هاکی مردان: Gophers تجمع دیر به ضرب و شتم نوتردام

SOUTH BEND, Ind. — با راه نوتردام نقش دفاع هیچ کس در هاکی را دوست دارد به بازی از پشت در مقابل ایرلند در دوره سوم. این Minnesota Gophers آن را دو بار در این آخر هفته و ظهور با یک کراوات و یک برنده.

بن Meyers و بلیک مک لافلین به ثمر رساند دوره سوم اهداف Gophers در روز شنبه به عنوان آنها بسیج از یک هدف کسری به ضرب و شتم ایرلندی 2-1 و پنج است و شش امتیاز در تعطیلات آخر هفته خود را بزرگ ده سری.

Gophers (14-11-5 به طور کلی 9-6-5-4 بزرگ ده) رو 24 صرفه جویی از جک لافونتن و سر آخر هفته آینده مرحله نهایی مسابقات در پن استیت با این Nittany Lions بالای کنفرانس جدول رده بندی در بدترین حالت انتظار نتیجه از بازی خود را در ویسکانسین در شب شنبه.

“من بسیار افتخار ما بچه ها از آغاز تا پایان” Gophers مربی باب Motzko گفت. “نوتردام tussled در دوم اما ما تا به حال یک شروع عالی بود و ما راه بیشتر سهم امشب از همه در سراسر ما صف. همه گرفته شده.”

نوتردام (12-12-6, 7-8-5-3) یک دوم دوره هدف از نیک Leivermann اما در خلیج برگزار شد در بیشتر قسمت ها توسط یک Gophers تیم که قوی دفاعی برای بسیاری از شب.

عنوان شده است های اخیر خود عادت در شنبه شب Gophers بازی مسلط 20 دقیقه قرار دادن 15 عکس ایرلندی خالص و اجازه می دهد فقط در یک فصل کم برای یک دوره — برای رسیدن به لافونتن. اما آنها قادر به احمق نوتردام دروازه بان و باز دوره 0-0 به پایان رسید.

ایرلندی منعکس در دوره دوم و LaFontine کمتر بود تنهایی. پس از یک گردش مالی در Gophers’ تهاجمی آبی خط لافونتن متوقف ترور Janicke مبارکه با یک جفت پد موجب صرفه جویی در به حفظ بدون گل کراوات.

ایرلندی در نهایت از طریق شکست در زاویه شات توسط Leivermann که تضعیف بین لافونتن زانو. برای Leivermann که از شهرهای دوقلو شد ششمین حرفه ای هدف از آنها شده اند به ثمر رساند در برابر Gophers. آن را نمی دمپر سرگرم کننده به بازدید کنندگان بود در نهایت.

“این یکی از سرگرم کننده ترین سری من تا به حال در تمام کالج هاکی حرفه ای” گفت: لافونتن که بهبود یافته به 7-6-4 در این فصل است. “آنها یک تیم خوب. هنگامی که شما می توانید نقاط دور از یک تیم مانند آن است که همیشه یک درمان است. من فکر کردم که یکی از بهترین بازی های سال.”

فقط به عنوان آنها در روز جمعه Gophers جعلی یک سوم دوره کراوات در بخشی به نادر نوتردام گردش مالی در منطقه بی طرف. Brannon McManus انجام جن به حمله به منطقه و سپس کاهش یافته و یک پاس برای Meyers که به ثمر رساند در یک شات به صورت 1-1 کراوات.

چند دقیقه بعد تلاش Gophers بازی قدرت در بر داشت یک راه برای خارج شدن از آن, فانک زمانی که مک لافلین یک جن از طریق جمعیت در مقابل ایرلندی خالص به بازدید کنندگان منجر شود.

“من تو را دیدم یک تقلا در مقابل خالص و در آن نقطه من فکر می کنم هر بازیکن هاکی است که فقط رفتن به سعی کنید به آن را دریافت کند تا” مک لافلین گفت. “شما آموخته است که در بازی زمانی که شما در اطراف خالص شما فقط کردم به سقف آن و خوشبختانه آن نمی رسید هر نوتردام بچه ها.”

Gophers شد بدون co-کاپیتان تایلر Nanne که زخمی شده بود روز جمعه در دومین کاری که او رفت و سخت به پایان تابلوهای پشت نوتردام net. وضعیت خود را برای آخر هفته آینده سری در پن استیت ناشناخته است در انتظار یک ارزیابی زمانی که تیم را برمی گرداند به مینه سوتا است. رابی Stucker پر روی خط آبی به عنوان یک به طور منظم و جلب ستایش از مربی خود را.

“ما نیاز او به بازی امشب و من فکر رابی انجام یک کار فوق العاده برای ما” Motzko گفت. “او بیشتر اعتماد به نفس بیشتری بازی کرد. او آویزان در آن وجود دارد و او برخوردی خشن روبرو pucks جایی که آنها نیاز به رفتن دفاعی. که نشانه بزرگ.”

Cale موریس به پایان رسید و با 24 برای صرفه جویی در نوتردام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر