پیام از الاییواسدی سرپرست Beutner ارزیابی روز 5 بسته در مدارس

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

لس آنجلس Unified School District سرپرست Austin Beutner منتشر شد این پیام در شب جمعه, مارس 20 به روز رسانی در منطقه وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

هفته گذشته شد و بر خلاف بسیاری از ما تجربه کرده اند در طول عمر ما.

با وجود این مشکلات دانش آموزان در ادامه به یاد بگیرند از خانه ما در حال کار برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز دارید و ما تلاش کرده اند برای انطباق با همیشه در حال تغییر جهان اطراف ما.

دیروز لس آنجلس متحد همراه با صلیب سرخ جهانی در آشپزخانه مرکزی و ضربه محکم و ناگهانی, Inc. کمک ارائه تقریبا 250,000 وعده های غذایی به خانواده های که در حال مبارزه برای به دست آوردن. ما تلاش جمعی است کمک به مردم بیش از هر مواد غذایی دیگر بانک در کشور است.

همه این ممکن نخواهد بود بدون فوق العاده فداکاری و تعهد از کسانی که کار در لس آنجلس متحد.

ما در حال برنامه ریزی برای ارائه به روز رسانی به ما و کل جامعه مدرسه – دانش آموزان و خانواده ها و همه کسانی که در مدارس ما – در ساعت 11 صبح روز دوشنبه, مارس 23. به روز رسانی زنده پخش خواهد شد در KLCS-تلویزیون و همچنین آنلاین در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی.

خانواده ها می توانید تماس بگیرید (213) 443-1300 با هر گونه سوال و یا بازدید lausd.net. من نیز ارائه می شود به طور منظم به روز رسانی در توییتر @AustinLASchools.

من گسترش من حضور رسانه های اجتماعی برای کمک به نگه داشتن جامعه ما در مورد آنچه اتفاق می افتد در مدارس ما. من در حال حاضر در Facebook و Instagram.

دنبال من در http://fb.com/austinlaschools و http://instagram.com/austinlaschools.

با تشکر از شما برای صبر و شکیبایی شما و پشتیبانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>