مینه سوتا مرد متهم dismembering زن آزادسازی باقی مانده

غربی مینه سوتا مرد اعتراف کرده است که وی کشته شدن یک جوان 19 ساله سیاه زن تجزیه خود را در گاراژ خود را و دفع از بدن در dumpsters خارج از آپارتمان خود دادستان روز دوشنبه گفت:.

اتان گسترده

اتان گسترده 27 متهم شد دوشنبه در رس دادگاه شهرستان با قتل درجه دوم بدون قصد در حالی که ارتکاب یک جنایت است. وثیقه تعیین شد در $1 میلیون بدون شرایط و گسترده باقی مانده در زندان دوشنبه.

با توجه به شکایت های گسترده ای کشته Dystynee اوری, قطع کردن بدن او با اره قرار داده و باقی مانده را در کیسه زباله ریخته و آنها را در نزدیکی آپارتمان خود در جنوب مورهد در مرز با داکوتای شمالی.

گسترده در ابتدا محققان گفت که شخص دیگری برخورد کرده بود اوری سر با سرب لوله و برش گلو او اما بعد اعتراف کرد که او را کشته و تجزیه زن جوان است. او آن را به نام یک عمل دفاع از خود.

شکایت نمی گوید که قتل صورت گرفت. اوری گذشته دیده می شد در مورهد در مارس 3 و دوستان گزارش او از دست رفته مارس 5. اوری مادر نگران رسیده به پلیس مارس 9, می گویند او تا به حال شنیده ام از او ،

گسترده ای دستگیر شده بود در روز جمعه.

شکایت نمی کند و توضیح ارتباط بین این دو است. گسترده پلیس گفت که اوری زندگی کرده بود با او را برای یک زمان کوتاه اما که او به تازگی از حذف وسایل خود را از خانه خود را.

با توجه به شکایت پلیس یک خون آلود دیدم با آنچه در ظاهر به بافت انسانی گسترده ای در داخل گاراژ. آبی bin در گاراژ بود “مقدار زیادی از خون در داخل” با توجه به شکایت و نظارت تصویری نشان داد گسترده کشیدن آبی حمل و نقل کردن از ساختمان به گاراژ منطقه, پلیس گفت:.

چند لکه در محیط آپارتمان به نظر می رسد به تمیز کردن خون, شکایت گفت. گسترده ای گفت که او تمیز آپارتمان با سفید اما که چندین لکه های خون تبدیل صورتی بر روی فرش.

رکس تاکر رئیس مدافع عمومی برای منطقه گفت: آسوشیتد پرس روز دوشنبه که گسترده خواهد شد توسط یک مدافع. تاکر تا به حال هیچ اظهار نظر در این مورد است.

گسترده است و با توجه به عقب در دادگاه ممکن است 14. اعتقاد راسخ را در یک جمله به 40 سال در زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de