مترو شروع اجرای خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار

Category: لاس واگاس No comments

Lombardo will be giving his annual State of Metro speech

استیو مارکوس

Clark County Sheriff جو لمباردو ارائه دولت سالانه خود را از بخش آدرس در Smith مرکز چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 است.

مترو پلیس در روز شنبه شروع به اجرای رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak را که غیر ضروری کسب و کار به طور موقت تعطیل در تلاش برای کاهش گسترش این رمان coronavirus.

اگر چه Sisolak داد رسمی ایالت منظور در روز جمعه او در سمت چپ آن را به دولت های محلی به خود را اتخاذ اجرای. کلارک شهرستان کمیسیون برای تشکیل جلسه اضطراری چند ساعت بعد از واگذاری قدرت به مترو از طریق فرمان.

فرمان تنها به unincorporated Clark County اما لاس وگاس مقامات در توییتر امروز صبح گفت که این شهر سقوط تحت مترو را در حوزه قضایی و شورای شهر دیدار خواهد کرد هفته آینده به “بیشتر مستحکم” قانونی اجرای اقدامات است.

Sisolak را سفارش داده شده در اصل پنج شنبه, ایالات متحده است که کسب و کارهای غیر ضروری مانند کافه سینما قمار سالن و ناهار خوردن در رستوران درهای بسته خود را تا مارس 16. اما برخی از کسب و کار به مبارزه طلبیده و مترو گفت: تا به حال آن را نمی تواند اجرای رسمی بخشنامه و بدون یک فرمان اجرایی.

Sisolak تحویل سفارش بعد از ظهر جمعه و Clark County کمیسیون مستحکم آن را از طریق یک فرمان. آن را بلافاصله روشن چگونه هندرسون و شمال لاس وگاس برنامه ریزی برای اجرای Sisolak را که به اثر رفت در 12:01 صبح شنبه.

این نای شهرستان کلانتر دفتر گفت: اواخر جمعه که در آن نمایندگان داده شد قدرت به بستن کسب و کارهای غیر ضروری و استناد و یا اتهام کسانی که سرپیچی از دستور با امکان جنحه و جنایت.

مترو گفت: لباس شخصی کارآگاهان با آن ویژه تحقیقات واحد را نشان می دهد و دست اپراتور کسب و کار یک کپی از Sisolak باشد. اپراتور ثبت خواهد یک نامه از مترو با اذعان به آنها اطلاع داده شده و از انطباق.

افسران خواهد آماده به کار را به عنوان کسب و کار بسته خود را درب, پلیس گفت:. حداقل در unincorporated Clark County, هجوم منظور, می تواند منجر به تولید ناخالص بزه اتهام به خطر انداختن امنیت عمومی و جریمه از 1000 $در هر تخلف در هر روز است.

“اگر یک صاحب کسب و کار معتقد است آنها ضروری آنها می تواند درخواست تجدید نظر به شهر یا شهرستان مجوز کسب و کار” مترو گفت: در انتشار اخبار.

کارآگاهان بوده است در پاسخ به گزارش های گرفته شده در 311 خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>