مینه سوتا مراحل برای جلوگیری از ‘آنفلوآنزای مرغی دامنگیر’ در طول COVID-19

Category: توین سیتی No comments

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون می گوید آن را دریافت کرده 150 شکایت در مورد کلاهبرداری و قیمت سنگ آهن در بازار کالاهای ضروری و خدمات لازم برای زنده ماندن COVID-19 بیماری همه گیر.

با کسانی که شکایت انتظار می رود به رشد Gov. تیم Walz صدور یک فرمان اجرایی جمعه منع قیمت سنگ آهن در بازار در طول زمان صلح و اضطراری است.

“این هدف منظور شده است برای جلوگیری از همه گیر احتکار و در یک زمان قطعیت کمک Minnesotans توانیم زندگی خود” الیسون در بیانیه ای گفت.

موارد دیدن “unconscionably بیش از حد” قیمت کاغذ توالت, آب, برنج, کره, ضد عفونی کننده دست سفید کننده ماسک و آلرژی در طب دادستانی کل گفت. که سطح قیمت ها 20 درصد بیشتر از آنچه که متهم شده بود حدود یک ماه پیش و یا آن را “به شدت بیش از” قیمت خوب و یا خدمات با این منطقه است.

“ما باید قدرت و وظیفه تحت قانون دولت را به اقدام برای حفاظت از سلامت و حفظ جان” الیسون گفت. “منظور این است که یک به دقت طراحی شده برای پوشش تنها کالاهای ضروری در طول اضطراری است.”

به این منظور تاثیر نمی گذارد خرده فروشان که تا به حال به افزایش قیمت در کالا “به دلیل عوامل خارج از کنترل خود” الیسون گفت. “آنها به من می گویند: شما محافظت می شود.”

الیسون گفت که او می خواهد برای جلوگیری از دعاوی با این دستور. سفارش به دفتر سازمان برای اجرای مجازات که ممکن است شامل جریمه تا 10000 $در هر معامله.

“امید من این است که ما نمی خواهد که به استفاده از این قدرت یا این که ما تنها مجبور به استفاده از آن صرفهجویی” الیسون گفت. “نکته این است که برای مردم مطابق با قانون حمایت از مصرف کنندگان. نکته این است برای کمک به مردم استطاعت زندگی خود را در این اورژانس است.”

سفارش مشخص شده کالا و خدمات حیاتی برای سلامت و ایمنی عمومی شامل آب و غذا و سوخت و بنزین و مسکن و سرپناه و حمل و نقل مراقبت های بهداشتی, محصولات و خدمات, دارو, لوازم پزشکی, و بهداشت شخصی و بهداشت و تمیز کردن کالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>