Mikko Koivu نمرات یک جفت منجر به وحشی به 5-4 برنده بیش کت آبی

Category: توین سیتی No comments

با مدیر کل لایحه Guerin امید بستن به هر گونه حرکت در مهلت تجارت — بالقوه ژاک Parise فیلمهای در حال سقوط را از طریق در آخرین لحظه — احساس آرامش در اتاق قفل بود و قابل لمس.

آن را مانند یک ginormous وزن بوده و به طور همزمان برداشته از همه شانه های خنده پر کردن هوا یک بار دیگر بازیکنان خندان به عنوان وحشی آماده برای بازی روز سه شنبه در اکسل انرژی مرکز.

که پايگى آشکار خود را بر روی یخ به عنوان وحشی بازی سرعتی و فیزیکی در مسیر به یک 5-4 برنده شدن بیش از Columbus Blue Jackets.

Mikko Koivu رهبری راه را با یک جفت از اهداف در حالی که اریک Staal رایان Donato و کوین Fiala اضافه شده یک هدف هر کدام. که به اندازه کافی هدف پشتیبانی از الکس Stalock که 24 موجب صرفه جویی در بازی از جمله یک زن و شوهر از چند موجب صرفه جویی در پایین کشش برای حفظ پیروزی است.

این یک شروع سریع به صورت وحشی در این شب خاص با Staal به ثمر رساند یک شال هدف حدود 90 ثانیه به مسابقه.

که توپ نورد و در حالی که کت آبی گره خورده است در این بازی زمانی که کاپیتان نیک فولینو نقد در fluky گزاف گویی در مقابل وحشی اصلاح شود با یک گل از Donato در اواخر دوره اول.

که تنظیم صحنه برای Koivu که در زمان بیش در دوره دوم با یک جفت از اهداف اثبات او هنوز هم می تواند یک تفاوت ساز در میان مسلما سخت ترین مبارزات انتخاباتی خود را حرفه ای.

در حالی که آن را مانند نگاه وحشی ممکن است فرار با یک پیروزی آسان آنها بیرون آمد flatfooted در دوره سوم و کت آبی بهره گرفت.

آن آغاز شده و با یک هدف از جناح امیل Bemstrom و ادامه داد: کمتر از 90 ثانیه بعد با یک گل از مرکز Pierre-Luc دوبوا.

با روی پاشنه های خود را و یک بازی به تساوی هدف از کت آبی احساس تا حدودی قریب الوقوع Fiala متوقف خونریزی با مچ شات.

که زخم تا به این بازی برنده به عنوان defenseman ژاک Werenski گل برای آبی کت در اواخر دوره سوم قبل از وحشی قفل شده است و همه چیز را برای خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>