دیدار با مرد سیاه و سفید که مقصر بودن برای این بیماری همه گیر کوروناویروس

Tedros Adhanom Ghebreyesus, director of the World Health Organization.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر سازمان بهداشت جهانی است. استخر / گتی ایماژ

ایران است که تا کنون سنجاق سرزنش ناخالص سوء مدیریت از این بیماری همه گیر در چهار چیز—هیچ کدام, البته, شامل آنها است. یکی از اوباما دیگری است که چین یکی دیگر از جلسات استیضاح و آخرین رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) در Tedros Adhanom Ghebreyesus.

از آغاز ماه آوریل چهارمین هدف از سرزنش شده است به دست آوردن کشش در رسانه های جریان اصلی. وجود دارد دو دلیل برای این است. یکی Ghebreyesus تحت انتقاد از تایوان برای بودن مهم نیست به اندازه کافی از چین در طول مراحل اولیه بحران است. دو حقیقت بسیار است که یک سیاه آفریقایی است که در حال اجرا در سطح جهانی مهم موسسه اعتصاب از رای دهندگان آمریکایی به عنوان مظهر اقدام مثبت در سطح جهانی است. او وجود دارد چرا که او می داند آنچه که او انجام شده است اما از آنجا که او یک مرد سیاه و سفید در یک موقعیت است که باید دست به واجد شرایط ، ما در حال پرداخت قیمت سنگین برای سیاسی چپ صحت.

وجود دارد هیچ راهی برای متوقف کردن میلیون ها نفر از سفید آمریکایی از تفکر در این راه است. اما Ghebreyesus است در واقع رئیس این موسسه برای یک دلیل بسیار خوبی است. او تا به حال موفقیت قابل توجهی به عنوان بالا سلامت رسمی از “توسعه نیافته” کشور اتیوپی است.

ویکیپدیا:

…به عنوان وزیر بهداشت و درمان Tedros دریافت ستایش برای تعدادی از نوآورانه و سیستم گسترده بهداشت و درمان اصلاحات است که قابل ملاحظه ای بهبود دسترسی به خدمات بهداشتی و نتایج کلیدی. در میان آنها استخدام و آموزش حدود 40,000 زن در توسعه سلامت کارگران برش مرگ و میر نوزادان از 123 مرگ در هر 1000 تولد زنده در سال 2006 به 88 در سال 2011 و افزایش استخدام کادر بهداشت از جمله پزشکان و ماماها. در ماه جولای سال 2009 انتخاب شد رئیس هیئت مدیره از صندوق جهانی مبارزه با ایدز سل و مالاریا برای یک دوره دو ساله است.

این دستاوردهای مهم هستند چرا که بخش بزرگی از جهان زندگی می کند که در شرایط مشابه به اتیوپی. غرب و یا “توسعه” کشور قرار است به وسیله ای برای مقابله با چالش های بهداشت عمومی و پس از انتصاب که از مدیر آن بخش از جهان نیست که حس بسیار. آنچه در سازمان ملل متحد مورد نیاز هنگامی که آن را منصوب Ghebreyesus در سال 2017 شد یک کارشناس با سابقه جامد هنگامی که آن را به شرایط اجتماعی که در حال به چالش کشیده کمبود اقتصادی و تکنولوژیکی منابع حرفه ای و ثبات سیاسی. این است Ghebreyesus. این مرد سیاستمداران در ثروتمندترین کشور در جهان در حال سرزنش برای این بحران وجود دارد.

با وجود حاکم یک کشور با منابع برای رسیدگی به حال همه گیر است که منشا آن در چین و با توجه به زمان کافی برای آماده سازی خود را برای ورود به خاک آمریکا سناتور در سمت راست هستند در بخشی از این ادعا که آنها موفق به عمل به دلیل Ghebreyesus موفق به عمل می کنند.

در اینجا این است که پایه و اساس است که ایران را چه کسی مقصر است ساخته شده بر اساس:

بیشتر در مورد Tedros’ تاخیر در اعلام COVID-19 بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی (PHEIC). در ژانویه 23, که کمیته اضطراری تقسیم شد در مورد اینکه آیا برای اعلام PHEIC. با اقتدار در حال استراحت با DG Tedros تصمیم به صبر با وجود اعتراف به این که “این یک وضعیت اضطراری است در چین.” یک هفته بعد او اعلام PHEIC. که نقطه تایید موارد COVID-19 افزایش یافته بود ده برابر با 7,781 موارد در سراسر 18 کشور جهان است. جان مکنزی یک عضو از این که کمیته اجرایی علنا اظهار داشت که بین المللی عمل می شده اند متفاوت است اگر نه برای چین “قابل سرزنش” obfuscation از شیوع این حد.

چیزی برای نگه داشتن در ذهن است که در تاریخ 30 ژانویه بود که اعلام PHEIC (اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی). و به این ترتیب سازمان قادر به درست ارزیابی خود از وضعیت در عرض یک هفته با وجود دروغ و یا گزارش دهی از چین است. این به غرب کشورهای ثروتمند جامد دو ماه برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

دو ماه است.

تنها در آغاز ماه آوریل انجام گرجستان رسما عمل در بحران است. فلوریدا است که هنوز هم اجازه کلیسا مردم را به جمع آوری (مذهبی خدمات ضروری در نظر گرفته شده). دیگر عربستان متحده هنوز حتی موضوع stay-at-home سفارشات. و حتی مترقی Dem متحده مانند نیویورک و واشنگتن و کالیفرنیا تنها عمل یک ماه و نیم پس از این که PHEIC.

آنچه که جوهر روحانی در استراتژی ؟ به معرفی و رای دهندگان خود را به یک مرد که به نظر نمی آید مانند آنها را که در واقع به نظر می رسد مانند نوع از افرادی که در حال پرتاب به ما گسترده سیستم زندان و می گویند: اگر یک مرد سفید پوست بود و مسئول این امر هرگز اتفاق افتاده است. نیست ما را سرزنش سفید سیاستمداران است. ما فقط تقصیر بود و باور یک مرد سیاه و سفید بود تا به این کار است. واضح است که او نمی شد. سرزنش اتیوپی و نیز عشق خود را برای یکی دیگر پایین تر از نژاد چینی. وحشتناک ترین چیزی که ما را نژادپرست تاریخ سیاسی این گزینه قابل دوام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de