مینه سوتا, ایالات فصل نمی خواهد راه اندازی مجدد حداقل تا اواسط ماه مه.

لیگ برتر فوتبال روز پنجشنبه گفت این است که زیر یکشنبه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه به حالت تعلیق حوادث-50 به علاوه مردم برای هشت هفته در میان COVID-19 بیماری همه گیر. که قرار دادن یک هدف راه اندازی مجدد در سراسر آخر هفته ممکن است 9-10.

MLS آن گفت: “باقی می ماند متمرکز بر بازی کل 2020 فصل است و بررسی همه گزینه ها است.” این Loons باید 32 از 34 بازی باقی مانده در سال 2020 تخته سنگ.

“در طول این فرایند MLS خواهد شد در ادامه به اولویت بندی ایمنی از طرفداران ما بازیکنان, کارکنان و همکاران و هماهنگی با دولت های فدرال و محلی مقامات بهداشت عمومی و همچنین ورزشی دیگر سازمان ها” لیگ در بیانیه ای گفت.

به اندازه تمام بازی های باقی مانده به یک شیر تغلیظ شده برنامه MLS می تواند حرکت MLS Cup بازگشت به ماه دسامبر است. که زمانی که آن را قبل از 2019 فصل آن را نقل مکان کرد به نوامبر سال گذشته به عنوان فصل به طور منظم شیر تغلیظ شده بود توسط سه هفته با بیش اواسط هفته بازی.

تعلیق آمریکا باز جام و مسابقات بین المللی است که برنامه ریزی شده در طول MLS فصل می تواند آن را عملی به بازی در تمام بازی های باقی مانده.

این Loons’ خانه, درب بازکن, در Allainz زمینه برنامه ریزی شده بود یکشنبه گذشته بود اما به نام خاموش در میان coronavirus نگرانی. ایران برنامه ریزی شده بود به یک فصل طولانی چهار بازی در خانه ایستاده از طریق اواسط ماه آوریل است.

تاخیر های جدید خواهد شد در حال حاضر تحت تاثیر قرار دهد در مجموع نه ایالات مسابقات از جمله شش برنامه ریزی شده در خیابان.

با پیروزی در جاده ها در پورتلند و سن خوزه در ایالت مینه سوتا آغاز فصل 2-0 برای گرفتن یک تکه کسب مقام اول در کنفرانس غرب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im