مینه سوتا قانونگذاران نگاه به سرکوب جعلی خدمات حیوانات در آپارتمان

Category: توین سیتی No comments

مینه سوتا قانونگذاران به دنبال سرکوب مستاجرها که خرید اسناد جعلی برای خدمات یا حمایت عاطفی حیوانات به منظور فرار از صاحبخانه’ حیوان خانگی محدودیت ها و هزینه ها.

کمیته قضایی سنا روز دوشنبه به اتفاق آرا پیشرفته لایحه که نیاز به مستاجران به ارائه مدارک پزشکی خود را به اثبات نیاز به یک سرویس و یا حمایت عاطفی حیوانات به صاحبخانه. این لایحه اولیه نویسنده بهداشت ، دن سالن R-Burnsville گفت: این لایحه تلاش برای سرکوب مستاجران که دامن صاحبخانه’ پت قوانین هزینه و یا سپرده.

Leanna Stefaniak, از, St. Paul مبتنی بر در خانه, آپارتمان, گفته قانونگذاران دوشنبه که او و همکار مسئول مرتب سازی از طریق مستاجرها’ خدمات حیوانات درخواست. او تخمین زده است که یک چهارم از اسناد و مدارک آنها دریافت شده در “بوتیک” آنلاین شرکت های تولید گواهینامه های جعلی.

او گفت: از دیدگاه او چنین اسناد و مدارک جعلی یک “توهین” به آن دسته از مستاجران که مشروع آیا نیاز به کمک خدمات حیوانات.

اگر گذشت یک مستاجر یافت به ارائه مدارک جعلی خود را به موجر خواهد بود مسئول به جریمه تا 1000 $و اخراج. مطابق با قانون آمریکایی های معلول صاحبخانه تحت این لایحه نباید نیاز به اسناد و مدارک از مستاجران که معلولیت هستند “به آسانی آشکار و یا در حال حاضر شناخته شده است.”

لایحه حمایت از مینه سوتا ناتوانی مرکز قانون و مینه سوتا سازمان مسکن. Stefaniak گفت: 15 ایالت دیگر قوانین مشابه در کتاب.

این لایحه در حرکت به طبقه سنا برای رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>