مینه سوتا قانونگذاران mull افزایش بودجه برای گسترش coronavirus تست گزینه های

مینه سوتا موسسات تحقیقاتی می تواند مالی افزایش از دولت برای توسعه جدید تست برای تشخیص coronavirus و اثرات آن برگ پس از یک فرد آلوده است.

مینه سوتا بهداشت و خدمات انسانی کمیته روز سه شنبه در نظر گرفته شده دو پیشنهادی که ارائه کمک های مالی به علمی و تحقیقات بالینی موسسات کار به توسعه و آزمایش است که می توانید شناسایی که کسی که بیمار است با COVID-19 بیماری موجب شده توسط coronavirus و تست سرولوژيک, همچنین شناخته شده به عنوان آنتی بادی آزمایش.

مقامات دولتی گفته اند که آزمون برای coronavirus و آنتی بادی آن برگ پس از کسی تا به حال به این بیماری خواهد بود و کلیدی برای بازگشایی بخش هایی از ایالت مینه سوتا اقتصاد. و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت که او می خواهد برای دیدن سیستم های سلامت و دولت در حال اجرا 5,000 یک روز به ارزیابی بهتر چگونه گسترده این بیماری در مینه سوتا است.

دولت کاهش یافته است کوتاه در این هدف با توجه به کمبود منابع به اداره آزمون و شکاف در سراسر نظام سلامت در دولت است. در حالی که برخی از سیستم های بهداشتی می تواند اداره هزاران آزمایش یک بعد دیگر هیچ یک به ارائه بیماران مبتلا به بیمار.

“این واقعیت است که آن را به سیستم بهداشت و درمان است که تصمیم می گیرید که چگونه آنها انجام تست” گفت: Daniel Huff, دستیار کمیسر در مینه سوتا وزارت بهداشت. “ما در MDH ارائه راهنمایی و ما می دانیم که برخی از سیستم مراقبت های بهداشتی هستند و نه حتی تست همه ما هدایت و این چیزی است که ما در حال کار بر روی.”

این بخش اولویت بندی افراد بیمار و کسانی که در مراقبت از تنظیمات و همچنین کارکنان مراقبت های بهداشتی برای تست برای تعیین اینکه آیا آنها از این بیماری است. مقامات اداره در روز سه شنبه گزارش داد که 2,567 Minnesotans از 47,697 آزمایش تایید شده است به COVID-19. و 160 Minnesotans فوت کرده اند از این بیماری و عوارض ناشی از آن.

مقامات بهداشتی هشدار می دهند که تعدادی از تست مثبت به احتمال زیاد undercounts تعداد کل Minnesotans که یا باید به حال این بیماری است.

غایب مرکزی بیشتر چارچوب برای کمک به تست کردن به سیستم های بهداشتی با محدود و یا بدون ظرفیت بی عدالتی در تست می تواند باقی بماند هاف گفت. اما او پیشنهاد کرد تلاش برای دریافت تست به بیشتر Minnesotans خواهد بود به زودی.

نمایندگان از Hennepin, بهداشت و درمان, کلینیک مایو آزمایشگاه ها و دانشگاه مینه سوتا گفت: آنها شروع به کار با هم به مجموعه ای از یک چارچوب منسجم تر در سراسر کشور برای آزمایش برای دیدن اگر بیماران بیمار با COVID-19 یا آلوده شده اند قبل از.

همانطور که از شنبه, Hennepin, بهداشت و درمان گفت: آن را تا به حال از این ظرفیت برای اجرای 1,000 آزمون برای این ویروس هر روز در حالی که مایو گفت: آن را می تواند اجرا 5,600 آزمون در روز و دانشگاه گفت: آن ظرفیت آزمون 20,000 آزمون در روز است. در ضمن Hennepin گفت: آن را تا به حال از این ظرفیت برای اجرای 250 آزمون های سرولوژیک در روز مایو گفت: آن را می تواند اجرا 20,000 آزمون های سرولوژیک روزانه و دانشگاه گفت: آن می تواند روند 15,000 یک روز.

مسئولان دانشگاه خواسته اند قانونگذاران برای 20 میلیون دلار تخصیص بودجه برای کمک به صندوق تست سرولوژيک ظرفیت.

سناتور. میشل بنسون, R-ژامبون دریاچه های چهارم یک لایحه که در دسترس 5 میلیون دلار برای مینه سوتا علمی و تحقیقات بالینی موسسات تلاش برای توسعه سرولوژيک تست برای COVID-19.

هفته گذشته دیابت کارلا نلسون R-روچستر معرفی یکی دیگر از برنامه که باز تا 20 میلیون دلار در اعطای کمک های مالی برای کمک به خار آزمایش و درمان برای این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im