مینه سوتا بیمارستان می گویند که آنها در حال خونریزی پول سهمیه بندی لوازم و نگران نیروی انسانی.

مینه سوتا بیمارستان ها در حال از دست دادن 30 میلیون دلار در روز سهمیه بندی لوازم و نگران در مورد نیاز به اندازه کافی کارگران را به مبارزه با کروناویروس افزایش است که مطمئن شوید که برای آمدن چند مقامات بیمارستان خبر داد.

اظهارات آمد از بیمارستان اجرائی شرکت در یک کنفرانس تلفنی با وزیر بهداشت ، ctq و از یک نماینده از تمام بیمارستان های ایالت در طول تصویری جلسه برگزار شده توسط دولت آغاز شد.

“من هرگز فکر نمی کردم در زندگی حرفه ای من است که ما می خواهم به درخواست پرستاران خود را (لوازم) در خانه” ابوت شمال غربی جمهور ان Madden برنج گفت: در Klobuchar تماس, که همچنین شامل St. Paul شهردار ملوین کارتر و مینیاپولیس شهردار یعقوب فری.

در حدود همان زمان پنج شنبه در یک تماس تصویری با یک تازه تشکیل هیئتی از وزارت امور خارجه سناتور مری Krinkie, معاون رئیس جمهور, دولت, روابط ترسیم یک برنامه به طور بالقوه وخیم چشم انداز دولت بيمارستانهای. پول بخشی از آن است.

‘چهارگانه WHAMMY’

Krinkie گفت: وضعیت بیمارستان در حال خونریزی از آنچه او به عنوان “چهار whammy.”

او اشاره کرد که بیمارستان در حال حاضر تحت عمل باریک حاشیه سود; ميانه بود و 1.7 درصد در سال گذشته است.

پس از آن وجود دارد COVID-19 هزینه های آماده سازی که شامل بیمارستان ها’ زمان اولویت: خود را به حداکثر رساندن فضاهای موجود قادر به رسیدگی به کمترین تعداد از بیماران. دانشگاه مینه سوتا دانشکده بهداشت عمومی پیش بینی شده است که ظرف چند ماه آینده افزایش ده ها هزار نفر از Minnesotans را تبدیل به بیمار با شاید 5,000 نیاز به مراقبت های ویژه.

Krinkie گفت: این بیمارستان یک ایالات دیدگاه که همه coronavirus بیماران نیاز به درمان بهترین درمان “در درون چهار دیوار” از یک بیمارستان است. مانند بیمارستان در حال تقلا برای تبدیل فضاهای که می تواند شامل سالن های غذاخوری و یا فضاهای دیگر به خانه بیماران. قابل توجه ترین مثال شاید توسط M بهداشت فرویو را تبدیل بتسدا توانبخشی در بیمارستان سنت پل به COVID-تنها مرکز.

همه که Krinkie گفت: هزینه پول.

30 میلیون دلار در هر روز

سوم بستن روش انتخابی و غیر حیاتی درمان لرزید متعدد درمانگاه و خرد حیاتی جریان درآمد برای بیمارستان شبکه. این مبلغ اضافه می کند تا به 30 میلیون دلار در روز درآمد از دست داد, او گفت:. برخی از این کارگران از جمله پرستاران و دستیاران در حال رو به کاهش ساعت furloughs و یا اخراج و نشانه هایی وجود دارد بیشتر کاهش می آیند.

کسانی که کلینیک بسته شد به عنوان یک نتیجه از یک فرمان اجرایی توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz اما Krinkie گفت: بیمارستان ها به شدت پشتیبانی می کند — و حتی خواست — Walz به آن را انجام دهد. او گفت: بخشی خود وارد منفجر شد یک تصمیم با یک هدف در ذهن: این بیماری همه گیر.

“ما ساخته شده است که تصمیم از آنجا که ما تا به حال به حفظ PPE و … در یک هزینه زیادی برای بیمارستان های ما,” او گفت: با اشاره به تجهیزات حفاظت شخصی — لباس و دستکش و ماسک — تبدیل شده اند که در تقاضای بالا هستند و در تامین کوتاه مدت در سراسر کشور و در بسیاری از نقاط جهان. “ما فقط نمی دانم دیگر چگونه به مقابله با آن. … ما چیدن بین گزینه های بد.”

