مایکل داگلاس و زتا-جونز به شرکت میزبان اورشلیم مراسم

Category: لاس واگاس No comments

Catherine

مت Sayles / تالار گفتگو / AP

در این Jan. 19, 2020, فایل, عکس, کاترین زتا جونز و مایکل داگلاس وارد در 26 annual Screen Actors Guild Awards در لس آنجلس ، هالیوود زن و شوهر و قدرت مایکل داگلاس و کاترین زتا-جونز به بازگشت به اسرائیل به عنوان میزبان این سال معتبر پیدایش مراسم جایزه. پیدایش جایزه بنیاد اعلام کرد چهار شنبه, فوریه 25 سال 2020 است که این جفت ارز خواهد شرکت میزبان ژوئن 18, رویداد که در آن اتحاد جماهیر شوروی سابق مخالف اسرائیل و سیاستمدار Natan sharansky را به افتخار به عنوان 2020 ایم. داگلاس نشين 2015 برنده 1 میلیون دلار جایزه اعطا شده هر سال در به رسمیت شناختن حرفه ای, موفقیت, کمک به انسانیت و تعهد به ارزش های یهودی و اسرائیل است.

اورشلیم — برای تلفن های موبایل زن و شوهر و قدرت مایکل داگلاس و کاترین زتا-جونز به بازگشت به اسرائیل به عنوان میزبان در این سال پیدایش در مراسم جایزه.

پیدایش جایزه بنیاد اعلام کرد که این جفت ارز خواهد شرکت میزبان ژوئن 18, رویداد که در آن اتحاد جماهیر شوروی سابق مخالف اسرائیل و سیاستمدار Natan sharansky را به افتخار به عنوان 2020 ایم.

داگلاس 75 بود, 2015 برنده معتبر 1 میلیون دلار جایزه اعطا شده هر سال در به رسمیت شناختن حرفه ای, موفقیت, کمک به انسانیت و تعهد به ارزش های یهودی و اسرائیل است. او به رسمیت شناخته شده است برای سینمایی کار و حمایت برای خلع سلاح به عنوان یک U. N. رسول صلح است.

داگلاس که مادر نبود و یهودی که خود intermarried کارگردانی جایزه خود را به سمت پروژه های ترویج تنوع و شمول در جهان یهودی.

“کاترین و من مشتاقانه منتظر بازگشت به اسرائیل یک کشور تمام اعضای خانواده ما را دوست دارد بسیار” داگلاس در بیانیه ای گفت. “ما به خصوص افتخار به این فرصت را به میزبان مراسم تجلیل واقعی, یهودی, قهرمان, Natan sharansky را.”

داگلاس گفت: این دیدار نیز می تواند راه را برای خانواده اش به افتخار حافظه از پدر خود کرک داگلاس که در فوریه. 6 در سن 103. کرک داگلاس متولد Issur Danielovitch و مطرح شده در مذهبی, صفحه اصلی, وصل با ریشه های یهودی در سال های بعد و تا به حال یک اتصال قوی به اسرائیل است.

“خود را دوباره کشف خود را یهودی و ایمان و شور و شوق خود را برای میراث فرهنگی بوده است که نور هدایت به من منتقل به فرزندان من” داگلاس گفت.

پایه و گفت که در طول داگلاس’ بازدید از آن خواهد شد برگزاری یک رویداد ویژه تجلیل پدرش سینمایی میراث.

داگلاس که عمل کرده و تولید شده در ده ها تن از فیلم ها بیش از پنج دهه زندگی حرفه ای موفق به کسب جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد برای نقش خود به عنوان ظالم سرمایه Gordan Gekko در سال 1987 فیلم “وال استریت.” دیگر فیلم حاضر شامل کشنده “جاذبه” “غریزه اصلی,” “Romancing the Stone” “ترافیک” و اخیر “Ant-Man” ابرقهرمان فیلم. او همچنین برنده جایزه امی و گلدن گلوب برای تجسم خود را از Liberace در سال 2013 HBO تولید “Behind the Candelabra.”

Zeta-Jones, 50, برنده جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سال 2002 موزیکال “شیکاگو” و جمع آوری شده در سال 2010 جایزه تونی برای بازیگر سرب در یک موزیکال در برادوی آمار “A Little Night Music.” او دیگر فیلم عبارتند از “اقیانوس 12,” “ترمینال” و “ماسک زورو” و “ترافیک.”

پیدایش جایزه افتتاح شد در سال 2014 و اجرا شده است در یک همکاری بین بخش خصوصی پیدایش جایزه بنیاد و رئیس دفتر یهودی سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار از نزدیک با دولت اسرائیل برای خدمت به جوامع یهودی در سراسر جهان است.

دیگر برندگان قبلی شامل مایکل بلومبرگ ، ویولونیست Itzhak Perlman مجسمه ساز آقا Anish کاپور و میهن پرستان جدید انگلستان صاحب رابرت کرافت. 2018 برنده بهترین بازیگر ناتالی پورتمن کشیده از مراسم جایزه زیرا او نمی خواهید به نظر می رسد به حمایت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل. همان سال دادگاه عالی عدالت اموزش Bader Ginsburg دریافت این بنیاد اولین جایزه یک عمر دستاورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>