MGM استراحتگاه رئیس: برخی از کارکنان ممکن است بازگشت به کار در این سال’

برخی از 60,000 MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی کارکنان furloughed در طول coronavirus همه گیر ممکن است به یاد می آورد حداقل نه در هر زمان به زودی مدیر عامل این شرکت گفت.

در نامه ای به کارکنان جمعه اقدام مدیر عامل شرکت بیل Hornbuckle گفت: یک پیش بینی برای ادامه ضعیف گردشگری حاکی از برخی furloughed کارگران ممکن است در کار این سال است.

“هنگامی که ما برای اولین بار furloughed ما کارکنان ما به امید گسترش این ویروس می تواند شامل یا که یک درمان موثر خواهد ظهور به سرعت” Hornbuckle گفت: در این نامه است.

“ما امیدوار است که بخش قابل توجهی از عملیات ما را به گزاف گویی در تابستان. که چشم انداز ادامه داد: به تکامل به عنوان COVID-19 نفر در سراسر جهان,” او گفت:. “بر اساس وضعیت فعلی ما در حال حاضر بر این باورند که برخی از همکاران ما ممکن است بازگشت به کار این سال است.”

او گفت: MGM خواهد خوش آمدید furloughed کارکنان “با آغوش باز” یک بار در صنعت بازیابی, اما او اذعان کرد که آنها “ممکن است پیدا کردن اشتغال دائم در جای دیگر” قبل از آن اتفاق می افتد.

Hornbuckle گفت: MGM مقامات انتظار می رود تقاضای سفر به “قابل توجهی” کاهش برای بقیه سال و احتمالا به اوایل 2021.

Hornbuckle به نام COVID-19 بحران “چالش برانگیز ترین دوره تا کنون با آن مواجه هستند شرکت و صنعت است.”

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak در اواسط ماه مارس دستور داد قمار و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری بسته برای جلوگیری از گسترش ویروس.

نوادا است که در مراحل اولیه از یک مرحله به مرحله بازگشایی برخی از کسب و کار اما قمار باقی خواهد ماند توقیف حداقل تا آوریل 15. هنگامی که آنها را باز و از آن خواهد شد با یک کلاه بر روی تعدادی از مهمانان و محدودیت های دیگر مانند هیچ کاباره ها.

MGM گفته است که تنها قصد دارد در ابتدا با باز کردن یک زن و شوهر از آن 10 نوار تفریحی.

Hornbuckle گفت furloughed کارگران را دریافت پسوند مزایای بهداشت و درمان از طریق Aug. 31. قبلا MGM تا به حال وعده داده شده به ارائه مزایای از طریق ژوئن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de