مینه سوتا به زودی تست 20,000 هر روز با تشکر از U M و کلینیک مایو

مینه سوتا باید به زودی قادر خواهید بود به آزمون تا 20 ، 000 نفر در هر روز برای coronavirus آورده است که جهان به وقفه.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: دولت همکاری را با دانشگاه مینه سوتا و کلینیک مایو به ارائه 20,000 تشخیصی و 15000 آنتی بادی آزمون در روز است. این سطح از تست باید به کمک مقامات بهداشتی بهتر درک کنند که چگونه گسترده این ویروس و بهبود وضعیت پاسخ.

“زمانی که در ایالت مینه سوتا با چالش مواجه ما افزایش یابد تا با هم” Walz گفت. “من افتخار می کنم به همکاری با مینه سوتا نوآورانه سیستم مراقبت های بهداشتی و پیشرو موسسات تحقیقاتی به پایونیر چگونه متحده می تواند شروع به حرکت رو به جلو در میان COVID-19.”

Walz گفت: ظرفیت های جدید اجازه می دهد ارائه دهندگان خدمات پزشکی به آزمون هر کسی که دارای علائم COVID-19. علائم شامل تب و بدن درد و سرفه.

از مقامات وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت نیز افزایش خواهد یافت, تماس, ردیابی به سرعت شناسایی ممکن است نقاط ویروس.

“این تا حد زیادی افزایش تست ظرفیت را بهبود درک ما از چگونگی COVID-19 در حال گسترش است در مینه سوتا و ارائه اطلاعات کلیدی برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری های ما در مورد چگونه برای محافظت از Minnesotans” گفت: کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم.

Walz هشدار داد که جدید تست ظرفیت معنا نیست که زندگی را بازگشت به حالت عادی. دولت خواهد شد به احتمال زیاد هنوز هم نیاز به اعمال محدودیت برای برخی از زمان.

“هیچ کدام از این نیست که اگر ما ادامه ندهید اجتماعی فاصله است که کمک مینه سوتا صاف منحنی” Walz گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im