مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه کار سازگار با محیط زیست. در اینجا چیزی است که آنها طرح بعدی.

Category: توین سیتی No comments

استفاده از پانل های خورشیدی برای تولید انرژی در برنامه های حفاظت از, شهرهای دوقلو فرودگاه سرمایه گذاری میلیون ها نفر را به تبدیل شدن به بیشتر سازگار با محیط زیست.

در اوایل این هفته شهر فرودگاه کمیسیون (MAC) هیئت مدیره مجموعه جدید دسته از اهداف را به کاهش آلودگی و صرفه جویی در آب و کارکنان بیشتر درگیر. این می آید پس از یک سال بحث و گفتگو در مورد چگونه برای ساختن یک ملت بزرگترین فرودگاه بیشتر “سبز”.

“مک ساخته شده سازگار گام در حرکت به سمت بیشتر پایدار عملیات بیش از چندین سال
و این اهداف کمک به تحکیم استراتژی ما رفتن به جلو” ریک پادشاه صندلی مک هیئت مدیره گفت: در یک بیانیه آماده.

با توجه به این که مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی به 21,000 کارگران و خدمت 39 میلیون مسافر در سال تلاش می تواند تاثیر داشته باشد. دو آرایه از پانل های خورشیدی نصب شده در فرودگاه در سال 2015 در هزینه $25 میلیون. در سال گذشته کسانی که پانل های تولید شده 3,307 مگاوات انرژی اجتناب از 1,219 تن از انتشار گازهای گلخانه ای است که به احتمال زیاد خواهد تولید شده تا به حال یکی دیگر از منبع انرژی استفاده شده است.

فرودگاه بازیافت 1,882 تن مواد در سال گذشته از جمله 241 تن از آلی فرستاده شده به کمپوست تسهیلات.

چه اهداف جدید

اتخاذ اهداف جدید در تلاش برای ایجاد اندازه گیری دستاوردهای زیست محیطی تا سال 2030. آنها عبارتند از:

  • برش متوسط مسافر در مصرف آب 15 درصد است. در سال 2015 که مسافر استفاده می شود 9.07 گالن; هدف این است که 7.7 گالن.
  • Reduce, reuse, recycle و کمپوست 75 درصد از زباله های جامد. در سال 2015 بود که 22 درصد است.
  • گرفتن کارگران بیشتر درگیر. کارکنان اندازه گیری انرژی-کارآمد اقدامات به ثمر رساند و به 52 در سال 2019; هدف این است که 85.
  • کاهش انتشار گازهای گلخانه ای تا 80 درصد است. در سال 2015 حدود 100000 متریک تن منتشر شد; هدف این است که 20,000.

پیشرو راه

“ما نمی تنظیم آسان اهداف” پاتریک هوگان و مک سخنگوی گفت. “ما می خواهیم به رهبران.”

مسافران می توانید راه های مک دارای اولویت بهره وری انرژی در سراسر فرودگاه. بازسازی دستشویی در سراسر پایانه های استفاده از آب-صرفه جویی در وسایل; تجهیزات برای تمیز کردن پارکینگ رمپ بازیافت آن آب استفاده می شود; concessionaires اهدا unsold در آن زمان وعده های غذایی به جای پرتاب آنها را دور; آب-بطری پر کردن ایستگاه های کاهش بطری های پلاستیکی زباله.

“اهداف چین با صنعت پیشرو استانداردها و چالش های ما را به ادامه به دنبال خلاق و نوآورانه و راه های سرمایه گذاری و حفظ فرودگاه MSP” پادشاه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>