مینه سوتا ارکستر بازسازى بقیه 2019-20 کنسرت های نجومی

مینه سوتا ارکستر اعلام کرد که تمام کنسرت از طریق ژوئن لغو شده و یا به تعویق افتاد, به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تابستان در ارکستر سالن های نجومی (که قبلا به عنوان شناخته شده Sommerfest) که برنامه ریزی شده بود به اجرا در جولای 17 Aug. 9 نمی خواهد رخ می دهد تا در تابستان 2021.

پنج هفته موکول مینه سوتا ارکستر کنسرت اضافه شد برای ماه آگوست و اوایل ماه سپتامبر با توجه به یک ارکستر انتشار اخبار و 2020-21 فصل برنامه ریزی شده است برای شروع به عنوان برنامه ریزی شده در اواخر ماه سپتامبر سال 2020 است.

این برنامه شامل کامل مینه سوتا ارکستر و چهار نوازندگان ارکستر به نوازندگان اوت و اوایل سپتامبر اجراهای خواهد بود به رهبری مدیر موسیقی Osmo Vänskä و کاردانی هادی Akiko Fujimoto. آنها خواهد شد از ویژگی های مینه سوتا بر اساس نوازندگان به کاهش سفر.

ارکستر قبلا اعلام کرده بود لغو کنسرت از طریق آوریل 28. Ticketholders هستند که اطلاع از تغییرات و گزینه های ارائه شده برای بلیط خود را.

برخی از کنسرت ها و رویدادهای در ارکستر بهار تقویم منتقل شده اند به 2020-21 فصل از جمله دو اجرا با ابر فرقه (در حال حاضر برنامه ریزی برای Jan. 18-19) و اجرای برنامه و ضبط جلسات شامل مالر را Symphony No. 9 (کنسرت در حال حاضر موکول به صورت ژوئن 26 و 27, 2021).

کامل و برنامه ریزی برای ارکستر 2020-21 کنسرت های نجومی که قرار است به زودی در اواخر ماه سپتامبر سال 2020 خواهد بود جمعه اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de