Reid And Boehner on Public Policy Panel

استیو مارکوس

جیم Murren رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی صحبت می کند قبل از یک سیاست عمومی پانل بحث و گفتگو در Bellagio سهشنبه, مارس 23 2019.

به روز شده 20 دقیقه پیش

پس از بیش از یک دهه در راس MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی جیم Murren پله به عنوان رئیس و مدیر ارشد اجرایی این شرکت امروز اعلام کرد.

Murren که قرارداد اجرا می شود از طریق پایان سال 2021 ادامه خواهد داد به خدمت در زمان خود نقش رهبری تا زمانی که جانشین منصوب شده است ، هیئت مدیره تشکیل یک کمیته مستقل مدیران برای انجام جستجو, مقامات گفت.

یک بیانیه صادر شده توسط MGM نگفت چرا Murren پله پایین. آن را به حال چیزی برای انجام با هر نوع از مسائل مربوط به سلامت یک MGM سخنگوی گفت.

“پیشرو MGM استراحتگاه شده است و بیشترین پاداش و انجام تجربه من در کار حرفه ای” Murren در بیانیه ای گفت:. “این افتخار بزرگی برای کار با یک گروه با استعداد از مردان و زنانی که ارائه میلیون ها نفر از مهمانان با به یاد ماندنی تجربیات زندگی هر روز در سراسر جهان است.”

Murren شده است که رئیس و مدیر عامل شرکت از سال 2008 و با این شرکت از سال 1998 گفت: او متعهد شد به “حمایت از یک انتقال بدون درز.”

“به نمایندگی از کل MGM استراحتگاه مدیره, من می خواهم برای تشکر از جیم برای سال خود را از تعهد به شرکت و جامعه” عضو هیئت مدیره رولاند هرناندز در بیانیه ای گفت. “جیم باعث شده است تا این شرکت را از طریق رشد و تبدیل آن به یک جهانی سرگرمی شرکت در سراسر جهان رد پا و ایجاد ارزش برای MGM استراحتگاه سهامداران است.”

Murren نقش تعیین کننده ای در ایجاد حرفه ای ورزشی در لاس وگاس بود و عمیقا درگیر در ساختمان از T-موبایل آرنا و آوردن وگاس طلایی شوالیه لاس وگاس مطلب و لاس وگاس مهاجمان به شهر ،

او همچنین رهبری MGM استراحتگاه’ گسترش در آسیا با افتتاح دو خواص در ماکائو و زمان تلاش برای به دست آوردن مجوز در اوزاکا, ژاپن, مقامات گفت.

جزیره گنج صاحب فیل Ruffin که مشغول به کار با Murren سال گذشته در یک $825 میلیون معامله به خرید سیرک سیرک و مجاور 37 هکتار بسته گفت که او “شوکه” توسط اخبار.

“من می دانستم که جیم خیلی خوب و من یک مقدار زیادی از احترام به او. او یک راست تیرانداز و یک مرد” Ruffin گفت. “این یک سورپرایز بزرگ.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su