هاکی مردان: Gophers رالی برای کراوات اما میشیگان می شود کلید در ضربات پنالتی از نقطه

Category: توین سیتی No comments

مینیاپولیس — تنها با یک بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم Minnesota Gophers هنوز هم می تواند برنده یک سهم از ده عنوان و چسبیدن به یک بنر از rafters خود را در میدان یخ بازی. آنها همچنین می تواند هنوز هم پایان به کنفرانس پنجم بذر آن را ترک که در پیست نشسته خالی آخر هفته آینده. چنین است که زندگی در این دنیا دیوانه از ده هاکی در این فصل است.

توسط یک جفت از اهداف در سومین دوره Gophers بسیج برای 2-2 کراوات با میشیگان در روز جمعه اما Wolverines به دست آورده نقطه اضافی در ضربات توزیع حداقل یک سهم از ده عنوان به پن استیت.

میشیگان جیک Slaker به ثمر رساند و تنها گل در ضربات پنالتی.

جکسون لاکومب و Brannon McManus تا به حال دوره سوم اهداف Gophers (14-12-7 به طور کلی 9-7-7-4 بزرگ ده) که ازمایش کرده 2-0 نصب شده اما باز گشت. جک لافونتن به پایان رسید و با 27 موجب صرفه جویی برای Gophers خواهد شد که نتیجه این فصل به طور منظم در شنبه هنوز هم نیاز به امتیاز برای پرچ خانه یخ.

“ما کمی لرزان شروع به بازی اما ما نمی تواند بازی کند بهتر است بعد از 55 دقیقه” Gophers مربی باب Motzko گفت. “(میشیگان دروازه بان) Strauss مان فوق العاده بود امشب. ما تا به حال مقدار زیادی از به نظر می رسد و من می خواهم راه ما ایفا کرده است. اگر ما مانند که بازی ما خوب است.”

مان تا به حال 48 برای صرفه جویی در میشیگان (15-14-4, 10-10-3-2) است که در حال حاضر 1-0-2 در مقابل Gophers در این فصل است.

Gophers می توانید کراوات پن دولت برای ده عنوان با پیروزی در روز شنبه اگر چه Nittany Lions خواهد بود که دانه بالا در این کنفرانس برگشتی به آنها لطف داشتن بیشتر از کنفرانس برنده است. پن استیت بازی اول خود ده بزرگ, بازی در سال 2014 و در حال حاضر ادعا کرد یک کنفرانس عنوان فقط در آن فصل ششم.

“هنگامی که شما یک یخ بازی جدید در یک زمان مدرسه و می تواند شروع تازه گاهی اوقات آن را بسیار ساده تر با پاک بوم از تلاش برای رنگ بیش از چیزی است که نقاشی شده در حال حاضر” میشیگان مربی تیم مل پیرسون گفت. “تبریک به Penn State و من خوشحالم که ما می تواند کمک به آنها را کمی امشب.”

شاید هنوز کمی نیش زده از یک جفت از خانه و زیان آخر هفته گذشته Wolverines شروع سریع در جمعه تجاری خود را فقط روی شات دوم از بازی زمانی که یک knee-high جن کردن چوب لوقا مورگان فریب خورده لافونتن در دستکش طرف.

در وسط دوره Gophers همه چیز اما نمره بارها و بارها تست Mann با ترافیک در مقابل میشیگان چین و 21 عکس بسیاری از آنها از محدوده زمانی. Wolverines دفاع برگزار می شود اگر چه این تیم در خانه را به بهترین شانس ممکن است در حالی که کشتن یک مجازات است. جک Perbix صرف دو دقیقه در جعبه مجازات و در آن زمان دیدم Jaxon نلسون خنثی کینگ و سامی واکر clank پست با یک شات در طول 2-در-1 با عجله به net.

“هنگامی که شما قرار داده است که بسیاری از عکس و دریافت که بسیاری از شانس شما نمی توانید در پایین خود است. شما احساس می کنید مانند شما در حال رفتن به دریافت یک” McManus گفت. “هنگامی که شما یکی از شما احساس می کنید مانند شما دیگر است.”

در سومین دوره Gophers پشت افتاد 2-0 در اضافی-تلاش راش به شبکه توسط نیک Pastujov که جمع یک شات گذشته لافونتن به عنوان دروازه بان سامانه را نجات دهد.

کمتر از دو دقیقه بعد Gophers در نهایت جمعیت را به بازی زمانی که رایان Zuhlsdorf تغذیه یک پاس به لاکومب و rookie defenseman زیپ پایین شات بین مان اسکیت خود را به جلو تیم بازگشت در یک هدف است. این بود که گل سوم از فصل دوم به عنوان بسیاری از بازی ها برای لاکومب.

“این یک بزرگ خوراک توسط (Zuhlsdorf) وجود دارد. من فقط از نوع راه می رفت و اجازه دهید آن را بروید” لاکومب گفت. “من واقعا به دنبال پس از آن نوع از خوش شانس ،

با کمتر از هفت دقیقه به سمت چپ در مقررات Gophers defenseman تایلر Nanne اجرا شد سخت به تخته از پشت و توسط جک بکر از میشیگان. پس از یک بررسی بکر خارج شد و Gophers رفت و در پنج دقیقه بازی قدرت. آنها گره خورده است در این بازی زمانی که رابی Stucker را سخت به ضرب گلوله از خط آبی منحرف شد در مقابل مان توسط McManus.

Gophers برخی از کمک از یک قوس رقیب قبل از بازی آغاز شده و حتی با ویسکانسین پیروزی 3-2 در ایالت اوهایو و در نتیجه ضربه زدن Buckeyes از این مسابقه برای عنوان ده. اما مینه سوتا موفق به استفاده کامل از Badgers’ کمک کند.

سری نتیجه گیری شنبه شب در 5 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>