مینه سوتا دموکرات بازگشت تغییرات برای کاهش خطرات ناشی از فرد رای گیری طول coronavirus

به عنوان مقامات بهداشتی این کشور هشدار می دهند که COVID-19 همه گیر می تواند برای ماه گذشته و شاهد احیای این پاییز دموکراتیک مقامات در مینه سوتا در حال شناور ایده پست الکترونیکی-در برگه های رای باید همه گیر باقی می ماند یک تهدید از طریق زمان انتخابات.

روز بعد از رای دهندگان در کشور همسایه ویسکانسین donned در صورت ماسک ایستاده بود و در خطوط طولانی را برای رای دهی به روز سه شنبه اولیه مینه سوتا قانونگذاران در روز پنج شنبه پیشنهاد یک برنامه اجازه می دهد همه ثبت نام رای دهندگان به طور خودکار رای توسط ایمیل با پیش پرداخت هزینه و به گسترش اولیه رای گیری و ثبت نام برای انتخابات آینده.

پیشنهاد رهبری تشکر. جیمی طولانی DFL-مینیاپولیس و بهداشت ، نیک Frentz DFL-نورث منکیتو می آید بر روی پاشنه از وزیر امور خارجه استیو سیمون پیشنهاد مشابه به قانونگذاران در روز چهارشنبه. طولانی و Frentz روز پنج شنبه کنفرانس پیوست شد توسط مینه سوتا دموکراتیک-کشاورز-حزب کارگر صندلی Ken Martin که گفت Minnesotans به احتمال زیاد هنوز هم در ضخامت از COVID-19 کاهش زمانی که اوت مقدماتی و نوامبر امسال ، رول در اطراف.

“ما باید شروع به آماده شدن برای این واقعیت است بنابراین دولت ما نمی رنج می برند به همان سرنوشت ویسکانسین” مارتین گفت: در روز پنجشنبه تماس بگیرید. “اگر عمل است که نمی توان در سطح فدرال مینه سوتا نیاز به گام تا و منجر به راه است.”

پست الکترونیکی-در رای گیری پیشنهاد مطرح شده در کنگره و همچنین, اما برآورده شده است با بررسی دقیق توسط جمهوری خواهان که استدلال می کنند که از طریق پست و برگه کاغذ می تواند دستکاری شود و این در شخص رای گیری باقی می ماند امن ترین روش است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در چهار شنبه که پست الکترونیکی-در رای گیری مطرح “پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات” و “جمهوری خواهان باید مبارزه بسیار سخت” در برابر چنین پیشنهادی.

چند کشور از جمله جمهوری خواه اکثریت یوتا دیدن بیشتر یا همه خود رای توسط ایمیل و گزارش کمی تقلب.

همچنین در سطح فدرال پلیس آمریکا ctq D-مینه سوتا و دیگران در حال هل دادن برای افزایش بودجه فدرال برای کمک به کشورهای گسترش رأی-با-ایمیل و رای گیری اولیه و همچنین افزایش آموزش برای نظرسنجی کارگران رو به سلامت و ایمنی موانع به عنوان COVID-19 همچنان گسترش آن.

در یک کنفرانس تلفنی با هر دو حزب سنا همکاران و وزرای امور خارجه روز پنجشنبه Klobuchar گفت: رای دهندگان در دسترس به خصوص در طول یک بیماری همه گیر نباید حزبی مسئله است.

“همه ما می دانیم این است که یک زمان سخت و همه ما می دانیم وجود دارد مسائل فوری درست در مقابل ما,” او گفت: مانند تست نیاز به تجهیزات حفاظت فردی و اقتصاد مارپیچ رو به پایین. اما “ما همچنین باید به فکر می کنم فراتر از وحشت روز ماه جلوتر از ما است.”

“برای انجام این کار ما باید شروع به برنامه ریزی در حال حاضر به دلیل ما نمی دانیم که چه وضعیت این ویروس آلوده خواهد شد در ماه نوامبر,” او گفت:.

مینه سوتا در حال حاضر اجازه می دهد تا بدون بهانه رای گیری غایب و همچنین در اوایل شخص رای گیری. اما دولت فعلی سیستم نیاز به رای دهندگان به درخواست یک رای گیری غایب بود به آنها فرستاده است.

تحت طولانی و Frentz پیشنهاد همه رای دهندگان به طور خودکار می تواند از طریق پست رای هیچ درخواست لازم است. برگه های رای را پیش پرداخت هزینه پستی به پست الکترونیکی و یا آنها می تواند کاهش یافته و در مکان های تعیین شده. به منظور شمارش آراء را باید postmarked انتخابات Dday.

تشکر. جیم نش R-واکونیا که رتبه جمهوری خواه در مجلس در انتخابات کمیته در زمان خاص موضوع را با یکی از بخش های طولانی و Frentz پیشنهاد, که اجازه می دهد افراد و سازمان های جامعه برای کمک به رای دهندگان با پر کردن برگه های رای خود و سپس جمع آوری و ارائه آنها از طرف آنها. نش در یک ایمیل فرستاده بیانیه به نام عمل “رای گیری برداشت” و گفت: این اجازه می دهد تا به صورت بالقوه و یا تقلب در انتخابات.

زمان مینه سوتا قانون می گوید یک عامل ممکن است جمع آوری و ارائه به سه رای از طرف دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de