مگان مک کین ریل در برابر جف بزوس می گوید کارگران ضروری “باید خود را پرداخت دو برابر”

Unlike many Seattle Democrats, Meghan McCain thinks Jeff Bezos needs to pay up.

این امر می تواند خوب به شنیدن بیشتر سیاتل دموکرات ها می گویند همان چیزی که. یوتیوب تصویر

پس مگان مک کین همه گیر قرار ملاقات گذاشتن با leftism تبدیل شده است یکی از همه گیر سرگرمی. هفته گذشته وارث آریزونا فکر ما نیاز به “کاهش” در اجاره, جلوگیری از سهام buybacks و جف بزوس پرداخت. او گفت که او “کاملا فروش و منزجر” توسط “برخی از مردم در فرهنگ سازمانی” است که جف بزوس نیاز به “انجام کار درست در حال حاضر” و درست در حال حاضر خواهد بود به آمازون انبار و تحویل کارگران “پرداخت دو برابر شده است.”

در اینجا این کلیپ:

و برخی از متن:

مک کین: من نرده در مورد این هفته است. من فکر می کنم که هر کسی که انجام هر نوع کار ضروری برای ما در حال حاضر باید نه تنها خطر پرداخت اما باید خود را پرداخت دو برابر شده است. و اگر شرکت های بزرگ در حال رفتن به یک وجدان به اندازه کافی برای مراقبت از این کارگران… من فکر می کنم آن است تا به دولتو من فکر می کنم اگر ما را مجبور به انجام یکی دیگر از محرک و بسته کمک برای کارگران ضروری است که آنچه ما باید انجام دهیم در این زمان.

من به طور معمول مانند آخرین فرد بر روی کره زمین است که همیشه می خواهد دولت را به هر نوع شما می دانید مالی جزوه برای هر کسی, اما من فکر می کنم این افراد به قرار دادن زندگی خود را بر روی خطقرار دادن خانواده خود را در معرض خطر فقط برای ما قادر به دریافت ما مواد غذایی و مورد نیاز بسته و شما می دانید هر چیز دیگری.

من فکر می کنم همه از رانندگان کامیون به کارگران مربوط به فراشی به هر کسی در هر جایی است که هنوز هم مشغول به کار در این نوع از محیط زیست باید 100% داده می شود خطر پرداخت.

جدول تمام شد در توافق است. او برافراشته در مورد آمازون درمان کارگران آن دوباره پس از شکست تجاری:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

مک کین: “گام” برای تلفن های موبایل مانند روابط عمومی به من. منظورم این است که جف بزوس یکی از ثروتمندترین افراد در کل جهان است. و من فکر می کنم زمانی که شما مردم مثل خود ما شرکت [sic] um Bob Iger با دادن چک های خود به خوبی از این شرکت وجود دارد خوب شرکت های بزرگ شهروندان و من فقط نا امید شده است با واکنش.

چون فکر نمی کنم که این کشور می تواند عملکرد بدون ما رانندگان کامیون و آمازون کارگران و من فکر می کنم آنها در حال انجام چنین امری کار برای بسیاری از آمریکایی ها. من خوشحال توسط برخی از مردم در فرهنگ سازمانی شده اند و من فقط کاملا فروش و منزجر توسط دیگرانو من التماس جف بزوس و هر کس مدیر عامل Instacart این است که واقعا کار درست را انجام دهید در حال حاضر.

متاسفانه به نظر نمی رسد مانند بزوس گوش دادن است. در مک کین کلمه که به معنی “آن است که به دولت است.” پس آه حرکت خود را دیدن!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im