پزشکان می گویند SPD هدف قرار داده و آنها را با فلش-چتری در حالی که آنها تحت درمان زخمی

A photo from The Strangers office taken in the early hours of June 8, the day the East Precinct was given over to demonstrators and turned into CHOP. Medics now attest that SPD targeted them while they were treating a critically wounded protester.

یک عکس از غریبه‘ثانیه کار گرفته شده در ساعات اولیه ژوئن 8 روز شرق حوزه داده شد به تظاهرکنندگان و تبدیل به ریز ریز کردن. پزشکان در حال حاضر گواهی که SPD هدفمند آنها در این شب در حالی که آنها درمان زخمی شد و معترض. عکس های دیوید رایدر/گتی ایماژ

پنج شنبه شب در کاپیتول هیل سازماندهی اعتراض گروهی از پزشکان داوطلب در یک کنفرانس مطبوعاتی در درمان Aubreanna Inda یک تظاهرکننده که “درگذشت سه بار” در تاریخ 8 ژوئن پس از یک افسر اجرای قانون انداخت فلش-انفجار نارنجک که ضربه او را در قفسه سینه. Inda به پایان رسید تا بازمانده های متعدد حوادث ایست قلبی از جمله سه بعد صبح که پزشکان پس از انتقال او به بیمارستان است.

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

“من کار به عنوان یک RN در سیاتل و من آمد و [تظاهرات] انتظار برای دیدن بثورات و زخم چشم و بثورات جلدی و بسیار ناچیز مراقبت” گفت: کیم دنگ یکی از سه پزشکان در درجه اول مسئول مراقبت و حمل و نقل از Inda که شب. “اما آن شب هنگامی که [Inda] بود در دست من بود و دست او هنگامی که او فقط کاهش یافته است, من احساس می کنم… قلب من شکست. انتظار نداشتم به این وضعیت در تمام زمانی که من به اینجا آمدند. آن را تکان دهنده بود برای من.”

Volunteer medic and Registered Nurse Kim Dang talks about treating Aubreanna Inda, who is believed to have nearly died after being struck by a flash-bang grenade thrown by SPD officers.

داوطلب پزشک و پرستار ثبت شده کیم دنگ مذاکرات در مورد درمان Aubreanna Inda که تقریبا مرده بود پس از اصابت یک فلش-انفجار نارنجک پرتاب شده توسط SPD افسران. CB

دنگ در ادامه به توضیح است که یکی دیگر از گیاهان دارویی که بر روی گوشی های با 9-1-1 گفته شد که خدمات اورژانس را برای کمک به احتمالا به این دلیل که آنها در داخل یک اعتراض منطقه. داوطلب پزشکان را به لحاظ جسمی حمل و نقل Inda از خیابان به یک وسیله نقلیه خصوصی و سپس به بیمارستان.

“قلب من را شکست و بار دوم” دنگ توضیح داد. “در آن لحظه من نمی دانم اگر ما می تواند نگه داشتن او زنده است.”

پیچیده مراقبت و حتی بیشتر اعضای این گروه از پزشکان داوطلب در حال حاضر ادعا می کنند آنها هدف قرار گرفتند توسط SPD افسران با فلش-موی چتری به عنوان آنها درمان Inda. این تیم از پزشکان که شامل دنگ و پرستار ICU دانیل میهن می گویند آنها به وضوح با برچسب قرمز عبور کند در حالی که ارائه مراقبت. “همه ما شروع به سرفه از دود از گاز و فلفل بمب” گفت: میهان در بیانیه ای که پنجشنبه منتشر شد.

در حالی که تانک های این تیم می گوید که آنها تا به حال برای ایجاد یک برانکار برای Inda و فرار از SPD برای بلوک های متعدد در حالی که در ادامه به ارائه درمان. یک داوطلب اورژانس پاسخگوی نام Raviv Hileman اظهار داشت که چندین فلش-انفجار نارنجک منفجر شد و به طور مستقیم در پشت سر او در حالی که او انجام زخمی Inda از تریاژ منطقه باعث کبودی قابل مشاهده است که به طول انجامید بیش از یک هفته است.

چند تن از پزشکان درگیر از جمله میهن ادعا می کنند این حادثه شد و بخشی از “گسترده تر الگوی SPD عمدا هدف قرار دادن پزشکان” با “پوشش لاستیکی گلوله اسپری فلفل و دیگر با استفاده از زور” را به عنوان آنها ارائه مراقبت به تظاهرکنندگان گفته. پزشکان باید شکایت از پلیس پاسخگویی.

پشتیبانی غریبه

“من نمی خواهم هر کسی که تا به حال که تجربه دوباره” دنگ گفت: در پایان روز گذشته پايه بلند كن بادي. “نه در خیابان های سیاتل. در اینجا نیست.”

Inda دیده می شود ضربه ای با فلش-انفجار نارنجک در دوم تعبیه شده صدای زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net