On سطح آن آنابل Attanasio را میکی و خرس به نظر می رسد خود را استاندارد غم انگیز آمدن از سن داستان تمرکز خود را میکی دانا-فراتر از-او-سال نو-در-آستانه-بزرگسالی از یک خانواده فقیر در شهر مونتانا که به نظر نمی رسد به هر گونه چشم انداز آینده خارج از ازدواج و داشتن بچه ها. در میان کار او تاکسیدرمی کار نشان دهنده ضربه او را به رفع چیز) و حلق آویز با او بازنده پسر او طول می کشد مراقبت از جنگ دامپزشک پدر و هنک. او خرس زخمی جسمی (به علت اعتیاد به مواد مخدر) و ذهنی (او تا به برخی از صالح PTSD) و حفظ برخی از بازمانده سابق خود کاریزماتیک خود زمانی که او می تواند خود را نگه دارید تهاجمی گرایش در خلیج. اما او فقط می تواند بازیابی خود را رنجور دولت مرکب از از دست دادن همسر و والدین تنها. اگر چه آن روشن می شود در این فیلم برای اولین بار 15 دقیقه است که او را بیشتر شبیه به پدر و مادر در رابطه خود از مدیریت برس با قانون به پخت و پز شام خود را به تکان دادن او را به خواب زمانی که او را از داشتن یک قسمت و قرار دادن پول در کیف پول خود را هنگامی که او می داند که او به آن نیاز دارد.

هنک (با بازی James Badge Dale) یک زانو حرکت تند و سریع افسونگر اما غیرشخصی عمل او با استفاده از پوشش خود را همیشه حاضر درد یک عمل است که گسترش حتی به دختر خود. او همچنین با افتخار به عنوان فاک, کوتاه فیوز و می خواهد کاملا بدون کمک از کسی. دیل نقش ویولن اما قدرت میکی و خرس نهفته در عملکرد نسبی تازه وارد Camila Morrone که به عنوان میکی حمل وزن این فیلم در چشم پر از احساسات و مبهم لبخند.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

او یک شخصیت از تناقضات و Morrone با این نسخهها کار از طریق آنها با ظریف سهولت. میکی وظیفه شناس و سطح رهبری و در عین حال باعث می شود تصمیم گیری های غیر مسئولانه. او اشتیاق استقلال و در عین حال نمی تواند به نظر می رسد برای جلوگیری از تمیز کردن پدرش messes از قرار دادن او قبل از هر کس دیگری حتی خودش. او در تلاش برای اعمال هویت خود را در خارج از پدرش و دوست پسر او را در حالی که در همان زمان او مردم pleaser که نمی توانید آن را هنگامی که مردان در زندگی خود را دیوانه او حتی زمانی که آنها هستند بنابراین بدیهی است که در گسل. او بالغ مراقبت از او fucked-پدر اما او نیز کودک که می خواهد خود را از عشق و پذیرش بیش از هر چیز; برخی اذعان چقدر او برای او است که او آن را می شناسد و می بیند ، او را دوست دارد پدر او, اما او نیز او متنفر است.

وقتی که میکی در نهایت تحت فشار قرار دادند به اقدام این یک تسکین suffusing میکی و خرس با احساس امید در میان تاریکی و تبدیل به یک فیلم خوب را به یکی از بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im