Michael Bloomberg, one of three billionaires in the race if you count Donald Trump.

مایکل بلومبرگ یکی از سه میلیاردرهای در مسابقه اگر شما تعداد دفعات مشاهده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (انتخاب نمی کند.) درو ANGERER/گتی ایماژ

در حالی که مایکل بلومبرگ است انتخابات ریاست جمهوری مشخص شده است تمسخر جنجال و حداقل یک نیمه های خنده دار شوخی او همچنین برنده چند عمده تاییدیه از جمله از سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد است.

که تایید شده است به حداقل می گویند غیر منتظره: سان فرانسیسکو است (حداقل performatively) یکی از پیشرفته ترین شهرستانها در ایالات متحده و نژاد سیاه شهردار منجر به آن. بلومبرگ از سوی دیگر است و کمال پیر مرد سفید. او یک نسیم میلیاردر با کمی حمایت مردمی اما گسترده ای از ثروت شخصی برای استقرار در مبارزات انتخاباتی خود.

حمایت

جو Koy بازگشت به کنت on Feb 16 (فروخته شده) و Feb 17 بلیط در accessoshowarecenter.com

به عنوان سابق (جمهوری خواه) و شهردار نیویورک او را به خصوص معروف برای اجرای توقف-و-frisk پلیس که ناعادلانه اهداف مردم رنگ و آنها را می کشد به سیستم قضایی و همچنین برای مالیات بزرگ Gulps. رکورد خود را به عنوان یک نیکوکار است و بیشتر برجسته تر از رکورد خود به عنوان یک رهبر سیاسی و در عین حال لندن نژاد تنها نیست. بلومبرگ نیز بدست تاییدیه از شهرداران از اوکلند; ممفیس; Washington, DC; لوئیزویل, کنتاکی; فلینت و تاکوما واشنگتن و همچنین از یک تعداد انگشت شماری از چهره های عمومی مانند مایکل داگلاس, Tim Gunn, سام واترستون و (از همه مهمتر) جان بچه Mellencamp.

در این مرحله بلومبرگ هنوز هم به نظر می رسد مانند یک برنده بعید است—او تصمیم گرفت به پرش چهار مقدماتی به طور کامل—اما او صرف مقدار زیادی از پول در سه شنبه متحده و همانطور که پیش بینی Nate نقره ای نوشت: در megyn kelly, “بلومبرگ به راحتی می تواند تبدیل به نامزد در رقابت کنوانسیون و یک رقابت کنوانسیون است منطقی به احتمال زیاد امکان.”

بلومبرگ می تواند به نوعی در واقع یک مدعی در این چیزی که پس از آن به نظر می رسد ارزش پرسیدن: چه شخص واقعی سیاست مواضع? در اینجا چند.

تغییر آب و هوا
تغییر آب و هوا است که بدون شک بلومبرگ که در آن قوی است. با توجه به داخل آب و هوا, اخبار, او “تجربه بی نظیر در انتخابات ریاست جمهوری زمینه—در دیپلماسی بین المللی از طریق سازمان ملل متحد و هیئت ثبات مالی; در انسان دوستی از طریق باشگاه سیرا و دولت های محلی و ائتلاف او کمک کرد تا به ساخت; و در مدیریت شهر نیویورک از طریق بحران و بهبود است.” او توجه بسیاری از میلیون ها دلار به گروه مبارزه با تغییر آب و هوا (کمک های مالی که در برخی موارد متوقف شد در حال حاضر که او تصمیم به اجرا برای رئيس جمهور). او به عنوان یک سازمان ملل متحد آب و هوا ایران; راه اندازی امریکا تعهد که می پرسد شهرستانها متحده و شرکت ها و موسسات بزرگ را متعهد به اهداف گذاشته در پاریس آب و هوا منطبق; و پس از طوفان شنی او توسعه یافته چه در داخل آب و هوا اخبار تماس “جاه طلبانه ترین در سطح شهرستان و تلاش در دنیا برای کاهش و سازگاری با گرمایش جهانی است.”

خود را از سیاست های فعلی قصد دارد, اما به احتمال زیاد نمی خواهد درخواست تجدید نظر به سمت چپ ترین بخش از جنبش زیست محیطی. او گفت: Green جدید مقابله “می ایستد هیچ شانسی” در مجلس سنا (که حداقل تا زمانی که میچ مک کانل آن را اجرا می کند). او همچنین گفته است که ما باید حرکت به 100 درصد انرژی پاک تا سال 2050. راه خود را از گرفتن وجود دارد خواهد بود برای بازنشسته تمام باقی مانده نیروگاه های زغال سنگ در ایالات متحده مرحله از ساخت و ساز جدید گاز گیاهان, مجموعه, محدودیت های سفت و سخت در آلودگی و انتشار کربن, پایان پرداخت یارانه سوخت فسیلی محل توقف سوخت های فسیلی اجاره در سرزمین های فدرال سریع-پیگیری پروژه های انرژی پاک و به شدت سرمایه گذاری در نوسازی شبکه انرژی و توسعه اشکال انرژی پاک.

او همچنین بر خلاف برنی ساندرز و الیزابت وارن باز به انرژی هسته ای که بسیاری از کارشناسان محیط زیست نفرت اما فراهم می کند که بیش از 50 درصد از زمان صفر تولید گازهای گلخانه ای قدرت و به احتمال زیاد نیاز خواهد بود اگر ما می خواهید برای دریافت از سوخت های فسیلی در هر نوع از موقع. او را متعهد به پرداختن به تهدید آتش سوزی در غرب از جمله کاهش آتش سوزی ناشی از خسارت 50 درصد در عرض چهار سال ، او همچنین می گوید او برای اولین بار به عنوان رئیس جمهور خواهد بود برای دوباره پیوستن به پاریس توافق و تغییر آب و هوا خواهد بود اولویت وقتی که می آید به هر دو سیاست داخلی و خارجی.

آموزش و پرورش
بلومبرگ آموزش و پرورش طرح قابل ملاحظه ای نازک است. “به عنوان رئیس جمهور” مبارزات انتخاباتی خود سایت آمده است: “مایک خواهد آن را به یک اولویت ملی برای افزایش موفقیت دانش آموزان, کالج, آمادگی و آمادگی شغلی.” همانطور که برای چه دقیقا او را که او نمی گویند اما به عنوان شهردار نیویورک, عصر ایران تحت فشار قرار دادند برای گسترش منشور مدارس دموکراتیک لو لو می که تمایل به منفور با مدرسه طرفداران و معلمان اتحادیه های کارگری. او همچنین تایید و گسترش فنی و حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش که به عنوان او اشاره کرد در سال 2015 می تواند منجر به درآمد بیشتر از لیبرال رشته هنر از دانشگاه هاروارد با کسری از بدهی های دانشجویی. وقتی که می آید برای مقابله با بحران بدهی دانشجویی, اما, عصر ایران شده است به ویژه سکوت که بعید است به نفع خود و حمایت از او را در میان بدهی های سوخته نسل وای (نه این که آنها را به رای دادن برای او به هر حال).

مراقبت های بهداشتی
بلومبرگ تایید کرده است یک گزینه اما بر خلاف نامزدها به سمت چپ خود او است نه به نفع به طور کامل از بین بردن بیمه خصوصی سیستم. در واقع او می خواهد برای ساخت و بهبود قانون مراقبت مقرون به صرفه. او می گوید که گسترش ثبت نام و یارانه ها و افزایش استانداردهای ACA برنامه کلاه بیمه در 8.5 درصد از درآمد خانوار شامل پوشش دندان در گزینه و کار با کنگره برای کاهش قیمت دارو و کلاه کردن از جیب قیمت دارو برای مدیکر ذینفع در 2 ، 000 $در سال است.

مسکن و بی خانمانی
در یک پیشنهاد ماه گذشته منتشر شد ایسنا گفت: او را قطع بی خانمانی در نیم سال 2025 با افزایش اجاره کمک برای پایین ترین درآمد آمریکایی ها و افزایش سهام مسکن مقرون به صرفه. او همچنین می گوید او را با استفاده از بودجه فدرال برای کمک به مردم استطاعت پرداخت و انتقال از مستاجرها به صاحبان خانه و او را تعیین کرده است هدف از ایجاد یک میلیون آفریقایی صاحبان خانه. و او دارای سابقه در مسکن: به عنوان شهردار نیویورک او نظارت توسعه بزرگترین برنامه مسکن مقرون به صرفه در کشور است.

