مینه سوتا ارکستر 2020-21 فصل Dvorak جشنواره بیشتر مالر

مینه سوتا ارکستر 2020-21 فصل خواهد شد از ویژگی های 31 بازگشت و debuting مهمان نوازندگان و 12 مهمان هادی. مدیر موسیقی Osmo Vanska و ارکستر را ادامه انجام و ضبط مالر سمفونی را با سوم سمفونی و نهم سمفونی در فصل آینده است.

جمعه اعلام کرد این فصل همچنین ویژگی های یک رویداد خاص است که در آن Vanska و ارکستر خواهد پیوست مینه سوتا Chorale, مینه سوتا, Boychoir, Basilica گروه کر کلیسای جامع و کلیسای جامع کلیسای افراد اینطور به انجام Stephen Paulus’ “به برخی از سحر” در مراسم بزرگداشت سالگرد 75 از آزادی از اردوگاه های مرگ نازی ها. ارکستر نیز در حال حاضر در سه هفته Dvorak جشنواره در ماه ژانویه است.

“در 2020-21 فصل ما هیجان زده به ادامه جشن بتهوون 250 تولد با بزرگترین آثار نهمین سمفونی و Missa Solemnis. ما نیز خواهد بود و آوردن همه بهترین آثار ارکستری از Dvorak به مخاطبان ما در ماه ژانویه در یک هفته سه جشنواره به رهبری موسیقی ما مدیر Osmo Vanska گفت:” نقره ای Ainomae دانشیار اصلی ویولن سل و صندلی از نوازندگان هنری کمیته مشورتی در انتشار اخبار.

این خواهد بود Vanska را یکی مانده به آخر سال به عنوان مدیر موسیقی ارکستر مینه سوتا و فصل خواهد شد و شامل یک نگاهی به برخی از آثار به سفارش ارکستر در طول زمان خود را در اینجا Ainomae اضافه شده است.

بیشتر در اینجا نکات برجسته فصل که باز می شود هفت. 24:

  • ایالات متحده والاتر از یک کار جدید توسط Anders Hillborg, “از طریق از دست مناظر.”
  • ادامه Rachmaninoff پروژه با پیانیست کیریل گرشتین.
  • بازگشت از تعطیلات برنامه های تبدیل شده اند که ارکستر سالن سنت: ارکستر نوازنده ترومپت چارلز لازاروس در “شاد و روشن”; پیانیست جورج وینستون در کنسرت و ارکستر “خانه برای تعطیلات” تولید. اضافی ویژه تعطیلات کنسرت ویژگی مرحله و صفحه نمایش ستاره Audra مک دونالد با ارکستر مینه سوتا.
  • زندگی در ارکستر سالن های موسیقی جاز برادوی کلاسیک, فیلم نمرات و موسیقی مردمی و به رهبری سارا هیکس اصلی هادی از زندگی در ارکستر سالن با مهمانان ویژه ای از جمله سفر نویسنده Rick Steves و خواننده/ترانه سرا/تهیه کننده Dan Wilson.
  • فیلم و موسیقی با ارکستر همراه با فیلم از ویژگی های فیلم “جنگ ستارگان: بازگشت جدای” دیزنی “کابوس قبل از کریسمس” پیکسار “داستان اسباب بازی” “هری پاتر و محفل ققنوس” و “رزمناو پوتمکین.”
  • نوازندگان عبارتند از: بازده از ویولونیست James Ehnes کارن Gomyo, Leonidas Kavakos و Baiba Skride; پیانیست اینگرید Fliter کیریل گرشتین, Sunwook کیم Juho Pohjonen ژان-ایو Thibaudet و سیمون Trpčeski; و cellists Truls Mørk و یوهانس موزر. اجرای با ارکستر مینه سوتا برای اولین بار در حال ویولونیست ایزابل Faust, Tobias Feldmann و نینگ فنگ; پیانیست اولگا کرن; و چنگ نواز فضل Roepke که در سال 2019 شد اولین چنگ نواز را به نفع خود جایزه بزرگ از دوستان از مینه سوتا ارکستر این هنرمند جوان رقابت است.

بلیط فروش

بسته های اشتراک دسترس برای عموم در minnesotaorchestra.org شروع سهشنبه, مارس 17. فردی بلیط فروش به عموم در اوت. 12. مینه سوتا ارکستر تلفن و دفاتر طریق ممکن است 8.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im