مینه سوتا آیتالله سیستانی انتقاد محکومیت نوجوان سیاه منادی ctq

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایالت مینه سوتا به نام پنج شنبه برای رسیدگی به محکومیت یک نوجوان سیاه پوست است که در خدمت زندگی در زندان پس از آسوشیتد پرس کشف معایب جدی و تناقضات در پلیس شد.

Myon بارل به جرم پیدا شد در سال 2002 عکسبرداری از یک دختر 11 ساله که کشته شد یک گلوله ولگرد در حالی که انجام مشق شب در جدول اتاق ناهار خوری در خانواده اش جنوب مینیاپولیس صفحه اصلی.

Myon بارل محکوم در قتل Tyesha ادواردز در سال 2002 صحبت می کند در استیلوتر Correctional Facility. (AP Photo/جان Minchillo)

سناتور. ctq بود که بالا دادستان در شهرستان Hennepin در آن زمان برجسته است که مورد در تمام فعالیت های سیاسی به عنوان یک مثال از گرفتن عدالت برای قربانیان.

آیتالله سیستانی از مینه سوتا به نام در دفتر او — در حال حاضر به ریاست دادستان شهرستان Mike Freeman — بررسی بارل است و به تخلیه اعتقاد خود را. آن را نیز تحت فشار قرار دادند برای ایجاد واحد جدید برای جلوگیری از, تشخیص و درمان نادرست اعتقادات.

“میونگ بارل خود را سپری کرده است کل زندگی پشت میله های زندان برای یک جرم به نظر می رسد او به احتمال زیاد مرتکب نشده و سقط جنین ناخالص دادگستری,” آیتالله, MN, مدیر اجرایی, جان گوردون در بیانیه ای گفت.

نه تنها هیچ شواهد فیزیکی بستن او به صحنه گفت: AP تحقیق نشان داد که پلیس هیچ تلاشی برای صحبت به بارل کلیدی بهانه و بی اعتبار سه متهم که گفت: او در صحنه است. یکی از آنها آیک تایسون برای سال اصرار خود او بود و ماشه کش.

پلیس نیز با تکیه به شدت در زندان خبرچینان که داده شد کاهش می یابد جملات برای آمدن به جلو. سرب کارآگاه قتل نیز دیده می شود در فیلم ارائه پول نقد به شایعات.

مرتبط با: رئیس هیئت ژوری تاسف و محکوم در پرونده قتل ذکر شده توسط Amy Klobuchar

“بارل را مورد فراهم می کند روشن و ناامید کننده عنوان مثال از آنچه اتفاق می افتد زمانی که مقامات در حل و فصل کسی به عنوان مظنون و — در بهترین حالت — چشم پوشی از تمام شواهد متناقض و روشن alibis” گوردون گفت. “این اتفاق می افتد اغلب به سیاه و سفید و قهوه ای مردم در هر مرحله از ما سیستم عدالت کیفری منجر به متناوب تفاوت که خدمت واقعی عدالت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر