Melvin Gordon بدون علامت باقی می ماند به عنوان شارژر در نظر گرفتن حق رای دادن تگ گزینه های

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

Melvin Gordon تکیه بیش در همه ساز و برگ انتخاب کنید تا کیسه های خود. این شارژر در حال اجرا بود در حال آماده شدن برای خروج نوک پیکان ورزشگاه در شهر کانزاس پس از اتمام پر سر و صدا 2019 فصل است.

گوردون متوقف شد در راه خود را و یادآوری از آنچه که او انجام داده بود. او به نحوی موفق به نوبه خود این تیم را بزرگترین offseason داستان به یک nonstory برای بسیاری از فصل به طور منظم.

گوردون بلعیده غرور و بازگشت به شارژر بدون فرمت. 64-بعد قرارداد holdout کثیف کردم اما زمانی که گوردون گزارش گم شده و پس از سه بازی او فقط آن را دیدم به عنوان یک کسب و کار حرکت می کند که نمی پرداخت. گوردون هرگز تبدیل به یک حواس پرتی حتی به عنوان او را تحت الشعاع قرار در زمان توسط Austin Ekeler برک آوت فصل است.

او با حمایت هم تیمی های خود در حالی که او بی سر و صدا در برخورد با مبارزات خود روشن و خاموش میشه.

“این نشان می دهد که من دوست دارم هم تیمی های من و عشق من فوتبال” گوردون گفت: Dec. 29. “من عاشق این بازی بیش از یک تعداد زیادی از مردم انجام دهد. برخی از مردم آن را دوست دارم برای بعضی از مردم آن را دوست دارم ، همه رو خود دلیل است. من شخصا آن را کمی دشوار برای من به نشستن در تمام طول سال. من فقط نمی تواند آن را انجام دهد و تماشای پسران من اینجا تلاش. من نمی تواند آن را انجام دهد.”

گوردون انتظار نیست برای رسیدن به این نقطه است. تیم سه هفته دور از مجاز بودن به ورود به مذاکرات قرارداد با نمایندگی رایگان. به عنوان چهارشنبه گوردون باقی می ماند بدون تمدید قرارداد از شارژر اما در این مرحله آن را بیش از احتمال زیاد است که او را ضربه زدن به بازار باز در مارس 16, وقتی که تیم می تواند شروع به مذاکره با نمایندگی رایگان. لیگ جدید سال رسما آغاز می شود در مارس 18 روز زمان قرارداد منقضی خواهد شد.

این شارژر می تواند با استفاده از یکی از خود را حق رای دادن و برچسب ها برای جلوگیری از گوردون از ترک, اما آنها به احتمال زیاد استفاده از این گزینه در انتهای تنگ شکارچی هنری. تیم مجاز به اعمال حق رای دادن دسته شروع پنج شنبه. آنها دو هفته به تصمیم می گیرید که آیا برای استفاده از آنها.

شارژر مدیر کل تام Telesco گفت: این هفته در NFL سراغ ترکیب او تا به حال مذاکرات با هنری نمایندگان و خوش بینانه در مورد گرفتن یک فرمت انجام می شود. حق رای دادن تگ خواهد خرید شارژر زمان بیشتری برای توافق بر سر یک قرارداد. اگر هنری در حق رای دادن برچسب در سال 2020 او می شود بدهکار 11 میلیون دلار یا $9.2 میلیون زیر انتقال برچسب با توجه به بیش از کلاه.

حق رای دادن و انتقال دسته برای پشت در حال اجرا هستند حدود 12.4 میلیون و 10.1 میلیون دلار بود.

گوردون بود یک سال با یک حرفه ای تک-فصل کم از 612 عجله متری در 12 بازی با 3.8 متری در حمل و نه کل touchdowns. اما گوردون روشن نمی 27 مارس و شاید تیم می تواند به حساب خود holdout و بازی بدون نیاز به چپ مقابله با راسل Okung و مرکز مایک Pouncey برای بسیاری از این فصل است. سابق Pro کاسه linemen توهین آمیز نیست بازی کردن با هم در سال 2019 به دلیل آسیب ها و مسائل مربوط به سلامت.

همچنین راه گوردون به کار گرفته شده خود را پس از holdout به عنوان یک مدل هم تیمی می تواند کمک به او را یک بار رایگان آژانس باز می شود.

“من می توانم به شما بگویم” گوردون گفت: در مورد صلح آمیز خود را پس holdout کمک در آژانس رایگان. “همه چیز در این لحظه است تا در هوا. من کاملا مطمئنم که من به اندازه کافی فیلم. اگر این چیزی است که آنها می خواهند به نگاه است که می تواند یک به علاوه.

“این واقعا (و عجیب و غریب بودن یک عامل رایگان). من واقعا هرگز انتظار می رود به اینجا که این همه آغاز شده است.”

تمام ویژگی های مثبت گوردون نمایش داده می شود پس از holdout می تواند کمک به او را با این تیم که حاضر به دیدار با او قرارداد خواسته است.

شارژر مربی آنتونی لین بارها گفت که او می خواهد گوردون بازگشت و لحن خود را تغییر نکرده در NFL سراغ ترکیب. Telesco اغلب ستایش گوردون برای حرفه ای خود را. به نظر می رسد هیچ احساسات سخت و است که می تواند منجر به یک مراسم حتی اگر گوردون رسما تبدیل به یک عامل آزاد در ماه آینده.

“من امیدوارم که پس از” گوردون گفت: در ماه دسامبر در مورد ماندن با شارژر. “من می خواهم به بخشی از این جنبش است. من احساس می کنم ما می توانیم آن را انجام دهد. توپ در دادگاه خود را در حال حاضر.

“شما ببینید بچه ها (در حال اجرا پشت) در طول لیگ گرفتن (پسوند) قبل از انجام قرارداد خود را حتی تا. ما نیمه امیدوار است که. که همان احساس. شما ببینید (قوچ’) تاد (Gurley) خود انجام می شود. شما ببینید (کابوی ها’ حزقیال الیوت) Zeke خود را انجام داده و او در آمد پس از من. شما ببینید (کاردینالز’) دیوید جانسون. تقریبا همه در حال اجرا پشت من در آمد با دریافت انجام می شود و تیم های خود آنها را امضا یک قرارداد. من واقعا تنها که نیست که لوکس, بلکه آن است که آنچه در آن است و ما در اینجا در حال حاضر است.”

گوردون تا به حال به صبر طولانی تر اما شاید او به آنچه او می خواست در تمام طول یک تعهد دراز مدت از این تیم است که در زمان او در دور اول 2015 پیش نویس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im