواهد شد, قایقرانی, ماهیگیری, پیاده روی, قایقرانی, کوهنوردی و کارت های بازی با دوستان خود.

اما بچه های دیگر به دنبال به جلو به اردوگاه تابستانی و یا برنامه نیست خیلی خوش شانس بوده.

برخی از اردوگاه ها از جمله زنگ موزه اردوگاه در دانشگاه مینه سوتا و کنکوردیا زبان روستاها باید به اطلاع خانواده های آنها باز نمی شود و در ماه ژوئن به دلیل coronavirus بحران است. دیگران مانند iD Tech اردوگاه در Macalester College در سنت پل را ساخته اند برنامه ای برای رفتن به مجازی.

بسیاری با این حال صبر کنید و ببینید حالت.

امرسون Siefken کار در Bugling نشان شایستگی در Tomahawk دیده بانی رزرو در ماه اوت 2016. Siefken, 14, از, Woodbury, عضو, Woodbury, Boy Scout Troop 5 در سنت آمبروز کلیسای کاتولیک در وودبوری.(حسن نیت ارائه میدهد از مایرون Jacobson)

“بسیاری از ناشناختهها و وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که هر روز تغییر” گفت: Soni کوهن سخنگوی مرکز جامعه یهودیان در سنت پل اجرا می شود که اردوگاه Butwin در Eagan. “در حال حاضر ما در حال فعالیت تحت این فرض که هنوز وجود داشته باشد, اردوگاه, اما ما همچنان به نظارت بر وضعیت با دقت و مشاوره سلامت جامعه و سپس تصمیم هنگامی که زمان مناسب است … اگر ما نیاز به تعویق انداختن و یا تغییر و یا هر چیز دیگری.”

JCC offficials هستند و میلی به لغو اردوی کوهن گفت.

“اردوگاه جادو” کوهن گفت. “برای بسیاری از آن را برجسته سال. از آن جایی که کودکان و نوجوانان یادگیری مهارت های رهبری و دوستان مادام العمر و یاد بگیرند که چگونه به خود را در محل های مختلف و زمان است که در آن آواز و دوستی است. آن را یک تجربه منحصر به فرد است که آنها با خود حمل آنها را از طریق زندگی خود را.”

پدر و مادر هنوز ثبت نام فرزندان خود در کمپ Butwin یک روز کمپ اما اعداد باید “کمی آهسته” او گفت:. “من فکر می کنم پدر و مادر امید و امیدوار است که وجود دارد در اردوگاه زیرا آنها در حال حاضر شده است در خانه های خود را با کودکان خود را برای مدت زمان طولانی است.”

‘کار از طریق سناریوهای متعدد’

حدود 70 درصد از تعداد معمول از کمپ ثبت نام کرده اند برای اردوگاه های ارائه شده توسط YMCA از بیشتر شهرهای دوقلو که در عمل هشت اردوگاه های شبانه و هشت روز اردوگاه ها و میزبان ها در مورد 35,000 کمپ هر یک از تابستان است.

“ما به جایی که ما شده اند در طول تاریخ در ثبت نام — شاید چند درصد کمتر است که قابل فهم است” گفت: گرگ Waibel chief operating officer YMCA بیشتر شهرهای دوقلو.

هیچ تصمیم گیری شده است در مورد به تعویق انداختن یا لغو اردوهای, او گفت:. “ما امیدواریم که ما قادر خواهد بود برای ارائه یک برنامه تابستان,” او گفت:. “ما مجدانه از طریق سناریوهای متعدد آنجا که تحت کنترل ما نیست. ما آماده خواهد شد هر زمان که ما ترخیص و راهنمایی برای انجام این کار از دولت و مقامات بهداشتی.”

Y استخدام حدود 3000 کارکنان به کار در اردوگاه های تابستانی. “بسیاری از کارکنان ما استخدام شده اند برای تابستان و دیگران در فرایند” Waibel گفت. “ما گفته اند کسانی که در حال حاضر استخدام که ما نیاز به دریافت راهنمایی بیشتر به عنوان ما می دانیم بیشتر در مورد برنامه های تابستانی.”

