مایک پنس را می گوید او غافل از کلینیک مایو ماسک سیاست

Category: توین سیتی

واشنگتن — در این زمان او در یک ماسک.

معاون رئیس جمهور مایک پنس ملبس به صورت پوشش پنج شنبه به عنوان او سفر یک جنرال موتورز/Ventec یک مرکز تولید در ایندیانا پس از آمدن زیر آتش برای عدم پوشیدن یک در اوایل این هفته در نقض کلینیک مایو سیاست.

پنس در سفر جنرال موتورز تسهیلات در کوکومو که بسته شده بود با توجه به کروناویروس و آورده بود آنلاین در اواسط ماه مارس به تولید مراقبتهای هواکش برای بیمارستان ها در سراسر کشور. تبدیل تسهیلات در حال حاضر تولید صدها واحد از جمله برخی که فرستاده شدند و به بیمارستان های گری ایندیانا است که تلاش شد با عرضه است.

جنرال موتورز نیاز به کارگران به پوشیدن ماسک های جراحی در کوکومو تسهیلات به جز زمانی که آنها در حال خوردن ناهار, ایران خودرو کارگر سخنگوی برایان Rothenberg گفت.

پنس را مراجعه به مرکز آمد ساعت پس از همسرش کارن پنس در دفاع از شوهرش تصمیم به پوشیدن ماسک در طول یک شنبه مراجعه به کلینیک مایو روچستر مینه سوتا گفتن Fox News Channel که او تا به حال شده است غافل از بیمارستان coronavirus سیاست تا پس از او باقی مانده است.

خانم پنس گفت: معاون رئیس جمهور بوده است و پس از مشاوره کارشناسان پزشکی و تا به حال در نظر گرفته شده برای توهین به هر کسی. پنس مانند دیگر مقامات ارشد کاخ سفید, کارکنان, تست شده برای این ویروس حداقل یک بار در هفته.

“ما به عنوان کارشناسان پزشکی ما گفت: با پوشیدن یک ماسک شما مانع از گسترش این بیماری است. و دانستن است که او نمی باید COVID-19 او نمی پوشیدن یک” خانم پنس گفت:, و اضافه کرد که آن “بود و در واقع پس از او سمت چپ کلینیک مایو که او در بر داشت که آنها تا به حال یک سیاست از همه درخواست برای پوشیدن ماسک.”

“بنابراین شما می دانید کسی که مشغول به کار در کل این نیروی کار برای بیش از دو ماه است نه کسی که انجام داده اند چیزی به توهین به هر کسی و یا هر کسی صدمه دیده است و یا هر کسی را بترساند” او گفت:.

کلینیک مایو به حال توییتی — پس از آن حذف شده — که آن را به حال به اطلاع معاون رئیس جمهور از آن “پوشش سیاست قبل از ورود خود را.”

“مایو مشترک پوشش با سیاست های معاونت دفتر” سیستم مراقبت های بهداشتی بعد از آن گفت: در پاسخ آن.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که آمریکایی ها پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ, از جمله در سوپر مارکت ها به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.

فیلم از پنس تور از کلینیک مایو نشان داد او را لخت رو به عنوان او با یک کارمند که در حال بهبود از ویروس حتی اگر هر کس دیگری در اتاق ظاهر می شود یکی است. او همچنین شرکت در یک میزگرد بحث و گفتگو در مایو را coronavirus تست و برنامه های تحقیقاتی که در طی آن تمام شرکت کنندگان دیگر از جمله غذا و دارو رئیس Stephen هان بالا مایو مقامات رژیم صهیونیستی. تیم Walz و در کنگره ایالات متحده جیم Hagedorn donned چهره پوشانده اند.

پنس در توضیح تصمیم خود که روز به تاکید است که او شده است اغلب تست شده برای ویروس.

“به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده من تست شده برای coronavirus به صورت منظم و هر کس که در اطراف من است آزمایش برای coronavirus” پنس گفت. “و از آنجا که من نمی باید coronavirus من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب برای من به اینجا قادر به صحبت می کنند به این محققان این باور نکردنی مراقبت های بهداشتی پرسنل و نگاه آنها را در چشم و می گویند” متشکرم.””

اما حتی با یک ماسک پنس می شده اند قادر به نگاه کارکنان مراقبت های بهداشتی در چشم چون تنها پوشش بینی و دهان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ابراز ناراحتی در مورد ماسک پوشیدن و گفت او قصد پوشیدن یک زمانی که CDC توصیه پرده برداری شد. و اکثر کارمندان ارشد به دنبال خود منجر حداقل زمانی که آنها در کاخ سفید است.

افرادی که وارد کاخ سفید پیچیده را حرارت گرفته شده و کسانی خواهد شد که در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور داده می شود سریع COVID-19 آزمایش برای اطمینان از آنها نیست عفونی.

کارکنان ارشد نیز داده می شود و آزمون در یک نورد اساس به طوری که عفونت به سرعت شناسایی شده است.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ. این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از 1 میلیون نفر در ایالات متحده و بیش از 60 ، 000 فوت کرده اند با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de