SOUTH BEND, Ind. — در روز ولنتاین, Gophers و نوتردام مردان هاکی تیم ارائه طرفداران با معادل یک کارت خوب یک جعبه شکلات و یک شام رمانتیک در یک خرس عروسکی ناز و sparkly قطعه از طلا و جواهر به بالا از آن خاموش است. در یک بازی با شدت حذفی هاکی و یک کمی از هر چیز دیگری به تیم skated به 3-3 کراوات با Gophers درآمد یک نقطه اضافی در ضربات پنالتی.

Gophers (13-11-5 به طور کلی 8-6-5-4 بزرگ ده) رو اهداف از تمام اعضای خود red-hot top line — اسکات Reedy, Blake مک لافلین و سامی واکر — در ساختمان اولیه منجر شود و پس از آن که از پشت کراوات. پس از نه تیم می تواند نمره 5 در 5 و یا 3-در-3 اضافه کاری Brannon McManus کردم تنها هدف از این مرگ ناگهانی در ضربات پنالتی.

“این یک بازی کمی خوب, بد و زشت,” Gophers مربی باب Motzko گفت. “نوتردام بود زنگ زده برای شروع است. آنها را برای یک هفته ما رو دو می شکند. سپس نوتردام کردم واقعا خوب ماند و خوب است.”

Gophers دروازه بان جک لافونتن, ساخت اولین شروع خود را از ماه تا به حال 39 موجب صرفه جویی در. نقطه اضافی همراه با ویسکانسین ناراحت است و از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا نقل مکان کرد Gophers به یک کراوات با Nittany Lions بالای ده رده بندی است. لیگ برتر شش تیم از هم جدا هستند و تنها چهار امتیاز است.

ایرلندی کردم اهداف از کالین Theisen نیک Leivermann و کم موریسون را 3-2 منجر به سومین دوره قبل از واکر به ثمر رساند به نیروی کاری ،

نوتردام که خاموش بود آخر هفته گذشته نگاه کرد فقط زنگ زده به اندازه کافی در افتتاحیه بازی shift برای Gophers به شتاب اولیه منجر شود. پس از لافونتن خنثی مختصری سراسیمگی در مقابل مینه سوتا خالص Reedy و مک لافلین شل کردم برای 2-در-1 شکست با مک لافلین تغذیه جن در سراسر شکاف به Reedy یک شات تراشه هدف بیش چپ پا پد ایرلندی دروازه بان Cale موریس. این تیم پیشرو, 15th هدف از این فصل برای Reedy.

“ما یک کار بزرگ یک بازی کامل خارج وجود دارد” Reedy گفت. “بدیهی است که وجود دارد مقدار زیادی از یو پی اس و فراز زندگی ما مبارزه از آن است. آن را طولانی بود که در بازی رفت به یک در ضربات پنالتی اما مقدار زیادی از انرژی صرف شده و آن را به خوبی به ارزش آن.”

مک لافلین دو برابر Gophers’ سرب از طریق عبور از واکر در یک بازی ایرلندی به چالش کشیده برای آفساید اما پس از بررسی آن اعلام شد ،

سپس ایرلندی با هجوم به عقب گرفتن یکی در این دوره برای اولین بار در یک قرار داده است و در مقابل خالص پس از لافونتن ساخته شده اولیه را نجات دهد. در اوایل دوم نوتردام گره خورده است نمره در یک شات از خط آبی توسط Leivermann که تضعیف از طریق جمعیت و ضربه زدن به پشت خالص قبل از دروازه بان می تواند واکنش نشان می دهند. Leivermann یک defenseman از ادن پریری در حال حاضر دارای پنج اهداف شغلی و چهار آمده اند در مقابل Gophers.

نوتردام در زمان منجر شود بعد از آن در دوره متوسط در یک بازی قدرت; 2-در-1 شکستن منجر به موریسون مچ شات که فراموش لافونتن دستکش.

اما واکر آمار لوله در سومین دوره بازی قدرت و سپس یک شات است که شمارش بعد به reforge یک کراوات.

“دوره سوم بود نبرد و همه ما در مورد صحبت شد و به نوعی برخی از راه ما برای مساوی کردن بازی به دلیل رفتن آنها به رفتن به lockdown mode” Motzko گفت. “واکر خط فقط یک جانور امشب برای مک لافلین که احتمالا بهترین بازی من دیده ام او را بازی کند. او که در اینجا در سال گذشته به عنوان به خوبی. این یک ساختمان خوب برای او.”

هر دو تیم تا به حال شانس در پایان به پایان برای اولین بار اضافه کاری. در 3-در-3 اضافه کاری Reedy اعلام پنالتی پس از قلاب بر روی یک جدایی طلب به net. در مجازات شات تلاش خود را در backhander آمار برف در کنار چین و او با یک شات.

McManus به ثمر رساند در باز تلاش در ضربات پنالتی در افزایش جن که به تیر برخورد کرد و سپس پشت نوتردام دروازه بان گردن قبل از سقوط بیش از خط دروازه. زمانی که حزب محافظه Dello را در ضربات پنالتی رفت و تلاش گسترده ای را برای ایرلندی, مینه سوتا, برداشت انتقادی نقطه اضافی.

“من فقط به عنوان خوانده شده خاموش موریس. من دیدم با Reedy مجازات شات که (Morris) آمد نوع از بالا, بنابراین من می خواستم به زور آن را کمی و ببینید چه چیزی او را به من داد” McManus گفت. “خوشبختانه بالا دستکش باز بود.”

Gophers co-کاپیتان تایلر Nanne رفت و سخت به تخته پایان در 3-در-3 اضافه کاری و داور سوت کشید این بازی مرده بلافاصله با تیم مربی در حال اجرا برای حضور در Nanne. او در سمت چپ یخ تحت قدرت خود را دارد اما وضعیت او برای بازی شنبه ناشناخته است.

“حذفی هاکی اساسا” مربی ایرلندی جف جکسون گفت. “من تنها پس از سقوط 2-0 و تعقیب بازی, اما ما آمد و در زمان سرب در دوره دوم پس شما فقط امیدواریم که شما می توانید آن پایان.”

موریس به پایان رسید و با 31 موجب صرفه جویی در. سری نتیجه گیری در روز شنبه با 5 p. m. CT شروع می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im