که گفت:, نیویورک بحران مسکن بدتر بلومبرگ در طول زمان در دفتر و با توجه به بیعت “با زمان بلومبرگ چپ دفتر ميانه اجاره افزایش یافته است 19 درصد” که برخی از آنها را می توان به نیروهای بازار و برخی از که می افتد در مهر اداره. او اما درک چند چیز: برای یک, شما نمی توانید فقط به ساخت مسکن های جدید بدون همچنین ساختمان حمل و نقل عمومی و او گفت که “اولویت بندی جدید حمل و نقل بودجه برای مناطق است که باید انجام مترقی ى اصلاحات و پاداش شهرداری که پشتیبانی مسکن و توسعه در محلات با مدارس خوب, حمل و نقل, و فرصت های اقتصادی.”

اسلحه
بلومبرگ اعلام کرد که خشونت اسلحه در برنامه Aurora, Colorado در کنار پدر و پسر کشته شده در سال 2012 تئاتر فیلم کشتار وجود دارد. مانند تغییر آب و هوا یکی از این مسائل که در آن او در واقع رفته و یک پیشنهاد دقیق و همچنین سابقه بشردوستانه دادن.

طرح خود خواستار ملی تفنگ صدور مجوز سیستم سختگیرانه تر چک پس زمینه بستن خصوصی فروش گریز برقراری فدرال ممنوعیت سلاح های تهاجمی و با ظرفیت بالا و مجلات و لغو قوانین که اسلحه تولید کنندگان و فروشندگان ایمنی بدن از دعاوی عبور “سرخ پرچم” قوانین است که اجازه می دهد برای مصادره اسلحه از مردم تلقی خطرناک و صرف صدها میلیون نفر برای اجرای قوانین موجود و آینده قوانین اسلحه. او صرف ده ها میلیون دلار در حمایت از تفنگ گروه کنترل است و بیشتر به سمت چپ از بقیه بسته وقتی که می آید به گسترش قوانین طراحی شده برای جلوگیری از خشونت اسلحه. در واقع خود برنامه ریزی بسیار جامع و مترقی—که بلافاصله پس از اعلام آن نسخه از آن اتخاذ شد Elizabeth Warren, برنی ساندرز و پیت Buttigieg به گزارش نیویورک تایمز.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

مهاجرت
وقتی که می آید به مهاجرت بلومبرگ می گوید که او به پایان خواهد رسید و مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون محافظت از هر دو DACA و وضعیت حفاظت موقت دارندگان (هر دو برنامه افتتاح با مغلوب ساختن پیشی جستن) و تمرکز در یک مکان بر اساس ویزا سیستم است که با توجه به طرح خود “اجازه می دهد محل برای رسیدگی به نیازهای برآورده نشده” با هدایت مهاجران به شهرها و مناطق روستایی است که در حال از دست دادن هر دو جمعیت و کارگران است. (همچنین به نام “heartland ویزا” این ایده است تایید شده توسط برخی از اقتصاددانان و entrepreneaurs.)

بلومبرگ همچنین خواستار ایجاد یک مسیر به شهروندی برای مهاجران مستند نشده در حال حاضر زندگی در آمریکا و پایان دادن به جدایی خانواده در مرز و ایجاد “امنیت هوشمند” سیستم برای حفاظت از مرز. او نمی, اما تماس برای پایان دادن به اخراج از بین بردن یخ یا بهداشت و درمان رایگان برای مهاجران مستند نشده که مخالفان به سمت چپ از او را در آغوش گرفت.

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر که این از کجا آمد—از مصرف مواد مخدر به زیرساخت ها به e-cigs و vaping (او را در برابر آن)—و شما می توانید به عنوان خوانده شده همه چیز در مورد آن را در مبارزات انتخاباتی خود سایت. در حالی که استراتژی خود را از تلاش برای کمپین تجاری است که عجیب و غریب وجود دارد هیچ راهی برای پیش بینی نتایج حاصل از استراتژی خود را. هیچ کس تا به حال در این راه انجام داده قبل از. اما جدید رای گیری ملی است او را در مقام سوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de