مینیاپولیس آتش مرگ و میر تماس سریع برای بارانی مورد نیاز در ساختمان های بلند

Category: توین سیتی No comments

در پاسخ به یک آتش سوزی مرگبار در یک مینیاپولیس بالا افزایش در پاییز گذشته یک گروه از مینه سوتا نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه پیشنهاد قانون که نیاز به تقریبا تمام قد ساختمان برای نصب اتوماتیک سیستم های بارانی.

پنج نفر کشته Nov. 27 در یک صبح زود در آتش سرو بالا آپارتمان 25 طبقه در نزدیکی مرکز شهر مینیاپولیس. این مرگ و میر می تواند مانع شده اند اگر 1960 دوران ساختمان به آبپاش در آن طبقه فوقانی دیابت Kari Dziedzic DFL-مینیاپولیس گفت: در کنگره آمریکا در کنفرانس خبری اعلام کرد این لایحه است.

آتش از طریق یک مینیاپولیس آب و برق در اوایل نوامبر. 27, 2019, کشته شدن پنج نفر و ارسال سه نفر دیگر به بیمارستان خبر داد. (نیک فرارو / پایونیر پرس)

“آبپاش بهترین حفاظت شما می توانید” استیو Zaccard, St. Paul سابق آتش مارشال به خبرنگاران گفت.

یک سال 1979 نیاز به قانون جدید دولت متعلق به ساختمان برای نصب سیستم های بارانی اما تا 40 ساختمان های ساخته شده قبل از آن سال ندارد آبپاش.

بیست و شش نفر از کسانی که در بالا افزایش می یابد در مینیاپولیس Dziedzic گفت. سنت پل سازمان مسکن عمومی نصب شده آبپاش در آن 16 ساختمان های آپارتمانی.

این لایحه نیاز به تمام ساختمان 75 فوت قد و یا بالاتر را نصب آبپاش توسط 2032. Dziedzic گفت: طرفداران را به دنبال بودجه دولت برای کمک به مسکن عمومی مقامات مطابق با بارانی مورد نیاز است.

چقدر پول ؟ این لایحه می گویند اما Rep. آلیس هاسمن یک St. Paul DFLer که صندلی خانه مسکن کمیته گفت: این بودجه می تواند از $100 میلیون اتصال پیشنهاد به دنبال مسکن طرفداران. “این رفتن به یک اولویت بالا برای ما در این سال,” او گفت:.

Dziedzic گفت: نمایندگان مجلس نیز می تواند ضمیمه جداگانه تخصیص بودجه برای لایحه خود را بعد.

قوه مقننه گذشت دو اقدامات در اواسط 1990s که مورد نیاز آبپاش در بالا افزایش می یابد اما پس از آن-رژیم صهیونیستی. Arne کارلسون وتو هر دو صورتحساب. او اخیرا گفت: کسانی که وتو شد یک اشتباه است.

لایحه جدید نویسندگان همه دموکرات ها اما رئیس حامی, کاریکاتور حسن شیخ محمود به عنوان نور DFL-مینیاپولیس گفت که او شنیده نشده هر گونه مخالفت با این پیشنهاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>