اندازه گیری جرم زدایی درمانی قارچ سحر و جادو سر به اورگان در انتخابات نوامبر

_mrorange002.jpg

mrorange002 / گتی ایماژ


این در اصل منتشر شد ما خواهر کاغذ پورتلند جیوه‘s وبلاگ Blogtown. ما بسیار حسادت و آرزو این بود که ما رای در واشنگتن است. —Eds. توجه داشته باشید


اورگان رای دهندگان به احتمال زیاد باید یک فرصت قانونی استفاده درمانی از psilocybin—توهم زا موجود در قارچ سحر و جادو—در ماه نوامبر.

حمایت

حبس آنلاین جشنواره فیلم در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا! دست livestream? سازمان دیده بان شگفت انگیز فیلم کوتاه از مردمی قفل کردن و گرفتن خلاق!

روز دوشنبه حامیان پیشنهادی ایالت های رای گیری است که اجازه می دهد مجوز تسهيل اداره psilocybin به بیماران اعلام کرد که آنها به دست آورده بودند امضا به اندازه کافی به آن را بر روی ماه نوامبر سال 2020 رای گیری. گروه پشتیبان گیری اندازه گیری Psilocybin درمان ابتکار می گویند که آنها بر این باورند قانونی درمانی psilocybin می تواند کمک به درمان Oregonians که مبارزه با اعتیاد و افسردگی و اضطراب و دیگر مسائل مربوط به سلامت روان.

“به عنوان یک درمانگر من نزدیک آگاه چگونه سلامت روانی ما تاثیر می گذارد جوامع—نه تنها مردم رنج می برند از سلامت روحی و روانی شرایط اما خانواده و عزیزان نیز گفت: Sheri اکرت ابتکار عمل را co-صندلی گفت: در آزادی مطبوعات. “من هم می دانم که گزینه های ما برای کمک به کسانی که مردم فقط به اندازه کافی نیست.”

اگر تایید این رای گیری را اورگان پیشگامی برای درمانی psilocybin در ایالات متحده است. در حالی که این دارو به تازگی جرمزدایی در دنور, اوکلند, و, Santa Cruz, California, هیچ دولتی قانونی است psilocybin برای اهداف پزشکی است. فعالان در کالیفرنیا نیز به دنبال یک 2020 رای گیری اندازه گیری.

برای چندین دهه تحقیقات به مزایای بالقوه سلامت از psilocybin شده است شدیدا محدود شده توسط دولت فدرال است. اما تحقیقاتی که وجود دارد نشان می دهد که این می تواند مفید باشد در درمان طیف گسترده ای از مسائل مربوط به سلامت روانی از جمله افسردگی و اختلال وسواسی-اجباری (OCD).

در چارچوب از رای گیری, اندازه گیری, اورگان اقتدار بهداشت (OHA) خواهد قطار و گواهی psilocybin تسهيل کننده—افرادی که این دارو—که عمل psilocybin “مراکز خدمات.” هر psilocybin گیرنده خواهد بود غربالگری عوامل خطر قبل از مصرف این ماده تحت نظارت تحت تاثیر خواهد بود و شرکت در یک بررسی پس از اثرات پوشیدن.

پشتیبانی غریبه

این رای گیری نیز ایجاد اورگان Psilocybin هیئت مشورتی که توصیه احا بر روی چه نوع از آموزش ها و مدارک تسهيل کننده باید همراه با دیگر الزامات خاص برای psilocybin استفاده کنید. مشابه احا هیئت مشورتی وجود دارد دارویی شاهدانه در اورگان.

اورگان رای گیری اقدامات نیاز به حداقل 160,000 امضا از حمایت جولای 2 مهلت; Psilocybin درمان ابتکار جمع آوری شده 164,782 تا کنون. نهایی امضا خواهد شد نیاز به بررسی توسط وزیر امور خارجه به دفتر قبل از اندازه گیری به طور رسمی okayed برای انتخابات.

دو دیگر مربوط به رای گیری اقدامات در آثار برای انتخابات ماه نوامبر—یکی به جرم زدایی در اختیار داشتن psilocybin است و دیگر psychedelics در پورتلند و دیگری است که با هدف به جرم زدایی از همه در اختیار داشتن مواد مخدر از طریق اورگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de