روسو, Minn. — کمیسیون در شمال غربی ایالت مینه سوتا را روسو شهرستان قطعنامه سهشنبه تعیین county یک “متمم دوم اختصاص داده شده کانتی” بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان یک متمم دوم “پناهگاه شهرستان است.” روسو شهرستان می پیوندد بیش از 400 جوامع در سراسر کشور به اتخاذ چنین حقوق تفنگ قطعنامه و اولین شهرستان در مینه سوتا به انجام این کار.

این جنبش تا حد زیادی شده است در پاسخ به اصطلاح پناهگاه قوانین مصوب در برخی از ایالات متحده جوامع هستند که با هدف محدود کردن محلی همکاری با مقامات اداره مهاجرت فدرال.

از روسو شهرستان قطعنامه تصویب به اتفاق آرا به تشویق از ده ساکنان در حضور و غیاب آمده است که هیئت مدیره “آرزوها برای ابراز مخالفت با هر گونه قانون در آینده فراتر از قوانین موجود تا به امروز است که unconstitutionally محدود کردن حقوق شهروندان روسو شهرستان به نگه داشتن و حمل سلاح است.”

حرکت در می رود برای حل و فصل است که “بودجه عمومی شهرستان استفاده نمی شود برای محدود کردن متمم دوم حقوق شهروندان روسو شهرستان و یا به کمک های فدرال و یا سازمان های دولتی در این محدودیت و گفت: حقوق.”

روسو County Sheriff استیو تند باد گفت: این قطعنامه تغییر نمی دهد محلی اجرای قانون عملیات پس یکی از قطعنامه های اصلی مفاهیم است که به مخالفت با “پرچم قرمز” قوانین اسلحه که اجازه می دهد تا دادگاه به طور موقت حذف اسلحه از افرادی که در بر داشت به یک خطر برای خود و یا دیگران است. پرچم قرمز قوانین پیشنهاد شده در مینه سوتا اما نمی گذشت.

یک قالب قطعنامه منتشر شده توسط چهار محافظه کار قانونگذاران جمهوری خواه از مینه سوتا روستایی در طول چند ماه گذشته به عنوان آنها را تشویق مردمی سازمان در حمایت از متمم دوم مشخص شده است که یک پناهگاه تعیین بدان معنی است که استان ها می تواند حاضر به فرستادن مأموران اجرای قانون و یا سایر شهرستان کارکنان به اجرای “قانون اساسی” ،

که زبان را به روسو شهرستان قطعنامه. تند باد گفت: در نهایت کمیسیون نمی تواند بگوید که اجرای قانون که قوانین آنها می تواند و نمی تواند اجرا.

“موضع من این است که پرچم قرمز قوانین لازم نیست چرا که شما در حال حاضر به دلیل روند در محل” تند باد گفت. “اما ما در حال بدیهی است که رفتن به اجرای قوانین است که در این کتاب است.”

با پیشنهاد پرچم قرمز قوانین در نظر گرفته شده توسط قوه مقننه این شهرستان کمیسر راسل واکر گفت: این قطعنامه در مورد ساخت یک بیانیه است.

“گاهی اوقات شما را مجبور به ایستادن در برخی از چیزهایی است که مردم فکر می کنم ممکن است رادیکال اما شما رو به گرفتن توجه مردم به طوری که آنها همه گروه با هم و حمایت از آنچه شما انجام می دهند” واکر گفت. “من فکر می کنم این چیزی است که صاحبان اسلحه در ایالت مینه سوتا نیاز به در هیئت مدیره به دلیل وجود دارد یک دسته از رادیکال مردمی در منطقه مترو هستند که در طرف دیگر این مسئله و آنها آماده به تجاوز در حقوق اساسی و حقوق هر کس دیگری در دولت است.”

اما شک و تردید در مورد اینکه آیا چنین قطعنامه نگه دارید تا از نظر قانونی. روسو شهرستان وکیل Kristy Kjos کاهش یافته است برای حمایت از این قطعنامه بدون قانونی و رسمی نظر از مینه سوتا شهرستان انجمن وکلای مدافع.

که انجمن را ملاقات خواهد کرد در فوریه. 21. Kjos گفت: انتظار می رود آنها را به تدوین و فرموله کردن یک نظر در مورد دوم متمم پناهگاه قطعنامه پس از آن.

Kjos گفت او شده است در موقعیت خود را با شهرستان برای حدود یک سال است. در آن زمان او گفت: هیئت مدیره نمی گذشت هر حرکت را بدون مشاوره حقوقی.

اما واکر گفت که او و کمیسر جان هورنر که رهبری از تصویب این قطعنامه شد خسته از آنچه که آنها درک به عنوان یک قطع ارتباط بین شهری وکلای که هیئت دولت را رهبری و روستایی در ایالت مینه سوتا صاحبان اسلحه.

“(Kjos) فکر می کنیم باید دریافت مشاوره از آنها را اول به خودم و جان هورنر ساخته شده بسیار قوی ایستادگی در برابر که و گفت: اساسا “ما در حال رهبران نه پیروان و ما در حال رفتن به اجازه مترو تصمیم گیری آنچه که ما در حال رفتن به انجام روسو در شهرستان'” واکر گفت. “ما انتخاب شدند به نمایندگی از روسو شهرستان نیست (Hennepin County وکیل مایکل) Freeman یا هر یک از این بچه ها که Hennepin County وکلای یا رمزی شهرستان وکلای مدافع. تا آنجا که به من مربوط می شود آنها با مخالفت و من نمی خواهد گوش دادن و یا چیزی برای انجام با آنها دوره است.”

Rep. جرمی Munson, R-دریاچه کریستال عضو جدید آمریکا و حزبی که چهار نفر از اعضای منشعب از خانه اصلی جمهوری پارلمانی در ماه دسامبر سال 2018 است.

او با ارسال یک درخواست به سایت خود را در ماه دسامبر تشویق فعالان محلی برای رسیدن به خود county کمیسیون و کلانترها. این درخواست شامل اطلاعات تماس برای شهرستان در سطح تصمیم گیران و همچنین قالب قطعنامه که او گفت که او به تصویب رسید از زبان یک نماینده مجلس در ایالت ویرجینیا.

او گفت: هدف خود را در ارسال و درخواست شد به منظور تشویق دوم متمم فعالان به سازماندهی در سطح مردمی.

“شهروند فعالان بهترین لابی,” او گفت:. “مردم می خواهند به تصویب تغییر آنها فقط می خواهید دستورالعمل در مورد چگونه به آن را انجام دهد.”

به این منظور روسو ساکن James Whitlow با نزدیک شدن به کمیسیون Jan. 7 به درخواست استانداری به در نظر گرفتن یک پناهگاه قطعنامه در روستایی شهرستان 15,000 که هم مرز کانادا است.

یک کمیته متشکل از واکر, هورنر, تند باد, Whitlow و Kjos تشکیل شد که در آن جلسه به پیش نویس قطعنامه است. قطعنامه فراخوانده شد در یک جلسه قبل از آن تصویب شده توسط هیئت مدیره کامل واکر گفت.

Munson گفت که او شنیده است از ساکنان در حدود ده شهرستانهای علاوه بر روسو که ابراز علاقه در اتخاذ پناهگاه نامگذاریهای.

ویکی شهرستان انتظار می رود که برای رای دادن بر روی یک شبیه محراب شهرستان قطعنامه در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su