هاکی مردان: Gophers جعل کراوات اما Penn State منازعه اضافه کاری نقطه

STATE COLLEGE, Pa. — دروازه بان جک لافونتن تا به حال 54 موجب صرفه جویی در به عنوان Minnesota Gophers برگزار شد برای یک 3-3 کراوات در پن استیت در روز جمعه. این Nittany Lions گل در 3-در-3 اضافه کاری دوره درآمد اضافی کنفرانس نقطه و منجر ده بزرگ توسط یک نقطه به عنوان فصل آخر در شب شنبه.

Gophers (14-11-6 به طور کلی 9-6-6-4) رو اهداف از تایلر Nanne بن Meyers و برایس Brodzinski همراه با goaltending heroics از لافونتن که نگه داشته و آنها را در مبارزه با زمانی که آنها در حال outshot توسط یک حاشیه گسترده ای در اوایل بازی.

براندون Biro تا به حال یک هدف و دو کمک برای شیر (19-10-4, 11-8-4-1) که در حال تلاش برای برنده شدن در اولین کنفرانس عنوان شده است.

Gophers پدیدار نیست از افتتاح دوره صدمه ندیده آنها به عنوان سوار 1-0. اما با شیرها تپش لافونتن با 21 افتتاح دوره عکس و بازی تهاجمی, حمله به سبک که آنها به خوبی شناخته شده است همه چیز را به وضوح می توانست بطور قابل توجهی بدتر است. لافونتن بود تیز مبارزه با چند pucks در ترافیک در اطراف چین و تنها بازده زمانی که Aarne Talvitie کردم همه به تنهایی در حافظه و جمع کم شات گذشته دروازه بان.

Nanne تا به حال از دست رفته این تیم در بازی قبلی با یک فوقانی بدن دچار آسیب جمعه گذشته در نوتردام با توجه به سخت برخورد با تخته پایان. او در بازگشت به تمرین تا روز چهارشنبه اما به نظر می رسد تحت تاثیر این آسیب در دوره دوم انفجار چندین عکس از خط آبی و تساوی بازی با هدف چهارم از فصل.

Nanne مبارزه را از طریق یک شیر بازیکن به تراشه جن از منطقه دفاعی و شروع 2-در-1 با عجله و Sampo Ranta دو تا کنار یخ. با Nanne انتهایی یک گام پشت در سمت دور از پیست Ranta بدبختانه یک پاس به Nanne که ظهور یک شات فراتر از پن استیت دروازه بان Peyton جونز برای مساوی کردن بازی. این هدف اول از سال 2020 برای Nanne که آخرین گل در یک 4-1 برنده بیش از St. Cloud State on Dec. 29.

شیرها به دست آورد سرب در مقابله Sucese هدف و نزدیک به رهبری 3-1 فقط چند ثانیه بعد وقتی الکس لیموژ پاره پاره پشت دست ضربه زدن شات که هدف قاضی فکر عبور هدف خط. پس از طولانی بررسی مشخص شد که جن برخورد کرده بود میره و فرود آمد اما نه بیش از هدف خط.

به جای دو دقیقه بعد Meyers رو شل در اسلات در مقابل جونز پس از یک گردش مالی توسط شیرها و فریب دروازه بان با افزایش شات آن را 2-2. Brodzinski به Gophers اول خود را منجر شود با کمتر از هشت دقیقه به سمت چپ در مقررات ظاهر در بازگشت از یک Ryan Zuhlsdorf شات از خط آبی. اما این تیم در خانه پیدا کردند و دوباره با Biro سرمایه گذاری زمانی که یک Gophers مدافع و لافونتن هر دو موفق به شامل یک جن در نزدیکی چین.

الکس لیموژ کردم 3-در-3 هدف در دوم اضافه کاری برای شیرها اگر چه این بازی می رود در این کتاب به عنوان یک کراوات برای NCAA اهداف است. وجود دارد هیچ مجازات نامیده می شود در 65 دقیقه از هاکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im