هاکی مردان: Penn State تظاهرات اواخر به upend Gophers

Category: توین سیتی No comments

STATE COLLEGE, Pa. — Penn State را Nikita Pavlychev به ثمر رساند یک هدف و کمک به دیگری در یک 31-دوم span سومین دوره روز شنبه به عنوان Nittany Lions غلبه کسری بودجه دو هدف به ضرب و شتم Minnesota Gophers 3-2.

Gophers در زمان منجر به نهایی دوره تنها برای دیدن آن لغزش دور در یک فلش به عنوان شیرها را باز کرد تا برتری چهار نقطه در مسابقه بزرگ ده کنفرانس عنوان شده است.

سامی واکر و جکسون لاکومب تا به حال دوره اول اهداف Gophers (14-12-6 به طور کلی 9-7-6-4 بزرگ ده) که 39 صرفه جویی از جک لافونتن افتاد اما به 2-12-1 در 15 بازی گذشته خود را مقابل پن استیت.

“این ناامید کننده از دست دادن. شما می خواهید به عقب بردن ساعت در بازی. ما تا به حال سه یا چهار طلایی شانس در دوره دوم زمانی که ما می تواند قرار داده ایم آنها را در پشت سه” Gophers مربی باب Motzko گفت. “سپس ما اجازه دهید آنها را در پشت سر ما defensemen دو بار برای دو هدف. قادر به کشش سرب و ساخت دو خودنمایی اشتباهات مانند آن بسیار پرهزینه است.”

این بود آخر فصل به طور منظم بازی برای شیرها (20-10-4, 12-8-4-1) که باید صبر کنید و امید برای میشیگان به ضرب و شتم Gophers حداقل یک بار در آخر هفته آینده در مینیاپولیس. دو بار در این فصل Penn State غلبه کسری بودجه دو هدف به ضرب و شتم Gophers و برنده فصل سری. هنوز هم پس از Gophers تسلیم 14 گل در یک جفت از ضرر و زیان به شیرها در ماه نوامبر Motzko دیدم برخی از چیزهای خوب این آخر هفته.

“این تنها ما از دست دادن سوم پس از کریسمس, بنابراین من می بینم بسیاری از پیشرفت,” او گفت:.

در زمان باز کردن جن بود کاهش یافته است, مینه سوتا, نمودار خط بود که دست قبل از بازی با مته سوراخ کوچک به هیچ شباهتی به combos مهارت های را بر روی یخ به عنوان Motzko پژوهشگر به چیزهایی که به امید پیدا کردن جرقه تیم او فاقد چهار 3-3 کراوات.

این کار تقریبا بلافاصله به عنوان Gophers را باز کرد به ثمر رساند کمتر از سه دقیقه در. واکر بازی در همان خط اول برایس Brodzinski فقط برای سومین بار در این فصل pounced در یک شنبه پس از شیرها دروازه بان Peyton جونز متوقف دوربرد Brodzinski شات.

Penn State شناخته شده برای عکسبرداری pucks خستگی ناپذیر بود که در باز کردن 20 دقیقه اما لافونتن همه متوقف 15 عکس و اضافی به هدف حمایت قبل از این دوره به پایان رسید. این بار ناتان برک سخت کار می کرد زیر خط هدف در پشت جونز برای به دست آوردن جن به جلو خالص که در آن لاکومب رنده شده آن را در یک 2-0 منجر شود. این دومین دانشگاهی هدف برای لاکومب.

“من فقط آن را انداخت در خالص و (جونز) اتفاق افتاده است وجود دارد. این یک بازی بزرگ او را”برک گفت. “هر کس را خرید اما ما باید بهتر شود. 2-1 رهبری ما باید به یاد بگیرند که به بازی.”

دوره دوم یکی از فرصت های از دست رفته برای Gophers که تا به حال آخر هفته اول دو قدرت پخش و موفق به سرمایه گذاری. یک Lions گردش در خط آبی نیز به بازدید کنندگان 2-روی-0 شکستن اما Brodzinski شات رفت گسترده ای از net.

به جای آن Lions برش سرب در نصف زمانی که لافونتن متوقف point-blank اما Barratt سون در دوباره بجای اول برگشتن. Outshot 14-4 در دوره Gophers هنوز در زمان منجر به نهایی 20 دقیقه.

اما Pavlychev به ثمر رساند در یک 2-در-1 شکستن برای مساوی بازی با 11 دقیقه به بازی و سپس راه اندازی یک Kevin دیوار هدف در شیفت های بعدی برای این بازی برنده.

جونز به پایان رسید و با 21 صرفه جویی برای شیرها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>