مینه سوتا آماده به ضربه در بودجه به عنوان coronavirus تولید “معکوس سونامی’ از درآمد

به عنوان مینه سوتا بيمارستان آماده شدن برای یک تورم از بیماران به دنبال مراقبت از coronavirus بودجه دولت در انتخابات گفت: آنها پیش بینی یکی دیگر از مشکل “معکوس سونامی” در بودجه در آینده.

در یک ماده از چند هفته گفتگو در مورد چگونه به صرف یک پیش بینی 1.5 میلیارد دلار مازاد تبخیر و در حال حاضر در مینه سوتا را مجبور به تغییر مسیر و یا در صورت کسری بودجه, مقامات گفت: نمایندگان مجلس در روز دوشنبه.

بین ماه های مارس 16 و دوشنبه 342,043 Minnesotans در زمینه بیمه بیکاری پس از بیماری’ گسترش و وزارت امور خارجه در پاسخ به محدود COVID-19.

از آنجا که دولت در اولین مورد از COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus گزارش شد در ماه گذشته کسب و کارهای خواسته شده است به شاتر صدها نفر از هزاران نفر شغل خود را از دست و یا دیده می شود ساعت خود را کاهش دهد. و این پرسش برای نگرانی برای نمایندگان مجلس است که تعداد مالیات بر درآمد و مالیات بر فروش درآمد به پرداخت برای مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و امنیت عمومی از برنامه های اجرا از طریق دولت است.

در حالی که بسیاری از سوالات باقی مانده در دوشنبه بودجه مقامات گفت: آنها در حال آماده شدن برای ملاحظه ،

“ما می دانیم که افراد مشغول به کار در خط مقدم در مراقبت های پزشکی ممکن است احساس مانند آنها در حال انتظار برای یک سونامی بیماران به در آمده” دولت اقتصاددان لورا Kalambokidis گفت. “ما در انتظار یک سونامی از درآمد را نشان نمی دهد.”

جدید پیش بینی در شرایط از آنچه که دولت می تواند انتظار می رود درآمد موجب بحث در مورد کاهش و استخدام یخ برای کمک به شکستن حتی. مینه سوتا, مدیریت و کمیسر بودجه مایرون فرانس گفت: دولت در حال حاضر منجمد غیر انتقادی استخدام و منتظر بود تا ببینید که چگونه 2 میلیارد دلار فدرال کمک های مالی می تواند کمک به جبران پرداخت مینه سوتا در حال حاضر متعهد به پرداختن به این بیماری همه گیر.

“ما در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه برای مدیریت های مختلف این سطل بودجه است که در حال حاضر در دسترس برای مطمئن شوید که ما استفاده از آنها را دقیقا همانطور که ما باید به عنوان به سرعت به عنوان ما باید و به طور موثر به عنوان ما می توانیم” فرانس گفت. “اقدامات ما باید واقعا فولاد و هدفمند از آنجا که بسیاری از خدمات ما می خواهیم مردم را به دریافت کنید.”

تا کنون $69 میلیون دلار از کمک های مالی تعیین شده برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بوده است آزمایشی برای تایید دستکش, ماسک, لباس و دیگر لوازم پزشکی, Frans گفت. اما ليزينگ اقلام مانند افزایش تخت بیمارستان ظرفیت و واحد مراقبت های ویژه تخت هنوز به تامین مالی از طریق دولت فرانس گفت.

بودجه دولت و کارشناسان روز جمعه را چگونه درآمد که به دولت برای فوریه و مارس در مقایسه با آنچه در آنها پیش بینی شده است. و آن را هنوز روشن نیست که چگونه این اعداد را منعکس شوک اقتصادی از این بیماری همه گیر و سفارشات با هدف مهار آن را به عنوان در مقایسه با تاخیر مالیات بر فروش رسید که در اواخر این ماه.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake, گفت اوایل, استخدام یخ شد یک شروع خوب است اما پیشنهاد دولت باید بررسی دیگر “فوق برنامه” صرف آن می تواند پاره دور با توجه به پیش بینی بودجه کمبود در افق. Gazelka نیز خواست فرماندار را باز کنید تا هوای اضافی شغل به عنوان ضروری بخش های تحت اقامت خود را در خانه فرمان اجرایی.

دموکراتیک و قانونی رهبران یک روز قبل گفت: آنها را اولویت بندی بودجه برای مبارزه با این بیماری همه گیر و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz خود دفاع سفارشات محدود گردهمایی های اجتماعی و بسته شدن کسب و کار به طور موقت برای محدود کردن این بیماری را در مینه سوتا است.

“به من اعتماد کن هیچ کس می خواهد به اجرا کسری به عنوان فرماندار. هیچ کس می خواهد 15 درصد بیکاری” Walz به خبرنگاران گفت:. “در پایان مقابل از آن اجتناب شود چیزی فاجعه بار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net