Minnesotans در کروز برای بازگشت به خانه پس از سن دیگو coronavirus قرنطینه

Category: توین سیتی No comments

سی و دو Minnesotans که قرنطینه و پس از دو هفته کروز در شاهزاده بزرگ کشتی کروز به خانه بازگشت در اوایل روز شنبه پس از مینه سوتا و مقامات فدرال هماهنگ خود بازگشت.

فرماندار Tim Walz روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که دولت فدرال کمک منشور خانه پرواز برای Minnesotans. و آنها وارد شدند در دولت در 3:30 صبح پس از روزهای پر هرج و مرج صحنه در سن دیگو قرنطینه. کشتی وارد اوکلند در مارس 9.

Walz گفت: افراد مورد آزمایش قرار گرفتند قبل از بازگشت به مینه سوتا اما نتایج خود را تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است پردازش شده است بعد از ظهر چهارشنبه. مترو و حمل و نقل وسایل نقلیه ملاقات مسافران در جاده اسفالته دارای سنگفرش و بازگشت آنها به خانه های خود در سراسر کشور. کسانی که 32 نفر را در حال حاضر رفتن به قرنطینه Walz گفت.

“من می خواستم Minnesotans بازگشت به خانه. من پذیرفته شده است که اگر آنها می خواهم تست شده اگر آن را یک پرواز اجاره و ما تا به حال از این ظرفیت اساسا قرنطینه آنها در حمل و نقل خانه و اساسا خود قرنطینه آنها را در خانه خود ما را انجام دهد که” Walz گفت. “وضعیت خیلی بهتر از بودن در یک هوایی بر روی یک تخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>