مینه سوتا قانونگذاران خواهد reconvene برای تقویت COVID-19 مبارزه

Category: توین سیتی No comments

مینه سوتا قانونگذاران در حال آماده سازی برای بازگشت به کاپیتول به گوشت گاو تا دولت را مبارزه با COVID-19 و کمک به ساکنان مقابله با اختلالات اقتصادی.

دموکرات مجلس ملیسا Hortman و جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا پل Gazelka اطلاع قانونگذاران اواخر روز سه شنبه که آنها را reconvene پنج شنبه. خانه را ملاقات خواهد کرد در ظهر در حالی که سنا جمع آوری خواهد شد در 2 p.m..

“ما همچنان به همکاری نزدیک با Walz دولت در فوری COVID-19 مسائل مربوط به حفاظت از سلامت و رفاه Minnesotans” این رهبران گفت: در یک بیانیه مشترک. “ما علنا انتشار جزئیات خاص در قانون در مجلس نمایندگان و سنا وب سایت به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

مجلس نمایندگان و سنا شده است در زنگ تفریح از مارس 17, زمانی که آنها رای دادند به اتفاق آرا به تصویب 200 میلیون دلار برای کمک به دولت در سیستم مراقبت های بهداشتی پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. آنها بوده ام نشست از راه دور پس از آن در گروه های کاری که آینه مقننه کمیته ساختار به توسعه صرف و سیاست های پیشنهادی به تصویب پنج شنبه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>