لغو شروع و امید باقی مانده است

کنکوردیا زبان روستاها که میزبان بیش از 4,600 دانش آموزان هر تابستان در زبان غوطه وری اردوگاه لغو مسکونی اردوگاه در ماه ژوئن و اول ژوئیه اما امیدواریم که به ارائه اردوگاه از پایان ماه ژوئیه تا اوت. اردوگاه ها نیز سازگار خواهد شد برخی از آنها غوطه ور شدن در جلسات به صورت آنلاین با فرمت گفت: Amy کلی سخنگوی کنکوردیا.

در جولای 27, 2016, عکس, آلمان, فوتبال, مربی Ersan Yesil دریل کمپ در رفت و آمد در Waldsee در Bemidji, Minn. مقامات که اجرا کنکوردیا زبان روستاهای محبوب فرهنگی و زبان برنامه غوطه وری در شمال جنگل مینه سوتا هشدار می دهند که پتانسیل تغییرات در قوانین ویزا می تواند آن را سخت را برای آنها به استخدام کافی مدرسان.(جان انگار/رادیو دولتی مینسوتا از طریق AP)

حدود 3000 خانواده در حال حاضر ثبت نام; کنکوردیا مقامات معلق ثبت نام, اما زمانی که آن را تبدیل به آشکار است که تابستان برنامه نیاز به تغییر کلی گفت. آنها برنامه ریزی برای بازگشایی ثبت نام در مه.

ثبت نام برای اردوگاه در موزه علوم مینه سوتا ارائه می دهد که بیش از 80 اردوگاه های مختلف در موزه و در چهار خاموش-سایت مکان است تا حدود 10 درصد از آنچه معمول است در این زمان از سال گفت: Karilyn رابینسون سخنگوی موزه علوم مینه سوتا.

“ما بسیاری از خانواده ها به دنبال اردوگاه با آموزش و پرورش قطعه” رابینسون گفت. “بسیاری از مردم طبعا مبارزه با ‘آموزش از راه دور.’ اکثر پدر و مادر نیست, معلمان, و آنها در حال خواسته به گام تا کنون در خارج از نرمال ندای وظیفه پدر و مادر است.”

اردوگاه میله میله برای شروع ژوئن 8. به عنوان روز پنج موزه مقامات “هنوز عامل بر فرض که ما به عقب خواهد بود و یا به طور کامل عملیاتی که در آن زمان, اما البته که تغییر می تواند بر اساس آنچه که در جهان” رابینسون گفت.

یک تعداد انگشت شماری از والدین کشیده اند فرزندان خود را از موزه علوم اردوگاه ها در این تابستان به دلیل نگرانی بیش از COVID-19, او گفت:. کسانی که تصمیم به لغو می توانید انتقال اعتبار به آینده و یا اردوگاه های برنامه نویسی دیگر و یا در صورتی که امکان بازپرداخت خواهد بود صادر شده است.

یک مایع وضعیت

دانشگاه سنت توماس مربی تیم بسکتبال جان Tauer اجرا بسکتبال خود را اردوگاه در St. Paul مدرسه برای 25 سال است. حدود 1500 نفر از اعضای کمپ حضور در هر یک از تابستان است.

Tauer گفت: خیلی زود است که بگوییم آیا این اردوگاه به طور کلی برگزار می شود از اواسط ماه ژوئن تا اواسط ماه اوت برگزار خواهد شد در این تابستان اما او انتظار وجود خواهد داشت “حداقل برخی از اختلال” به برنامه.

“من فکر می کنم مردم چه قدر مایع در آن است” Tauer گفت. “در حال حاضر ما در حال نگاه کردن به آن است که ما امیدواریم که به اردوگاه, اما ما همچنین درک می کنیم که ممکن است اتفاق می افتد. ما در حال رفتن به تصمیم گیری درست بر سلامت عمومی است.”

