‘میلیون دلار لیست لس آنجلس ستاره جیمز هریس در تغییر با COVID-19

  • فصل 12 از براوو “میلیون دلار لیست لس آنجلس” بازگشت عوامل عبارتند از چپ دیوید Parnes, Josh Altman, Tracy Tutor, Josh Flagg و جیمز هریس. (حسن نیت ارائه میدهد از براوو رسانه ها)

  • جیمز هریس چپ با Josh Flagg و Josh Altman در یک صحنه از فصل 12 از براوو “میلیون دلار لیست لس آنجلس است.” (حسن نیت ارائه میدهد از براوو رسانه ها)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • براوو “میلیون دلار لیست لس آنجلس” ستاره James Harris, که همچنین یک عامل با آژانس است. (حسن نیت ارائه میدهد از براوو رسانه ها)

بله ما در وسط جهانی همه گیر. اما براوو “میلیون دلار لیست لس آنجلس” ستاره جیمز هریس و کسب و کار شریک دیوید Parnes شده اند اتصال همراه به سادگی با وجود coronavirus.

به طوری که در طول پناهگاه در محل سفارشات خود را Bond Street, همکاران, بالا, تولید, تیم آژانس در بورلی هیلز بسته 70 میلیون دلار در معاملات.

“من به دنبال چوب به دست کشیدن به نگه داشتن آن رفتن گفت:” هریس بالا نورد مسکن را برای فصل 12 از سری واقعیت است که باعث یک “میلیون دلار فهرست” حق رای دادن.

L. A. edition می دهد بینندگان یک نگاه پر مخاطره برش گلو جهان از L. A. لوکس بازار املاک و مستغلات. همچنین ستاره Josh Flagg, Josh Altman و Tracy Tutor همراه با تازه وارد Fredrik Eklund نیویورک اسپین آف که stirs تا درام بین عوامل.

جنوب کالیفرنیا اخبار گروه صحبت با هریس به شنیدن در مورد آنچه طرفداران “میلیون دلار لیست لس آنجلس” انتظار می رود در فصل جدید, و چگونه او را به مراتب در دوران Coronavirus. پاسخ خود را در حال ویرایش شده برای طول و وضوح.

س: در این فصل شما و دیوید Parnes رفتن به پاسادنا. شما می توانید بحث در مورد چرا ؟

یک: این حس به آمار پاسادنا که در آن شما رو زیبا خانه های تاریخی. این مثال که ما تا به حال بود واقعا زرق و برق دار بخشی از پاسادنا در Pegfair املاک در انتهای یک کوچه بن بست.

که واقعا سرد مثال برای ما نیست چرا که این چنین بالا و قیمت ملک بود اما یک دلال. تا به حال به ما نشان می دهد خریداران بودند که در آنچه در آن می تواند مانند نگاه کنید بعد از پول صرف شده در آن است. این همه در مورد ایجاد چشم انداز.

س: شما می توانید به اشتراک گذاری برخی از طول های شما رفته برای در گذشته برای ایجاد یک فروش ؟

یک: این نشان می دهد اما ما مشغول به کار بودند با یک خریدار که به دنبال به صرف $40 میلیون. او به هنر است. او همچنین یک سگ عاشق. چه دیو و من هم باید یک قطعه از هنر برداشته شده از صفحه اصلی قرار داده و به یکی از خانه های ما نشان می شد ، آن را بسیار گران قیمت قطعه از هنر بنابراین ما تا به حال به آن را به طور کامل بیمه.

و پس از آن ما تا به حال تمام عیار سگ خانه ساخته شده از ابتدا در خانه هنگامی که ما می دانستم که او بود آوردن سگ خود را. آن حماسه بود چرا که هنر مناسب نیست و سگ رفت و هرگز به خانه سگ, و او نمی خرید خانه. ما پس از به فروش می رسد او یک مگا و مستغلات و فروش خانه خود را.

س: به COVID-19 تحت تاثیر قرار راه شما انجام کسب و کار ؟

یک: من بسیار متفاوت از بسیاری در این وضعیت چون من واقعا تجربه نکرده این زمان وحشتناک و من تقریبا احساس بد گفتن آن است. در بدترین بدترین زمان COVID من بلافاصله منتقل شده به دیجیتال و رسانه های اجتماعی.

ما متوجه شدیم که مردم در خانه آنها را در کامپیوتر خود آنها در خارج خرید مجلات و روزنامه ها پس ما یک حضور آنلاین. ما فقط اجاره یک خانه در روز جمعه برای $15,500 یک ماه از طریق Facetime و این زمان ما در حال زندگی در حال حاضر. مردم در حال آماده را که جهش از ایمان بدون پرواز در اینجا در حال حاضر برای تامین امنیت یک ملک.

Q: آیا شما برنامه ریزی در اتخاذ آن به ابزار تبلیغاتی به طور دائم ؟

یک: برای مطمئن! اما از خود من سطح راحتی حتی اگر کسی می بیند یک خانه از طریق Facetime, من هنوز هم می خواهید به یک بند در قرارداد است که خریدار می آیند و تصویب مجلس قبل از آنها در واقع آن را خرید. من نمی خواهم که به نتیجه معکوس بر روی آنها و سپس برای آن مقصر شناخته یا نه.

میلیون دلار, لیست لس آنجلس

زمان: 9 بعد از ظهر روز سه شنبه

که در آن: براوو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de