Michete چهره جدید

Category: سیاتل No comments

Michete آشکار خواهد شد چهره جدید او در یکی از آخرین حوادث در فرد پناهگاه حیات وحش. جاستین Ortiz

Seattle مبتنی بر نوازنده و کشیدن مجری Michete به تازگی تحت عمل facial feminization surgery (FFS) و دیده نشده در چند هفته. طرفداران او و دشمنان در حال دریافت اطلاعات در مورد نتایج عمل جراحی تنها از طریق یک ثابت قطره ای از unhinged و متضاد توییتهایی. “جو آمد امشب و به من گفت که من نگاه [REDACTED],” Michete توییتی به تازگی. این هرج و مرج و درخشان است.

اما بسیار بر روی نام تجاری حرکت Michete میزبانی کف!, کشیدن و رویداد موسیقی که در آن او را به طور چشمگیری خود را نشان می دهد چهره جدید. انجام می شود با همکاری BeautyBoiz جمعی حزب (و یکی از آخرین حوادث در فرد پناهگاه حیات وحش) خواهد شد از ویژگی های برخی از داغترین کشیدن هنرمندان و دی جی کارگر در سیاتل.

سلام Michete چگونه شما احساس/شفا?

من فکر می کنم من انجام همه حق است. من فقط از لا و آن را قطعا خوب به خانه دوباره. این روند از دوره نقاهت بعد از FFS شده است واقعا وحشی تا کنون از نظر جسمی و روانی صحبت می کند. من کاملا دیوانه و کبود و متورم و من نمی توانم حرکت بسیاری از چهره من و همه چیز را بی حس و من با داشتن مقدار زیادی از اضطراب در مورد نتایج. اما من هم تمام صورت خرد شده و تا هشت روز پیش و شفا از FFS طول می کشد زمان طولانی پس از من انجام بهترین من برای بیمار می شود و باقی می ماند آرامش و اعتماد روند.

بنابراین برای کسانی که نمی دانم چه “کف” چیست ؟

LMAO آن را به معنای واقعی کلمه فقط معنی زشت است. نام این حزب در مورد زمانی که من در پشت صحنه گرفتن گه من پس از آخرین فرفره قبل از عمل جراحی. من خداحافظی با برخی از دوستان است و من ساخته شده یک شوخی در مورد عمل جراحی من گرفتن و من آینده را زشت. دوست من جو دره (که همچنین DJing در حزب) بلافاصله می رود: “که می تواند سرد! شما آمده و شما فقط از دست می زدند!” من خیلی گرفته گارد که پاسخ و پس از آن بود لعنتی خنده دار به من. در نهایت مفهوم من عمل جراحی و بازگشت زشت تر از قبل شد کل mythos حزب.

آیا شما کف?

بازاریابی من پاسخ این است که “شما باید بیایید و ببینید.” اما من صادقانه پاسخ این است که من نمی دانم. به دنبال در آینه های لعنتی, انجمن من در حال حاضر, من می توانم به شما بگویم که. من ممکن است گاییدن, کف, Jasmyne.

چرا شما تصمیم به انجام یک چهره آشکار کرد ؟

چون من فوق العاده و چشمگیر و من عاشق توجه است. چگونه بسیاری از فرصت های دریافت خواهم به فاش کردن کاملا چهره های جدید به جامعه? چرا یک obnoxiously معامله بزرگ در مورد آن ؟

شما در حال کشیدن یک مجری یا یک ستاره پاپ? هر دو ؟ که یکی از شما را در این رویداد ؟

من کاملا با هر دو. در این حزب ؟ من نه. من یک قربانی است.

چه بعدی خود انتقال? آیا ما می توانیم انتظار آشکار حزب ،

من هیچ نشانه. شاید من titties بزرگ و پرتاب یک رابطه آشکار ، من می خواهم به فکر می کنم من انجام گرفتن رسید تا برای هم بودن اما ما را ببینید. وجود دارد قطعا بیشتر طرف من پرتاب در آینده هر چند که تضمین کند. این نوع از دختر من.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

این یک curveball, اما چه کسی است که مورد علاقه خود را, بدون مو?

من مورد علاقه من, بدون مو. و اگر شما فکر می کنم زنان نمی تواند بدون من اخبار را برای شما ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>