Online

Wilfredo لی / AP

در این Dec. 12, 2016 فایل عکس یک فرد جستجو در اینترنت برای فروش در میامی.

وای رشد آنلاین. از ساخت اولین صفحه نام با امریکا آنلاین در ’90s و مجبور باشید گونش با استفاده از HTML به دلخواه خود صفحات مای اسپیس در دبیرستان و در حال حاضر ترتیب خود را Instagram تغذیه, مرور اینترنت به طبیعت دوم این بومی های دیجیتال.

اما این همیشه آنلاین نسل ممکن است منحصر به فرد به عنوان اهداف کلاهبرداری اینترنتی.

Millennials 25 درصد بیشتر احتمال دارد به گزارش از دست دادن پول به تقلب از کسانی که بیش از 40 با توجه به اکتبر 2019 گزارش توسط کمیسیون تجارت فدرال. این گزارش همچنین نشان داد این گروه سنی:

شد دو بار به عنوان به احتمال زیاد به گزارش سقوط قربانی به خرید تقلب.

گزارش گرفتن جای کسی را گرفتن توسط کسب و کار و بدهی کلاهبرداری در تعداد بیشتر است.

77% بیشتر از مسن تر مصرف کنندگان به گزارش از دست دادن پول به یک کلاهبرداری آغاز شده است که بیش از ایمیل.

در حالی که millennials هستند بیشتر احتمال دارد به گزارش این نوع تقلب ابزار برای جلوگیری و بهبود یافتن از چنین کلاهبرداری به درخواست مصرف کنندگان در هر سنی است.

بود شک و تردید در مورد رسانه های اجتماعی خرید

آن را تبدیل به یک الگوی رفتاری از خود: “آنچه در آن مانند به نظر می رسد آنلاین در مقابل آنچه شما زمانی که آن می رسد.” که لباس یا جفت کفش ورزشی ممکن است نگاه خوب آنلاین, اما زمانی که آن می رسد شما در پیدا کردن که لباس به نظر می رسد مانند یک dishrag و کفش برگزار می شود همراه با چسب گرم.

وای دو بار به عنوان به احتمال زیاد به گزارش از دست دادن پول به مواردی که متفاوت از آنچه از آنها انتظار می رود و یا این که هرگز نشان می دهد تا در مقایسه با کسانی که بیش از 40. این همه بیش از حد معمول اتفاق ممکن است به نظر می رسد مانند هزینه انجام کسب و کار آنلاین, اما آن را در واقع یک شکل از خرید آنلاین تقلب.

گمراه کننده تبلیغات در رسانه های اجتماعی خوردها و به صورت آنلاین-تنها در فروشگاه ها ممکن است به سرزنش مکرر گزارش خرید, تقلب, موسسه خیریه می گوید Lacey معاون ارتباطات در سرقت هویت مرکز منابع یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا مصرف کنندگان بازیابی از سرقت هویت.

Lacey هشدار به مصرف کنندگان برای احتیاط قبل از خرید اقلام از هر ناآشنا شرکت آنها برخورد آنلاین به خصوص اگر آن را به نظر می رسد مانند آنها به فروش تنها یک یا تعداد انگشت شماری از محصولات آنجا که می تواند یک علامت هشدار دهنده از یک کلاهبرداری شرکت. “من می دانم این مرد با کت سنگر فروش ساعت طلا و زنجیر می گوید:” Lacey.

آنچه شما می توانید انجام دهید: دامپزشک هر شرکت قبل از اینکه شما خرید از آن را آنلاین. با احتیاط ادامه دهید اگر شرکت نمی کند باید یک آدرس ذکر شده آنلاین است روشن سیاست بازگشت و به فروش می رساند تنها یک مورد را دیدم آگهی.

استفاده از یک کارت اعتباری هنگام خرید آنلاین, توصیه لیزا Schifferle, کارکنان, وکیل در FTC. به این ترتیب, اگر شما روبرو می شوند, تقلب شما می توانید با استفاده از حمایت های تحت عادلانه اعتبار صدور عمل می کنند که می تواند کمک به شما دریافت بازپرداخت.

گزارش تقلب به شرکت کارت اعتباری خود را و شکایت با FTC به عنوان به زودی به عنوان شما فکر می کنم وجود یک مشکل Schifferle می گوید. جمع آوری اطلاعات مربوط به معامله از جمله خرید مقدار نام فروشنده و معامله تاریخ قبل از تماس با صادر کننده کارت خود را. این اطلاعات باید خود را در صدور بیانیه. شما همچنین ممکن است بخواهید به درخواست شماره کارت اعتباری برای محافظت از خودتان.

مراقب باشید از کار کلاهبرداری

گفت: “شما مجبور به صرف پول برای پول” نباید درخواست کار ارائه دهد اما این دقیقا همان ترفند برخی اشتغال scammers.

جعلی شرکت ارائه می دهد یک فرصت کسب و کار از برخی از مرتب کردن بر اساس مانند یک کار در خانه کار اما می گوید شما را مجبور به پرداخت هزینه در صف مقابل برای آموزش و یا کار های دیگر مرتبط با مواد. سپس این کار هرگز تحقق و پول خود را رفته است.

آنچه شما می توانید انجام دهید: با احتیاط از هر سازمان است که می پرسد شما را به پرداخت هزینه برای آموزش و یا یک فرصت شغلی است که به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد. گزارش کلاهبرداری به FTC.

شک بدهی ارائه می دهد

وای بدنام بدهی-زین پس آن را نمی ممکن است تعجب آور است که این نسل نیز گزارش موارد بیشتر از سقوط قربانی به بدهی کلاهبرداری است. در واقع millennials شد 86 درصد بیشتر احتمال دارد به گزارش از دست دادن پول برای بدهی کلاهبرداری در مقایسه با کسانی که بیش از 40.

برخی از این کلاهبرداری ها کار با داشتن شما پرداخت هزینه های چشمگیر برای خدمات خود را — و پس از آن هرگز تحویل در وعده خود را. می دانم که آن را غیر قانونی برای یک شرکت به اتهام هزینه در صف مقابل و در این راه.

با احتیاط از شرکت های که ارائه بدهی کمک کند که به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد. “اگر (شرکت) وعده به خلاص شدن از شر بدهی های خود را, و یا اگر آنها به شما بگویم صحبت نمی به طلبکاران خود را, کسانی که پرچم های قرمز می گوید:” Schifferle.

آنچه شما می توانید انجام دهید: گزارش هر گونه حوادث از بدهی تقلب به دولت خود را دادستان.

صحبت با یک غیر انتفاعی اعتباری مشاوره آژانس برای کمک بدهی. این سازمان ارائه رایگان مشاوره مالی و می تواند کمک به شما در پیدا کردن راه های مشروع را بدهی های خود را بیشتر قابل کنترل است.

این ستون ارائه شد به آسوشیتد پرس توسط امور مالی شخصی سایت NerdWallet. Sean Pyles است که یک نویسنده در NerdWallet.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im