ثبت شد در ماه های ژانویه و فوریه Tauer گفت: اما در حال حاضر “بسیاری از پدر و مادر در حال گرفتن صبر و انتظار رویکرد است.” هر کسی که تصمیم به لغو به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس داده خواهد شد و هزینه کامل, او گفت:.

Tauer که می آموزد روانشناسی در این دانشگاه گفت: حتی اگر اردوگاه برود آن را “رفتن به یک های مختلف در تابستان فقط مانند آن متفاوت بهار در حال حاضر.”

و اگر اردوگاه مجبور به “استراحت” این تابستان “خواهیم بود که بسیار هیجان زده به آن را انجام می دهند پس, تابستان,” او گفت:.

UMN کاهش, مه, ژوئن, حوادث

حدود 10 ، 000 جوانان به شرکت در دانشگاه مینه سوتا-اجرای اردوگاه های هر یک از تابستان است. در روز سه شنبه U مقامات اعلام کرد که تمام تابستان غیر برنامه رویدادهای ماه مه و ژوئن لغو شد — مگر اینکه آنها می توانند ارائه آنلاین.

“دانستن است که جدول زمانی برای COVID-19 اپیدمی ناشناخته باقی مانده و این وضعیت همچنان به تکامل ما برنامه ای برای تکیه بر فرماندار Tim Walz و کارشناسان بهداشت عمومی در مینه سوتا وزارت بهداشت و مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها به راهنمای تحلیل ما در مورد ماه های ژوئیه و اوت حوادث” معاون اجرایی رئیس جمهور و شهردار راشل Croson نوشت: در نامه ای به اعضای هیات علمی و کارکنان.

بل موزه مقامات در روز پنج شنبه اطلاع داد که پدر و مادر اردوگاه در ماه ژوئن لغو شد و آنها را از ارائه به روز رسانی در مورد وضعیت ژوئیه و اوت اردوگاه “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

“لطفا می دانم که اگر ما همچنان با اردوگاه در ماه ژوئیه و اوت اردوگاه ما کارکنان را تنظیم اردوگاه ما روش و برنامه ای برای تراز با بهترین شیوه برای camper و ایمنی کارکنان از جمله تنظیم ما چک در/چک کردن و ناهار روش ها و تمیز کردن برنامه” آنها نوشت: در نامه ای به پدر و مادر است.

در آینده با ایده های جدید

ستاره شمالی سراغ مقامات نیز بحث شده است تغییرات به اردوگاه روش. تراویس Sutten مدیر کمپینگ و خواص برای Northern Star سراغ گفت که آنها “با توجه به همه گزینه ها است.”

“ما در حال انجام یک مقدار عادلانه از برنامه ریزی احتمالی است که شامل آینده با ایده های اجتماعی فاصله در خواب, مناطق, در مناطق, در, برنامه,” او گفت:. یکی دیگر از انتظار: بهداشت چک قبل از اردوگاه “قبل از آنها حتی در ماشین و یا اتوبوس برای آمدن به اردوگاه” او گفت:.

“ما در حال رفتن به آماده سازی به بهترین تابستان اردوگاه تجربه ممکن است و ما در تلاش هستیم تا آن را به عنوان خطر به عنوان ممکن است,” او گفت:.

یک تعداد انگشت شماری از نیروهای نظامی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن خواسته اند به reschedule بعد در تابستان; چند نفر دیگر باید گفت که آنها “نمی خواهید برای آمدن در تمام این تابستان” Sutten گفت. “هنگامی که ما به کسانی که درخواست ما تلاش کردیم که مشاور آنها را به قطع تا زمانی که ما تصمیم نهایی است.”

هیچ کس درگیر در قرار دادن و سازماندهی اردوگاه “حاضر به رها کردن و تماس با آن بعد گفت:” کاترین وایت پایه اردوگاه مدیر Northern Star سراغ.

گفت: Sutten: “اردوی بسیار جایگاه ویژه ای در همه قلب است. آن را می آموزد مقاومتی عزم و رهبری آن را فراهم می کند چیزی است که همه ما باید در حال حاضر بیش از هر زمان — که در ارتباط با هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im