دیدار Mikala فلین: جسی چندلر پیچیده جدید شخصیت

Mikala فلین ظروف سرباز یا مسافر است. یک عضو سابق واحد نخبگان کردم که آمریکایی گروگان ها و قربانیان از کشورهای خارجی او در حلب زمانی که چهار نفر از اعضای تیم او درگذشت در یک حمله. او جان سالم به در همراه با جوی که فلج از کمر به پایین و با استفاده از یک صندلی چرخدار. علاوه بر این, زمانی که او یک نوجوان او در بر داشت او پدر مرده پس از آنچه در نظر گرفته شد به یک سرقت.

نویسنده جسی چندلر عکس: بلا کتاب

جای تعجب نیست که فلین به PTSD و در نیمه دوم از جسی چندلر جدید رمان “تلاش برای رستگاری” مست است اغلب. Mikala است که خود تخریبی حتی اگر جوی و مادر بزرگ او وان نگه داشتن در تلاش به جلو و او را از ورطه از مشروبات الکلی و بی رویه ،

“تلاش برای رستگاری” (بلا, کتاب, $17.95) برای اولین بار در یک سری جدید است بسیار تیره تر از چندلر نشاط پنج کتاب Shay o’hanlon جست و خیز ماجراهای شامل شرکت مالک یک مینیاپولیس کافی شاپ.

این کتاب می تواند به شما احمق چون واقعا سه بخش از Mikala زندگی از سال 2001 تا سال 2016 با تن های مختلف.

آن آغاز می شود که Mikala می افتد در عشق با کیت زرگر زمانی که آنها نوجوانان هستند. این بخش از کتاب می خواند مثل یک فرد بالغ جوان رمان. آنها با هم ماندن تا زمانی که آنها در 20s خود را هنگامی که Mikala تصمیم می گیرد او را باعث خرابی کیت زندگی است. سپس لحن تغییرات به عنوان Mikala می پیوندد امنیت میهن و ما به دنبال او از طریق آموزش به صورت ملی حفاظت و تحقیقاتی واحد. او به خانه برگشت و زخمی در روح و تن تغییرات دوباره به تبدیل شدن به یک داستان غم انگیز از یک زن که نمی توانند با خودش و روان درد.

یک شب نیمه مست Mikala می شنود او را با مادربزرگ و هنر-دنیای ارشد دوستان صحبت کردن در مورد برگشت با ارزش نامه نوشته شده توسط هلن کلر گرفته و از صاحب حق آن توسط یک مرد باهم. در حال حاضر ما در حال رهبری به یک مینی-ماجراجویی. Mikala که می داند یک یا دو چیز در مورد حملات نمی تواند باور این clueless مسن مردمی در حال رفتن به نفوذ بد مرد و مستغلات در طول یک حزب است. آنها نمی دانند که آنچه انجام می دهند, اما او می کند. او می تواند جلو و با هم یک تیم به نامه, پشت, پوسته پوسته شدن دیوار, کار در سایه ؟ و در حالی که همه این است که برنامه ریزی شده Mikala می آید چهره به چهره با کیت عاشق او داد. و داستان دایره کامل می آید.

نوبت, عاشقانه, غمگین, خنده دار “تلاش برای رستگاری” ارائه می دهد جالب شخصیت (اگر چه گاهی اوقات شما می خواهم برای گرفتن بطری را از دست او) که ما احتمالا رشد و تغییر در آینده اقساط.

چندلر یکی از شهرهای دوقلو افزایش تجاوز نویسندگان راه اندازی خواهد شد کتاب او با مجازی خواندن و بحث با مخاطب در 7 p. m. روز شنبه, مارس 26 at Once Upon a Crime, 604 W. 26 سنت Mpls. برای دسترسی به برنامه خود را به رفتن به facebook.com/onceuponacrimebooks.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im