و در نهایت تعدادی از بیمارستان ها گرفته اند در بدهی از پروژه های ساخت و ساز و تانک اقتصاد و بازار سهام است به احتمال زیاد به ایجاد یکی دیگر از مجموعه ای از آسیب پذیری مالی برای بیمارستان او گفت: به تازگی تشکیل مجلس سنا COVID-19 پاسخ کار گروهی.

در همین حال برخی از 200 میلیون دلار در دولت کمک های اضطراری برای بیمارستانها — تایید شده در ماه گذشته توسط قوه مقننه — هنوز شروع به جریان. به خصوص در مورد نیاز به 50 میلیون دلار در کمک های مالی در نظر گرفته شده برای وصل جریان نقدی ،

دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: بعد از آن در روز است که او امیدوار است که پول خواهد شروع جریان در اوایل هفته آینده, اما او هشدار داد این گروه دریافت کرده است بیش از 1200 درخواست در مجموع بیش از 250 میلیون دلار. “درخواست دور افتادن منبع پول” مالکوم گفت.

Keinkie گفت: مقامات بیمارستان به طور فزاینده ای نگران است که بودجه فدرال که ممکن است در جریان ماه خواهد بود به طور موثر خوردن آهو توسط بیمارستان ها در کانون متحده “جلوتر از” مینه سوتا در این ویروس گسترش — دولت مانند نیویورک و کالیفرنیا و میشیگان — ترک کوچک مینه سوتا.

‘N95 ماسک مانند طلا’

Krinkie رله یک نقل قول از یکی از بیمارستان مدیر به کارکنان: “لطفا درمان N95 ماسک مانند طلا هستند,” او گفت: با اشاره به ماسک-ماسک است که می تواند فیلتر کردن ذرات کوچک و مورد نیاز برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی از آلوده شدن آنها به عنوان درمان بیماران از نزدیک.

کمبود ماسک بدان معنی است که به جای استفاده از ماسک در حال دور انداخته و پس از درمان یک بیمار — که قرار است به اتفاق می افتد عادی نیوز — بسیاری از بیمارستان ها متوسل شده اند به سهمیه بندی این ماسک نتیجه: یک ماسک برای هر نفر در هر شیفت.

او گفت: بیمارستان های مختلف سیاست های, به خصوص با توجه به که کارگران باید آنها را می پوشند. با عادی کتاب قانون در سطل زباله او گفت: او در مینه سوتا وزارت بهداشت به موضوع راهنمایی های خاص. وقتی پرسیده شد که در مورد این بعد مالکوم روشن نیست که آیا دولت ملزم گفت: وجود دارد “بسیاری از سایه های خاکستری” در وضعیت فعلی.

“ما باید برای حفاظت از کارگران بیمارستان و یا ما می رویم به از دست دادن این مبارزه” Krinkie گفت و تاکید کرد که تمام تخت و هواکش و PPE را مهم نیست اگر بیش از حد بسیاری از پرستاران بیمار هستند برای حضور در بیماران.

پرداختن به مسائل نیروی انسانی

Krinkie نیز هفت درخواست های خاص برای نوار قرمز به حذف Walz یا قوه مقننه که او گفت می تواند کمک به بیمارستان ها بیشتر به طور موثر مارشال صفوف خود را از پزشکان و پرستاران و دیگر خط مقدم بهداشت حرفه ای.

در میان آنها یک درخواست برای اجازه پرستاران و دیگر کارگران که دارای مجوز هستند در کشورهای دیگر مجاز به کار در مینه سوتا است. در حال حاضر برای مثال یک فارگو پرستار دارای مجوز در داکوتای شمالی است که از نظر قانونی ممنوع از کار در کشور همسایه مورهد. همان را نگه دارید برای یک ریور فالز, Wis., پرستار اقدام به کار در وودبوری.

او می خواهد این قوانین چشم پوشی از آنها به عنوان شده است در تعدادی از کشورهای دیگر است. این بحث است. از لحاظ تاریخی بیمارستان ها باید به دنبال این و پرستاری اتحادیه های کارگری مخالف آن را به عنوان یک پتانسیل اعتصاب شکستن سلاح به بازوی بيمارستان با در میان دلایل دیگر.

بعد از آن در تماس با رئیس جمهور مینه سوتا انجمن پرستاران به روز شده قانونگذاران به نیازهای پرستاران. اما بعد عاطفی اظهارات هیچ قانونگذاران سوال خود را در مورد بیمارستان انجمن درخواست.

Walz که کشیده شده حمایت سیاسی از پرستاران اتحادیه گفت: بعد از او باز بود به با توجه به این ایده ساخته شده اما هیچ تعهد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de