اگر کسی فکر بزرگ ده مسابقه صرفا متعلق به Minnesota Gophers وجود دارد خشن 20 دقیقه سخنرانی در مقابل تئوری ارائه شده توسط ایالت میشیگان در شنبه شب سومین دوره در Mariucci عرصه است.

برگزاری یک هدف منجر شود و به دنبال رفت و برگشت خود را آخر هفته سری Gophers به جای دیدم اسپارتها نمره سه بار در فینال دوره 4-2 ایالت میشیگان پیروزی و گمنام و پایان دادن به مینه سوتا در شش بازی برنده خط خط.

Gophers (13-11-4, 8-6-4-3 بزرگ ده) رو اهداف از اسکات Reedy و بلیک مک لافلین همراه با 31 صرفه جویی از دانشجوی سال اول دروازه بان Jared معارف خود را از دست داد و برای اولین بار در نزدیک به یک ماه است.

پس از حرکت به یک کراوات بالای کنفرانس جدول رده بندی روز جمعه آخر هفته به پایان رسید و با Gophers در سه راه کراوات (با ایالت میشیگان و اوهایو دولت) برای کسب مقام دوم دو امتیاز پشت سر ده بزرگ رهبر پن استیت.

“این افتضاح ناامید کننده است. نوع داستان دو بازی برای ما امشب” Gophers مربی باب Motzko گفت. “ما نمی توانست بهتر است در اوایل و یا هر گونه بدتر دیر است. ایالت میشیگان در بر داشت خود را در سومین دوره کردن یک زن و شوهر از ما miscues.”

اسپارتها (14-13-1, 10-7-1-0) یک هدف و کمک از پاتریک Khodorenko برگزار شد و Gophers بدون قدرت بازی هدف تمام آخر هفته برای به دست آوردن یک تقسیم در فصل سری.

جان Lethemon که وارد این آخر هفته با برترین دروازه بان شماره در این کنفرانس بود و ستارگان در سراسر با 36 صرفه جویی از جمله 15 در افتتاحیه دوره که Gophers تحت سلطه اما ظهور تا تنها با یک هدف.

Reedy که منجر Gophers با 14 گل رو همه چیز آغاز شده توسط ضرب و شتم Lethemon پس از یک قطره عبور از سامی واکر که با راه اندازی هر دو تیم خود را برای تحقق اهداف.

“این یک بازی بزرگ وجود دارد. آن آغاز شده و با مک لافلین مصرف آن را تا دیوار و واکر با استفاده از سرعت خود را دوباره” Reedy گفت. “نوع ترک آن را برای من و به من یک تن از زمان و فضا برای قرار دادن آن را به خانه.”

اسپارتها را به عقب رانده و در دوره دوم به تساوی در این بازی زمانی که Khodorenko سپرده ارتجاعی از یک لوگان Lambdin شات که وزارت معارف بود زدم با دستکش خود را به دست. اما مک لافلین را عادت از کار سخت در بالای چین پرداخت می شود قبل از این دوره بود بیش از زمانی که او به ثمر رساند گل دوم خود را از آخر هفته برای قرار دادن این تیم در خانه 20 دقیقه به دور از رفت و برگشت.

سپس مشکل آغاز شده است. متوالی مجازات در Gophers در اوایل دوره سوم به اسپارتها کشش طولانی از مزیت و قدرت خود را بازی کلیک برای کراوات نمره.

“بدیهی است که ما از دست داده و کنترل آن را پس از آن دو مجازات و اهداف” Gophers defenseman Ryan Zuhlsdorf گفت. “ما برای انجام بهترین ما می توانیم برای قرار دادن آن در پشت سر ما و نگه داشتن ساختمان شیفت در شیفت در شیفت. … بدیهی است که زمان در حال اجرا بود.”

از آن نقطه, Michigan State کنترل تمام حرکت outshooting Gophers 15-6 در سوم و به ثمر رساندن دو بیشتر برای برنده شدن.

“این بسیار هیجان انگیز” اسپارتها مربی Danton کول گفت: با توجه به فشار اعمال شده توسط Gophers در 40 دقیقه است. “ما با داشتن مشکل پیدا کردن بازی ما. به مینه سوتا مقدار زیادی از اعتبار. آنها بیرون آمد پرواز در ابتدا. … آنها قرار داده و آن را بر ما اما من فکر دوم (دوره) بود که کمی بهتر و بچه ها بیرون آمد بسیار تعیین شده در سوم. ما یک کمی از یک forecheck رفتن و یک زن و شوهر pucks به در.”

Gophers زمان فقط دو پنالتی در بازی اما ایالتی میشیگان به ثمر رساند در یکی از آنها که چرخش جزر و مد از بازی.

مینه سوتا است که در جاده ها برای چهار بازی با Gophers سفر به Notre Dame برای یک جفت آخر هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im