وای: نگاهی به #StayHome چالش

در هفته گذشته کاخ سفید در نشست خبری سفیر دبورا Birx گفت: وای اصلی گروه است که جلوگیری از گسترش coronavirus. بر اساس برخی برآوردها millennials بزرگترین جمعیت در ایالات متحده است. با 73 میلیون نفر در سراسر 15 سال سن باند وجود دارد بسیاری از ما. من یک هزاره. مانند بسیاری از agemates من واقعا نمی خواهم گفت چه وقت یا چطور.

اما در این زمان از عدم قطعیت در خواست از کارشناسان و مقامات فکر می کنم دو بار در مورد ساده روزمره اقدامات و گردش و اقامت در داخل خانه, شستن دست های من بیشتر و تمرین های اجتماعی فاصله اگر من به بیرون بروید. (و به عنوان دستورالعمل به سرعت در حال تغییر این در حال تبدیل شدن بیشتر نیاز به جای یک پیشنهاد است.)

آیا این زمان برای خودخواهانه انجام آنچه من می خواهم برای خود من ارضاء فوری; این زمان به فکر می کنم در مورد پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و دوستان و همسایگان به خصوص کسانی که در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و یا ممکن است بیشتر در معرض خطر عفونت است.

من برای بهداشت جهانی ابتکار در دولت بوش موسسه برای پنج سال, اما من به دور از یک کارشناس و من نه یک پزشک. من نمی فهمم که این ویروس می تواند انجام شود بدون علامت ظاهر افراد سالم و اطراف گذشت. در 30 روز گذشته من حتی نمی تواند حدس می زنم که چگونه بسیاری از مردم من آمده ام در تماس با من لازم نیست به تماس با هر مطلب بی ارزش.

مردم وجود دارد که باید در خارج از خانه — مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان و کسانی که نگه داشتن خدمات ضروری در عملکرد ، ممنون میشم برای کسانی که در حال نگه داشتن ما را امن و سالم و مطمئن شوید که ما را از آنچه ما به آن نیاز داریم اما اجازه نمی دهد این ویروس از فرصت های بیشتر برای گسترش زمانی که ما لازم نیست.

من هم درک می کنم که این وضعیت بسیار جدی برای زندگی مردم برای مراقبت از سلامتی و برای مردم معیشت. من فکر می کنم اکثر مردم درک کنند که. ما به عنوان خوانده شده اخبار و هشدار داده شده است در مورد آنچه که می تواند اتفاق می افتد اگر ما به دنبال دستورالعمل.

آیا من باید نگران باشم ؟ بله من نگران باشید. اما من می تواند نشستن در اطراف و نگرانی و یا من می تواند کانال انرژی خود را در پربارتر راه. چه من می خواهم به انجام?

ν من قصد دارم برای گوش دادن به کارشناسان به دنبال دستورالعمل و انطباق به عنوان آنها را تغییر دهید و من قصد دارم به شدت به درخواست دوستان و خانواده به انجام همان. آخرین دستورالعمل کشوری را می توان یافت در coronavirus.gov اما مطمئن شوید که شما نیز با توجه به خود دولت و مقامات محلی نیز هست.

ν من قصد دارم به مراقبت از تمام جنبه های از سلامت جسمی و روانی و عاطفی و معنوی. من در تماس با خانواده من, روزانه, خواندن کتاب من به بدست نشده و ورزش به طور منظم و به آن ضربه بزنید به من ایمان.

ν من حفظ من حس جامعه در راه های خلاق. در حالی که بوش موسسه کارکنان این نسخهها کار از خانه برخی از همکاران من و من برنامه ریزی روزانه مجازی ناهار تجمعات از طریق ویدئو کنفرانس. این به ما کمک می کند ماندن متصل کنید در هر یک از دیگر و حفظ بخشی از روال معمول ما.

ν من قصد دارم به انجام آنچه که من می تواند برای حمایت از جامعه است. در هوستون که در آن من زندگی می کنند, رستوران ها باز هستند و فقط برای دور سفارشات برای حداقل دو هفته. من ساخته شده یک لیست از مورد علاقه های محلی نقاط به خط تا شام گزینه های.

ν من قصد دارم برای انجام کاری که برای شخص دیگری. همکار من Jieun Pyun آغاز شده ابتکار به طوری که بچه ها از مدرسه به خانه می تواند هنوز هم خواندن کتاب به آنها. من به شما ارائه یک ویدیو.

من امیدوار هستم که ما در نهایت دوباره ما عادی; اگر چه من مطمئن هستم که ما زندگی و فرهنگ تغییر کرده است در راه ما می توانیم هنوز نمی دانم. من نگاه به جلو به داشتن یک جلسه با همکاران خود در سراسر یک اتاق کنفرانس ميز پرستش با خانواده کلیسا, دیدن مادر بزرگ من در خانه سالمندان که در آن او زندگی می کند بیرون رفتن برای صرف شام با شریک زندگی من و تغییر زمان یک آخر هفته با دوستان عزیز. ما سفر خواهد کرد جمع آوری و جشن دوباره و شاید حتی این لحظات کمتر مسلم و گرامی داشتن آنها بیشتر است. اما به منظور به وجود آوردن این مسئولیت ما را به عمل در حال حاضر.

همچنین مانند یک هزاره, اگر من ارائه یک چالش من بهترین من انجام به افزایش آن است. شما می خواهید ما را به ماندن در خانه و تماشای ما! وای اجازه انجام بخشی از ما.

کریستال Cazier به عنوان مدیر برنامه جهانی بهداشت ابتکار در دولت جورج دبلیو بوش موسسه. او نوشت: این برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de